Question Geriausias būdas mokytis chemijos.

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, tiesiog norėjau sužinoti, koks yra geriausias būdas išmokti chemijos, reikalingos įvairioms sintezėms atlikti, ir kokios įrangos reikia norint išmokti chemijos praktiniu lygmeniu kinda ieško naujo hobio vietoj matematikos tyrimų . Labai ačiū Ron
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
mąstymas apie organinę chemiją. Labai ačiū Ronui
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Paimkite į rankas visuminę sintezę 2. Jei esate visko naujokas, maždaug po pirmojo skyriaus turėtumėte pasimesti nuo žargono ir tempo. Kiekvieną kartą, kai pamatysite naują žodį ar sąvoką, kurios nesuprantate ir apie kurią niekada anksčiau negirdėjote. Ieškokite jo, paskaitykite apie jį. Kokie yra įrangos pavadinimai ir kokia jų funkcija. Įvairūs metodai, pavyzdžiui, kaip išgauti A/B ištrauką. Ką bandote pasiekti. Kaip tai pasiekiama šiuo metodu. Tai geras būdas pradėti suprasti, kaip įprasminti dalykus. Tada galbūt išsirinkite sintezatorių, kurį norėtumėte išbandyti. Perskaitykite apie jį. Pasidomėkite visais dalykais, kurių nežinote (dar kartą). Perskaitykite temas apie tai, kaip žmonės jį bando. Pažiūrėkite reakcijos vaizdo įrašą. Tada galbūt pabandykite.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Sužinokite tokius principus, pvz: elektroneigiamumą, funkcines grupes ir jų elektroneigiamumą, termodinamiką, stechiometriją, elektronų išsidėstymą ir kaip dėl to susidaro elementų klasės, įvairių tipų ryšius (joninius, metalinius, kovalentinius), pusiausvyros reakcijas, oksidacijos būsenas, anglies junginius (kaip jie brėžiami ir nomenklatūrą)

Šį sąrašą galiu vis ilginti ir ilginti, yra daug smulkių temų, kurias reikia išmokti chemijoje Geriausias patarimas - pasiimti vidurinės mokyklos vadovėlį arba tokį, kurį aš skaičiau, - "Organinė chemija, Franicis A. Carey / Robert M. Guiliano".
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
63
Points
18
Nuo 0 iki 0+1

Turiu nulinį chemijos išsilavinimą. Tiesiog vieną dieną susinervinau, kai mane pakišo kortelę, norėdamas nusipirkti Zyrtec. Priežastis, žinoma, ta, kad žmonės naudoja efedriną metamfetaminui gaminti.(Beje, štai kaip.) Tą konkrečią dieną tai mane labai supykdė. Kodėl turėčiau patirti nepatogumų dėl to, kad kažkas, kurio net nepažįstu, gamina metamfetaminą? Tai kažkoks mažumos ataskaitos šūdas, ***** that, nekaltas, kol neįrodyta jo kaltė, mother *****er. Jei pagalvoji, tai niekuo nesiskiria nuo KYC, kad vyriausybė galėtų sekti, kaip išleidi savo BTC........... o palauk, apie ką aš kalbėjau?

Šiaip ar taip, pakeliui namo pagalvojau: "Pasidarysiu šiek tiek Meth". Niekada anksčiau negalvojau to daryti, bet jie įkalė man į galvą šią mintį.

Nuo to laiko tai virto šauniu slaptu mano hobiu (nesiekiu jo paversti verslu). Patikrinau kelis šaltinius ir informacijos yra, išmokau, kaip per dieną pasigaminti "shake & bake" (vieną puodą)... nekurdamas ugnies! Tačiau BBGate yra vienintelė vieta, kurią radau ir kuri leidžia man jaustis pakankamai užtikrintai, kad galėčiau pasitraukti nuo šaligatvio. Šiame forume gali eiti taip sekliai arba taip giliai, kaip tik nori žinių.

Viskas, ko jums reikia, yra čia!

Jie skelbia receptus, įrangą ir reikiamus reagentus. Tada jie sukuria vaizdo įrašą, kuriame žingsnis po žingsnio parodo, kaip tai padaryti. Jei turite klausimų, kas nors atsakys, ir galite pasitikėti atsakymu, nes jį patikrino grupė ekspertų (nors jie dažnai nesutaria dėl "teisingo" atsakymo).

Neturite reagentų ar įrangos? Jie parodys, kaip juos pasigaminti, arba, jei pageidaujate, nupirks.

Vienintelis dalykas, kurio "BBGate" nesuteikia, yra iniciatyva ir atkaklumas. Tačiau padrąsinimą rasite!

Pradėkite nuo šių paprastų receptų ir klauskite, ko nežinote. Tačiau pirmiausia pabandykite paieškoti forume, nes pastebėjau, kad jei turiu klausimą, greičiausiai kažkas kitas jau jį uždavė.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 7, 2021
Messages
26
Reaction score
22
Points
3
jūs galite mokytis iš interneto aš dirbu su dūminiu azoto astinu stikliniuose induose ir žinau, kad ne šūdas lmao, folow stict ppe tho, jei norite išmokti paprastą chemijos mokslą beprotybės forumai yra velniškai naudinga, kad
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Be to, jei kam nors reikia kokių nors dnp, turiu kokių 50 kg atsarginių.
 
Top