Question BMK glicidatas Europoje

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, ar BMK glicidatas yra teisėtas Europos Sąjungoje ir ar kas nors gali pasidalyti konvertavimo į P2P keliu. Ačiū.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tam skirta tema yra amfetaminų skyriuje.

Priešingai nei paskelbtame metode, man patiko ištirpinti jūsų miltelius verdančiame karštame vandenyje, kol neliks jokių kietųjų dalelių, ir tada kuo greičiau (PRIEŠINGAI DIDŽIAME PRIETAISYTE) įpilti sieros rūgšties konc. taip pat vengiant pernelyg didelio purslų kiekio. aš pilu tol, kol nepadidėja organinis sluoksnis, kuris iš karto išplaukia į viršų.Maišant šiek tiek paliekama nusistovėti, ekstrahuojama bet kokiu po ranka turimu nepoliniu tirpikliu ir atskiriama atskiru piltuvėliu.Likęs vandens sluoksnis vėl ekstrahuojamas tirpikliu, frakcijos sujungiamos, kelis kartus perplaunamos vandeniu ir sūrymu, po to džiovinamos virš MgSO4. Jei norite, galite tai distiliuoti garais arba išgarinti tirpiklį ir laikyti taip, kaip yra.
Pateiktas metodas taip pat geras, bus gauta didesnė išeiga, jei po to truputį refliuksuosite.Tačiau aš rekomenduoju sieros, o ne HCl.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, kartojuosi, nes neradau aiškaus atsakymo. Ar kuri nors iš BMK glicidato druskų / eterių CAS 5449-12-7 ; CAS 41232-97-7 ir CAS 80532-66-7 yra teisėta importuoti į Europą (Europos Sąjungos šalis) . Priežastis, kodėl noriu importuoti, o ne sintetinti pats, yra ta, kad kinai man pasiūlė tikrai geras kainas. Ačiū.
 

skyechem_newmaterial

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Atleiskite už nemandagumą, gerbiamasis, tik įdomu, už kokią kainą gaunate iš tų vyrukų?
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
16
Points
8
Deals
1
Esu tiekėjas iš Kinijos. Atvirai kalbant, yra didelis kainų skirtumas tarp skirtingų pirkimo apimčių. Kainų skirtumas tarp 1 kg pirkimo apimties ir 500 kg pirkimo apimties yra 2 kartus.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Praneškite man, jei manęs reikia
Galiu atlikti cheminių medžiagų pirmtakų tyrimus
Mano kaina yra labai palanki
Pateiksiu pavyzdžių, kuriuos galėsite ištirti

PMK etilo glicidatas (CAS; 28578-16-7)
Galime jums pasiūlyti 120¥/kg kainą
bmk 70¥/kg
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Nukopijuosiu ir įklijuosiu savo ankstesnį atsakymą į kitą panašią temą

''Tai priklauso = teisė nėra tokia paprasta, kaip žmonės mano.
Turiu omenyje - tai, kad kažkas nėra įtraukta į reglamentų sąrašą, nereiškia, kad už tai negalite būti persekiojamas - kiekviena šalis turi būdų, kaip jums sukelti problemų už legalių cheminių medžiagų užsakymą = tai reiškia, kad net legalių cheminių medžiagų užsakymas gali būti traktuojamas kaip bandymas gaminti narkotikus ar koks nors panašus nusikaltimas - pažįstu daug žmonių iš daugelio šalių, kurie taip pat vykdė verslą kaip aš ir dabar sėdi kalėjime m8.
PASISAUGOKITE!
 
Top