Question Cheminių medžiagų pirkimas šiame forume: Galimi / rekomenduojami negyvi lašai ?

ShiftingWaterfall

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
taigi dėl akivaizdžių priežasčių aš neužsakinėsiu cheminių medžiagų pirmtakų savo namų adresu, neatsižvelgiant į šių junginių teisinį statusą.
ar būtų galima pasirinkti "mirusius lašelius"? suprantu, kad užsakymas tikriausiai netilps į įprastą pašto dėžutę. ar tai reiškia, kad pašto tarnyba tiesiog paliks jį ant priekinių durų? ar reikia parašo?

Linkėjimai, ShiftingWaterfall
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Viskas priklauso nuo pardavėjo, jei jis pasiryžęs perduoti užsakymą tokiu būdu, kodėl gi ne.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ne geriau siųsti į siuntų parduotuvę su suklastotu vardu ir adresu?
Taip pat galėtumėte pakeisti siuntų parduotuvę arba sandėliuką po užsakymo, bent jau ten, kur aš gyvenu, galime pakeisti adresą prieš atvykstant užsakymui, daugiausia, ką pardavėjas apie jus žinotų, tai šalį.
Ten, kur gyvenu Europoje, taip pat turiu galimybę gauti su kurjeriu, pavyzdžiui, DHL, ir po to, kai atvyksta DHL, pristatys kitai bendrovei, kuri mano siuntinį įdės į anoniminę spintelę mieste, kurį pasirinkau dieną prieš, bet yra maksimalūs dėžutės matmenys. Ir manau, kad jie nesiųstų pavojingų cheminių medžiagų, pavyzdžiui, acetono ar formamido, į siuntų parduotuvę.
Ar manote, kad siųsti į siuntų parduotuves yra rizikinga?
 
Last edited:

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Tai priklauso nuo to, ar reikia mokėti importo mokestį, jo nepalieka, jei nesate namie. Net kai rašote raštelį, jie jo nepalieka.
Tarkime, siuntėjas siuntimui naudoja "ups", tada galite pasirinkti oficialų "ups" atsiėmimo punktą ir atsiimdami prekę turite ten sumokėti mokestį.
 

flask

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jie mane apgavo dėl 1,5 kg P2NP 400 dolerių dingo

Wickr: [email protected]

Telegram: @discreetonly

sunku rasti, kur įdėti šią informaciją forume, kad kiti neužsakytų ten
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Negyvi lašai yra puiki galimybė, kuri ill priklauso nuo to, ar pardavėjas yra pakankamai patikimas ir profesionalus, kad pateiktų visus pristatymo proceso įrodymus.
Be to, "dead drop" visada turėtų būti atliekamas naudojantis sąlyginio deponavimo paslaugomis su aiškiomis grąžinimo ir persiuntimo politikos sąlygomis.
 
Top