Ar kas nors gali padėti? Triptaminas

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ei, vaikinai,
Bandžiau dekarboksilinti triptofaną, kad gaučiau triptamino, tik man vis nepavyksta.
Pamačiau puikų būdą, kaip tryptaminą iš tirpalo ištrinti po to, kai jis pagaliau pateko į tirpalą (naudojant benzoato druską, o prieš naudojimą ją atšaldant)
Šiaip ar taip, viskas, ką gavau, ir vėl buvo šlamštas!
Tai taip erzina, kad noriu nusipirkti šiek tiek, tačiau noriu tik vienos uncijos, net ir pusės, nenoriu pirkti kilogramo... Be to, esu Jungtinėje Karalystėje.
Bet kokiu atveju; esu įsitikinęs, kad galėčiau atlikti redukcinę aminizaciją, kai tik turėsiu triptamino. Mane daug labiau domina DMT anologai nei DMT - tai tiesiog didžiulė premija!
Bet kokiu atveju, ačiū, kaip tirpiklį naudojau terpentiną, o kaip katalizatorių - skirtingus cikloheksanono kiekius, arba kartą tai dariau su mėtų aliejaus pertekliumi. Paleidžiu jį tol, kol nebeišsiskiria Co2, ir jis tampa skaidrus, bet raudonas. Kol kas nepavyko išgauti jokio tinkamo naudoti triptamino, nors....prašau, padėkite man!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Kodėl verta stengtis?... Atsiprašau, užbėgau už akių, žinau, kad tai pasiekiama, bet, regis, nematau prasmės, kai tikro triptomino nėra neįmanoma gauti ir jis nėra toks brangus, kaip dekarboksilinių preparatų atgaminimas, kuris Trp atžvilgiu iš mano patirties yra didelis laiko, pastangų ir reagentų švaistymas. Norėdamas padėti jums, išbraukite terminį dekarboksilinimą iš savo planų ir pereikite prie katalizinių metodų, taip pat palikite kuklias viltis dėl redukcinės aminizacijos, triptamino chemija reikalauja tam tikrų įgūdžių. Į sveikatą!
 
Top