Question a-PVP kaina

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ei, pirmą kartą sintetinsiu a-PVP ir pradėsiu jį pardavinėti čia, kokia 1 g kaina?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Duočiau jums 100 dolerių, kad pabandytumėte, bet 50 dolerių tikriausiai yra mažmeninė kaina. Tai tik mano perdėta amerikietiška nuomonė. Čia jis žinomas kaip zombių veidus graužiantis vaistas
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Gerai, duočiau u nemokamą pavyzdį, bet im siuntimas iš Vokietijos, idk, ar jis nusileistų.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Jį būtų galima priversti nusileisti su tinkamu slaptumu, Vokietija nėra viena iš mūsų probleminių šalių, tačiau siuntimas yra beprotiškas ( man ką nors atsiųsti prasideda nuo 20 dolerių už mažiausią siuntinį. Vertinu pasiūlymą, galėčiau jums parodyti savo piniginę ir kad moku už pavyzdžius, kurie man siūlomi nemokamai, nes remiu mūsų pardavėjus, o nemokamas pavyzdys nėra nemokamas pardavėjui. Turiu dar 2 nemokamus pavyzdžius iš Europos, kurių nesiekiau. Leiskite vargšams vaikams turėti pavyzdžių. Ar žinojote, kad aš pats dalinu nemokamus pavyzdžius! Šiuo metumits pasakykite, ko norite, ir aš tai surasiu. HEISENBURG iš tikrųjų apmoka sąskaitą ir dalina mėginius, aš tik tarpininkauju JAV. Jei tik galėtume įkalbėti Judy Lui Who( ne tikrasis vardas) atvežti tą velarafenono paletę į jų sandėlį valstijos pusėje, aš viską nupirkčiau. Velarianas (augalas) čia yra invazinė rūšis, todėl galėčiau pradėti ten, o po 15 trumpų sintezatorių galėčiau išgrįsti savo važiuojamąją kelio dalį.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Ačiū u už ur pasiūlymą, tikrai jį vertinu, parašysiu u privat ir papasakosiu u apie savo pažangą. :)
 
Top