5f-adb poveikis, trukmė ir nutraukimas?

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Sveiki visi,

Planuoju įsigyti 100 g 5F-ADB. Turiu daug patirties su MDMB-4en-PINACA ir dauguma JWH sintetinių kanabinoidų. Tiems, kurie jau bandė 5F-ADB, kaip jo poveikis lyginamas su įprastu THC? Be to, kaip ilgai išlieka poveikis?

Galiausiai norėčiau sužinoti, kiek jo reikėtų vartoti, kad išsivystytų priklausomybė, ir koks yra potraukis.

Ačiū visiems už įžvalgas!
 

SoBlack

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ei ei ei

aš naudoju abu juos daugelį metų
Mano mėgstamiausias yra 5cl bet jo net laiko klausimas kokybės iš partijos šiuo metu kas labiausiai partijos ateina iš pirmtakų aš sakyčiau, kad jie yra labai silimar iš viso
Jei pastebėjote, kad paskutiniu metu pasaulyje šiuo metu platinama žalia, raudona ir balta 5f adb partija 😂

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite į el. paštą.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
5F-ADB yra daug stipresnis už THC. Vartotojai dažnai praneša apie itin intensyvų ir pribloškiantį poveikį, įskaitant stiprų euforijos jausmą, pakitusį suvokimą, o kai kuriais atvejais - haliucinacijas.

Šalutinis poveikis gali būti stiprus ir apimti itin didelį nerimą, paranoją, sumišimą, susijaudinimą, greitą širdies ritmą, aukštą kraujospūdį, pykinimą, vėmimą, o kai kuriais atvejais - traukulius ar sąmonės netekimą. Taip pat gauta pranešimų apie ilgalaikį psichologinį poveikį, pavyzdžiui, nuolatinį nerimą ar depresijos simptomus po vartojimo.

Vartojant 5F-ADB, perdozavimo rizika yra gerokai didesnė. Perdozavimas gali sukelti sunkių simptomų, tokių kaip traukuliai, širdies priepuoliai ar net mirtis. Dėl siauro terapinio lango (dozės, sukeliančios norimą poveikį ir nesukeliančios toksinio poveikio, intervalas) jis yra pavojingas.

Poveikio pradžia paprastai būna greita, pasireiškianti per kelias minutes po rūkymo arba garinimo. Poveikio trukmė gali skirtis, tačiau paprastai didžiausias poveikis trunka 1-2 valandas, o po to prasideda ilgai trunkantis atoslūgis, kuris gali trukti kelias valandas. Bendra trukmė gali būti maždaug 4-6 valandos, tačiau liekamieji reiškiniai, tokie kaip nerimas ar diskomfortas, gali išlikti daug ilgiau.

5F-ADB yra daug stipresnis ir, palyginti su THC, turi didesnę sunkaus šalutinio poveikio ir perdozavimo riziką. Jo poveikis yra intensyvesnis ir mažiau nuspėjamas, todėl jis gerokai pavojingesnis.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Turiu duoti jį pas du žmones su. Noooo tolarence ir simptomai yra labai baisu ... ir mišinys yra 40grams 60 g žolės!!!velabai stiprus,beje, jei kuris nors vaikinas dabar teisingas, kiek % yra šis mišinys, prašau pasakyti man, kad būtų geriau mano žinios!!!! Ačiū
 

Cadar

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
40 g 5F-ADB į 60 g planta? Jūs galite lengvai nužudyti žmones...
 
View previous replies…

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
216
Reaction score
223
Points
43
Manau, kad tai medžiagų santykis mišinyje. Bendras kiekis, iš kurio žmonės ką nors pasiėmė sau. Priešingu atveju istorija būtų visiškai kitokia
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ieškau, kaip teisingai padaryti vieną mišinį, jei kas nors gali padėti
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pas vaikinus su tolarence jokių problemų ! Įdomu, koks skysčio kiekis, kad jis ištirpina produktą, yra svarbus? jis keičia paskutinę koncentraciją ? Ar tai priklauso nuo lapų kiekio? Jei kas nors gali padėti, ačiū!!!
 

rezayy

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ar tiesa, kad 5f adb turi ėsdinamąjį poveikį odai, mano koncentratas ant rankos šiek tiek ėsdino odą, tačiau mano kontaktas su veikliąja medžiaga mane patikino, kad visos 5f medžiagos yra tokios
 

SoBlack

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Kiek laiko buvo sąlytis su oda ir ne 5f ir konsorciumas neerzinami !
 

rezayy

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kontaktas truko neilgai, bet mano kontaktinis asmuo patikino, kad tai normalu, oda nebuvo tinkamai nudeginta, ji tiesiog šiek tiek nusilupo
 

rezayy

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
žalias 5f afb
 

SoBlack

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
☺️Ne, jokiu būdu ne žalia 5f adb aš žinau.
Šiuo metu vėl yra kažkas naujo, bet net ir tai neapsimoka
 

rezayy

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kiekvienas nuodas suerzina arba išdžiovina, kaip sakoma, 5f adb nesuerzina, mano oda saikingai pleiskanoja
 
Top