Question geriausia vieta gauti kokaino Kolumbijoje

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki

kur yra geriausia vieta Kolumbijoje, kur žmogus, neturintis jokių ryšių, galėtų nuvykti ir gauti galbūt kelis gramus ar kelis šimtus gramų gryno kokaino už gerą kainą? (galvoju, kad mažiau nei 10 dolerių už gramą).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Medeljinas be jokių dvejonių yra pirmasis miestas ir tik po to opiumas keliauja į Bogotą, ..
Kali yra dar viena šaltinio vieta, bet oras beprotiškasyy
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
chloridratas (perico) kainuoja 2 eurus, o bazė (bazuoka) - mažiau nei 1 eurą, nes jiems daugiau nereikia jokių transformacijų. Žolė taip pat fenomenali, o tussi yra šiek tiek sukčiai už tokią kainą, bet vistiek...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
jei reikia kontakto pasakykite man, ar DM.. jūs kalbate ispaniškai????
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Man reikia importuoti kokaino pagrindo pastą (pasta base de coca) iš Kolumbijos į Ispaniją, man reikia tiesioginio kontakto su bet kuriuo Nariño, Cauca, Putumayo, Caqueta arba huila ūkininku.
Man taip pat reikia, kad Kolumbijoje kas nors gerai paslėptų kokaino pagrindo pastą (pasta base de coca), kad jos nesulaikytų Kolumbijos ir Ispanijos muitinės.
Man taip pat reikia garantijos, kad prekė pasieks mano rankas, nemokėsiu iš anksto, prieš tai įvairiais asmeniniais metodais neįsitikinęs, kad tai teisėtas pardavėjas.
gracias amigo!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
draugas, norint praeiti imigracijos kontrolę, kuri verta ir daug pinigų, ir turite atitikti reikalavimus, kurių reikalauja jums padedantis asmuo, o visa kita beveik neįmanoma aš žinau daug dalykų ir galiu išsamiai paaiškinti apie temą iš vidaus
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Noriu importuoti prekes jūra su konteineriu arba nedidelį kiekį oro transportu su tarptautine siuntų gabenimo bendrove, pavyzdžiui, DHL.
Nerizikuočiau savo laisve už jokius pinigus, gabendamas prekes su lagaminu lėktuvu, nes procentai, kad praeisiu kontrolę nesulaikytas, yra maži.
Ačiū!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Turėtumėte pamatyti Kolumbijos oro uosto perspėjimą 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Jūs neįvertinate, apie ką kalbate, nes siunčiant iš Kolumbijos kiekvienai siuntai reikia Narcos aeroport dokumento su piršto atspaudu ir visa informacija, pavyzdžiui, elektroniniu paštu ?..?.... bet jūs galite duoti 5 dolerius kažkam, kad į dokumentus įdėtų piršto atspaudą
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
taip pat jei tai DHL, norint gauti siuntą, reikia parašo... Jei ne ten Kolumbijos paštas, bet tai gali užtrukti 3 savaites ir negali būti tikras, kad ką nors gausi !!! ahahah ar turite Mylaro maišelių šunims?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jei asmuo turi ekonominių galimybių, jei jam galima padėti, kokių nors klausimų, kuriuos jis nori sužinoti, mielai paaiškinsiu viduje, pateikdamas konkrečius ir gerai detalizuotus klausimus apie tai, ko jis nori, ir padėsiu jam kur kas daugiau.
 

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar kas nors gali man pasakyti, kaip į kokaino chloridatą pridėti tūrio, kad iš jo būtų galima pagaminti kreką?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
daugumoje lotynų šalių galite gauti aukštos kokybės ir pigiai. dažniausiai lengviau rasti gero kokso nei geros žolės. žolė iš nyderlandų ir usa bei hašas iš maroko yra brangesni nei koksas lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
tai yra todėl, kad aš nežinau, iš kur jūs esate iš ir kas u r, bet jei žolė Kolumbijoje grynas Blunt yra silpnesnis Im a punk asilas šiukšlių !!!!! la cripa yra natūralus ne cheminių piktžolių bro' ... im iš Prancūzijos, todėl aš žinau, didelis guyz eina į Kolumbiją turėti savo sėklų ir laimėti kanapių taurės! Marroco is us , NL kartais šiek tiek, bet mūsų hash yra gražus, bet Blunt Kolumbijos yra nuostabus turtingas!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
tai daugiau statuso dalykas, bro. žmonės, gyvenantys dideliuose miestuose, nenorės rūkyti vietinių, bet norės aukščiausios kokybės Cali Kush , lemon haze, hija hash ir t. t.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
šiuo metu man nereikia nieko daugiau nei nedidelių kiekių, taigi, kaip manote, kuriuose konkrečiuose medeljino rajonuose būtų galima nusipirkti aukštos kokybės kokso?

kaip geriausia jo įsigyti?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Sveiki, esu iš Kalifornijos. Galiu labai gerai ir išsamiai paaiškinti tai, ką norite sužinoti.

Apibendrinant tai, ko klausiate, jums nepavyks jo eksportuoti į užsienį, o tas, kas jums sakys, kad gali, jus apvogs, kaip paprasta.

Jei vykstate į kokį nors miestą, turėtumėte tiksliai paklausti, kur galite nusipirkti nerizikuodami būti apiplėšti
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kokiame mieste ketinate lankytis, kad galėtume jus labai gerai nukreipti ir kiek mokėti. niekur nesiruošiate gauti aukštos kokybės viskas yra supjaustyta, bet vis tiek geros kokybės galite prašyti: perico arba tisa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Turiu šeimą Medeljine, kuri gali tiekti 50gr už 70 eurų...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
kali už 70 eurų gausite apytiksliai 80grm
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ar kolumbiečiai pirmiausia atlieka laisvosios bazės oksidaciją?
Ar jie tiesiog iš kokaino bazės pereina tiesiai į hcl?
Ar jie pirmiausia naudoja kalio permanganatą, kad oksiduotų?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
jie naudoja pergamentus ir patys juos gamina
 
Top