D-amfetaminas iš fenilpropanolamino / katino naudojant ličio metalais modifikuotą beržo redukciją suplakti ir kepti. D-metamfetaminas iš efedrino.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Efedriną galite naudoti D-metamfetaminui gaminti. Arba fenilpropanolaminą arba katiną, kad pagamintumėte D-amfetaminą.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Turėtų būti rašoma bevandenis amoniakas.
Ne hidroksidas. vanduo šioje reakcijoje yra pavojingas.
Taip pat,
jei pradinis efedrinas yra raceminis, tai ir galutinis rezultatas bus raceminis. turi būti l efedrinas
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ups. tai shake and bake. mano klaida.
Supainiojau ir pamaniau, kad kalbate apie modifikuotą beržą, pradedant bevandeniu amoniaku ir ličiu. šiame jis kuriamas in situ. tęskite toliau
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Buvau vienoje apskrityje nuo šios ir dauguma virėjų tiesiog naudojo bevandenį amoniaką. po to, kai jie atėmė iš mūsų prieigą prie jo, pasigaminome jį patys
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi,

Ar tai reiškia, kad į baltus miltelius panašus produktas, kurį gavome viso šio proceso pabaigoje, buvo galutinis produktas? Ir, kad jam nereikia jokio tolesnio apdorojimo ar dar ko nors, tai tas pats gatvėje parduodamas "ledas, kristalinis metamfetaminas"?? Jei taip, kodėl jis buvo miltelių, o ne kristalų pavidalo, kaip paprastai matome?? Ir kaip mes galime jį kristalizuoti?

Be to, daugumoje vaizdo įrašų matau, kad proceso pabaigoje jie savo galutinį produktą ( tą patį į miltelius panašų produktą) vadina metamfetamino hidrochloridu, o ne vien metamfetaminu? Kodėl taip yra? ar ledas, ar kristalinis metamfetaminas paprastai žinome, kad tai tik metamfetaminas, bet iš tikrųjų tai yra metamfetamino hidrochloridas, o žodis hidrochloridas tiesiog neminimas, bet jis visada yra kaip nebylus žodis? Arba hidrochloridas, kurį gauname pabaigoje, išgaunamas taikant kitą procesą, kad būtų išgrynintas galutinis produktas, kuris tada yra TIK metamfetaminas (ledas, kristalinis metamfetaminas)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, beveik kiekvienas vaistas savo bazine forma yra aliejus, todėl kai kas nors kalba apie galutinį produktą milteliuose ar dideliuose kristaluose, turima omenyje jo druskos forma, metamfetamino atveju tai beveik išimtinai hidrochlorido druska.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Ačiū žmogui!

Turiu dar vieną klausimą, Taigi galutinis produktas, kurį gauname šios procedūros pabaigoje, t. y. metamfetaminas HCl, yra miltelių pavidalo. Tačiau tikrasis produktas, kurį matome gatvėse, yra kristalų pavidalo. Ar turime ištirpinti tuos pačius miltelius kokiame nors skystyje ir perkristalizuoti, kad gautume didelius kristalus? Jei taip, kaip tai padaryti? Ir kokius tirpiklius naudojame? Ar galite pateikti keletą svarbiausių šio rekristalizacijos proceso aspektų?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Kai laisvosios bazės metamfetaminas angliavandenilių tirpale nusėda druskos pavidalu - "PRETY SNOW" - tai vadinama "crank" narkotiko forma.
Ledas buvo išplautas, išgrynintas ir susikristalizavęs į tai, kas jis yra, naudojant acetoną ir alkoholį arba vandenį.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Be to, tada buvau metamfetamino virėjas, o ne chemikas. Pasirūpindavau, kad jis būtų kruopščiai išdžiovintas, bet parduodavau jį tiesiai iš filtro be pakartotinio kristalizavimo. konsistencija priklausė nuo to, kuo buvo traukiamas. toluenas ir ksilenas davė baltus purius miltelius. Colemano degalai davė baltą kristalinį produktą. 111 trikloretanas ir kiti chlorinti tirpikliai davė žalsvą kristalą, kartais didelį. eteris.....
Prakeiktas. Neprisimenu, ką davė eteris. nuo to laiko praėjo 20 ar daugiau metų.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Aš vis dar nesu chemikas. Dabar esu tik į pensiją išėjęs metamfetamino virėjas, kuriam patinka mokytis
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Žinau, kad tai gali būti kvailas klausimas, bet ar teoriškai vietoj amonio nitrato taip pat galėčiau naudoti amonio sulfatą? Vieninteliai skirtumai, kuriuos radau, yra tai, kad sulfatas nėra sprogus kaip nitratas ir kad dėl to paties sulfato kiekio tirpalas būtų rūgštesnis nei dėl tokio paties kiekio nitrato (todėl jo reikėtų naudoti mažiau).
Nesu chemikas ir žinau, kad molekulinė struktūra skiriasi. Aš tik klausiu, ar tai taip pat galėtų veikti, nes amonio nitrato čia labai sunku gauti, o amonio sulfato - ne. Linkėjimai
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Taip, galite naudoti maždaug bet kurią amonio druską (kiek suprantu) - aš pats naudojau tik nitratą, nes vis dar randu šaldytuvuose. Bėga sausa, nors man liko maždaug 6 virėjai.
Kokį produktą naudojate amonio sulfatui? Arba kaip jo įsigyjate, jei galiu paklausti?
Ačiū.
 
Top