Question Kas yra bitcoin atmaina?

smuser86

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. užklydau į vieną iš tų bankomatų, kuriuose siūloma pirkti bitkoinų, todėl sugalvojau, kad tiesiog nuskaitysiu QR kodą, kurį man davė viena iš internetinių platformų, norėdamas papildyti savo sąskaitą lėšomis. Problema ta, kad tas kvailas daiktas reikalauja jūsų mokesčių mokėtojo numerio, taigi, jei pirkdamas monetas jį nurodyčiau, tai iš esmės reikštų, kad sakau: "Ei, policininkai, ketinu nusipirkti narkotikų, štai mano bitkoinų piniginės ID ir visa mano asmeninė informacija, įskaitant mano namų adresą, tam atvejui, jei norėtumėte užsukti išgerti puodelio kavos". Jie netgi nurodo, kad jei neteisingai nurodysite savo mokesčių mokėtojo numerį, sandorio apdorojimas gali užtrukti, todėl darau prielaidą, kad jei tiesiog įvesite kelis atsitiktinius skaitmenis, jis tiesiog neveiks (Ar aš klystu?).

Kita vertus, pagalvojau, kad šios bitkoinų piniginės yra individualios, darau prielaidą, kad niekas, išskyrus mane, jomis niekada nesinaudos, todėl jos nėra susietos su jokiomis kitomis operacijomis, kurios galėtų būti laikomos neteisėtomis. Kaip manote, ar vis dėlto verta pabandyti?

Šiaip ar taip, kaip manote, koks būtų geriausias būdas nusipirkti šiek tiek bitkoinų tokiems tikslams, neatkreipiant į save per daug dėmesio? Maniau, kad tai bus daug paprasčiau, bet, matyt, viskas tampa sudėtinga, kai nori nusipirkti "anoniminę" valiutą iš tikrųjų neatskleisdamas federaliniams pareigūnams visos savo asmeninės informacijos. Ar turėčiau užregistruoti savo piniginę ir tada ieškoti kokių nors P2P prekiautojų, o tada naudodamasis savo asmenine pinigine atlikti sandorį su platforma? Darau prielaidą, kad vidutinis narkotikų vartotojas, vardu Džo, mėgstantis retkarčiais pasiimti kokį nors H, nesivargintų dėl tokių nepatogumų. Ar žmonės tiesiog paprasčiausiai užregistruoja piniginę kur nors "coinbase" ir tada perka bitkoinus savo kredito kortelėmis?

Atsiprašau, jei tai kvailas klausimas, tiesiog esu labai naujas šioje temoje ir iš tikrųjų nesuprantu, kaip visa tai veikia.
 
Top