• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

helon262

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Ieškau įsigyti neapdorotų benzo junginių tiekėją. Šiuo metu šiems sandoriams naudoju nemesis, tačiau man atrodo, kad dauguma produktų yra labai prastos ir abejotinos kokybės. Jei čia yra asmuo, kuris norėtų turėti mano klientą, praneškite man, kaip galėtume tai padaryti. Noriu pirkti birius miltelių užsakymus ir būsiu diskretiškas ir lojalus klientas visiems, galintiems pateikti grynus junginius. Bet kokie pasiūlymai ir nuorodos būtų labai dėkingi, ir tikiuosi, kad visiems, kurie tai perskaitys, viskas klostosi gerai!

O ir po scenarijaus, norėčiau, kad galėčiau įsigyti šiek tiek metakvalono! *****ing big pharma nustojo juos gaminti, nes jie yra tokie *****ing awesome (girdėjau ir skaičiau), bet labai sunku rasti bet kokį šaltinį. Manau, kad kažkada turėsiu susintetinti jį pats, todėl jei žinote kokių nors gerų cheminių medžiagų tiekėjų, praneškite man?
 
Top