Question Ar galėtumėte patarti / padėti man dėl mano MDMA laboratorijos

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, bičiuliai BB nariai,

Ieškau pagalbos iš žmonių, turinčių išsilavinimą mdma laboratorijose, nes norėčiau išmokti mdma kristalų gamybos procesą.

Neprieštarauju, kad pradžiai paleisčiau mikrosintetą, jei man taip patartų, bet norėčiau tobulėti ir gaminti 10 kg per mėnesį.

Šiuo metu skaitau visą įmanomą informaciją ir bandau sudaryti reikiamos laboratorinės įrangos sąrašą, kad galėčiau pradėti.

Šiuo metu mano sąraše yra:
1x 32 dalių VEVOR chemijos laboratorijos rinkinys.
1x 3 kaklelių RBF su 3 kamščiais.
1x atskyrimo piltuvėlis.
1x magnetinė maišyklė karštoji plokštelė.

Ar kas nors galėtų man patarti, kokios kitos laboratorinės įrangos man reikia mano pirmajam sintezatoriui.

Be to, ar, kai laboratorija opetuojama, prie išėjimo / išmetimo ventiliatoriaus turiu pritvirtinti anglies filtrą, pavyzdžiui, filtrą, kuris naudojamas gaminant kanapes? O gal tai nebūtina?

TIA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Yra daug dalykų, apie kuriuos reikia galvoti. Jei gaminate iš sassafros medžio žievės, reikia he'll daug daugiau pastangų, nei jei galite gauti MDP-2-P, jei taip, tais pačiais keliais metamfetamino gamybai iš p2p gaminti mdma iš MDP-2-P. Jums tikrai prireiks tam tikrų ph popierių, labai naudingas ir Buchnerio piltuvėlis. Reikės vakuumo šaltinio ir nepagailėkite karštos plokštelės. Nieko mažesnio nei 150 dolerių už naują nėra verta. Naudotų "ebay" yra pigesnių, bet tos 50-120 dolerių kainuojančios dažniausiai net neužvirins vandens.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ačiū Osmosis Vanderwaal, pasistengsiu rasti MDP-2-P šaltinį.

Nežinojau, kad galima naudoti sassafros medžio žievę, man patinka dirbti su augalais ir medžiais, bet pasistengsiu apsirūpinti MDP-2-P, kad būtų lengviau dirbti.

Ar galite rekomenduoti, kokį kiekį MDP-2-P turėčiau įsigyti (kad galėčiau įvaldyti procesą)?

Ačiū už pagalbą, jei jums reikės patarimų dėl kanapių auginimo, rašykite man, kad turiu žinių, dar kartą ačiū.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Oho, atrodo įdomiai. Aš tuoj pat įsitrauksiu, ačiū
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Kai kurios apsaugotos PMK formos, pavyzdžiui, glicidatai arba bromoarilas ir propileno oksidas, gali pasirodyti tinkamesnės dideliam planui, gamtiniai ištekliai nepatikimi.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ačiū HerrHaber, vertinu jūsų indėlį.

Naudodamasis gamtos ištekliais gaučiau tikrą biznį ir tai tikrai išbandyčiau.

Tačiau man taip pat reikia patikimo, pastovaus ingrediento (-ų), kurį (-iuos), tikiuosi, galėsiu lengvai įsigyti. Atsižvelgdami į tai, kas pasakyta, ar taip pat turėtumėte konkrečią ne natūralių išteklių rekomendaciją, kurią galėčiau naudoti, prašau? Laboratorija bus įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje,

Jei jums reikia informacijos apie kanapių gamybą, bet kada parašykite man žinutę, mielai jums padėsiu.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nuostabu, ačiū, kad įtraukėte mane į Osmosis Vanderwaal
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
Yra šis naujas FDA patvirtintas bandomasis metodas, prasidedantis nuo 1-bromobenzo-3,4-dioksolo, tada propileno oksido, o gautą alkoholį galima lengvai oksiduoti iki pmk.
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ačiū HerrHaber, skamba įdomiai, perskaitysiu šiek tiek informacijos apie tai
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Stiklinės pyragų keptuvės, naudotos. Paimkite visas, kokias tik turite, jei jos yra 2 svarai už vnt. Garinimo indeliai brangūs, šie pigūs. Arba jūsų mamos indai kasarole
 

Blooberg46

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 19, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ačiū, esu dėkingas už kiekvieną pasiūlymą ir bet kokią pagalbą, susijusią su kryptimi
 
Top