Question Slapta "A-Oil" laboratorija Belgijoje.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Sveiki,

Esu iš Belgijos ir turiu stabilų apaano šaltinį ir noriu pradėti nuo apaano iki bmk iki A - aliejaus ir metamfetamino vienintelė problema yra ta, kad man reikia partnerio, turinčio vietos laboratorijai ir pinigų, kad galėčiau investuoti mane taip pat galiu gauti kokaino lapų dideliais kiekiais, kad taip pat galėtume gaminti žuvies mastelio kokainą!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Gyvenu apartamente Man reikia partnerio, kad turėčiau vietą, kurioje galėtume viską daryti...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Naudokitės virtuvės erdve. Pasirūpinkite, kad būtų pakankamai ventiliacijos, ir nepamirškite sutvarkyti baigę darbą arba įsigykite auginimo palapinę ir dirbkite auginimo palapinės viduje.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
465
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Gražus 8 colių ventiliatoriaus anglies filtras turėtų būti tinkamas naudoti
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Norint pagaminti vieną vienintelį kilogramą kokaino HCI, reikia maždaug 500 kilogramų kokaino lapų... Nors Europoje kokaino lapų importas iš SA yra nelegalus, tai daryti yra beprasmiška ir niekas to nedaro...
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Antra, nuėmus derlių kokamedžio lapus reikia kuo greičiau apdoroti, nes dėl jų oksidacijos kokamedžio lapai praranda šarminį stiprumą ir dėl daugelio kitų priežasčių šis darbas skirtas tik SA Andų kalnų regionui
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Žinau, kad gimiau Peru ir esu profesionalus techno didžėjus, prodiuseris ir atlikėjas, todėl galiu naudotis privačiu lėktuvu...
 
View previous replies…

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
52
Points
18
Deals
65
Draugas, prašau, nebegaliu daugiau to pakęsti. Tu esi pirmos klasės melagis, per šį forumą sutikau daug gerų žmonių kaip pardavėjas. Nesugadink šios svetainės savo kvailystėmis. Atvykau aplankyti tavęs asmeniškai ir net suteikiau tau šansą, duodamas litrą aliejaus. Praėjo metai, o jūs tiesiog nereaguojate į mano pranešimus. Ir vis dar nesumokėjai. Tu juk skaitai, ką rašai. Gyvenate apgailėtiname mažame bute, bet esate geriausias didžėjus ir turite galimybę naudotis privačiais lėktuvais. Vėlgi, negadink šios svetainės rimtiems žmonėms. Pirmiausia pradėk grąžinti savo skolą man. Ačiū.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Brolau, tu sakai, kad turi privatų lėktuvą, taigi pinigų mokėti už jo priežiūrą ir degalus, bet neturi pinigų nusipirkti pakankamai didelį apartamentą sintezėms atlikti ir net reikia, kad kas nors į tave investuotų, tai tiesiog toks akivaizdus ir juokingas melas.

O net jei ir nebūtų, idėja skraidinti lapus į Europą, kad čia būtų galima atlikti ekstrahavimą ir kitus dalykus, ekonominiu požiūriu yra bloga, nes tiesiogiai pristatyti jau išgautą, taigi mažesnę masę turintį kokainą būtų daug pigiau. Juolab kad reikalingų medžiagų ir pan. sąnaudos čia yra daug didesnės dėl dviejų pagrindinių priežasčių: 1. jūs neturite masinės gamybos kaip karteliuose ir 2. tiesiog Europos kainos arba, jei perkate iš kažkur kitur, pristatymas ir pan.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Vadinasi, ketinate į savo privatų lėktuvą įdėti kelias tonas kokamedžio lapų? :)
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
38
Points
18
Tai ne mano reaktyvinis lėktuvas, kurį galima išsinuomoti, ir aš nenoriu užsiimti verslu su karteliais, man patinka išlaikyti savo galvą ir galėčiau išsinuomoti namą ar ką nors panašaus, bet tai būtų mano vardu, o tai nėra galimybė ir aš niekada neprašiau, kad kas nors investuotų sir
 
Top