3 puodų kokaino HCL didelis išeigos kiekis iš kiniško pirmtako?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Sintezė

Vienas iš daugelio produkto pavyzdžių

Šiuo metu mano galva tai yra nauja idėja, tačiau prekursorių ir išeigos santykis, atrodo, yra daug veiksmingesnis nei ankstesniame amžiuje. Pastaruoju metu to neskaičiau, bet prisimenu, kad galvojau, jog galėčiau panaikinti nepertraukiamą procesą pakeisdamas jį partijos procesu, ir prisimenu, kad atlikau tyrimus ir -40 °C buvo apatinė sauso ledo riba
Tiesiog noriu pradėti dialogą šia tema ir aptarti ją su jumis 🧑‍🔬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Gali būti, kad kažką dar galite plačiau paaiškinti, ko norite pasiekti? Sintetinti kokainą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Akivaizdu, kad ne man. Kas nors, turintis žinių ir įrangos tokiam dalykui atlikti, pasakytų, kad sintetinti kainuoja tiek pat, kiek ir tiesiog nusipirkti gatvėje. Vidutiniam mėgėjui pasiekti šį tropano alkaloido sintezės tašką lengvai kainuotų 20 kartų daugiau. Mano draugai daugiausia nerimauja dėl to, kad gaus jį paštu 📬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Šaunus šaunus. Pritariu - sintetinti daug kainuotų, o iki 2019 m. tai net nebuvo įmanoma. Norėčiau, kad galėčiau padėti jūsų draugui išspręsti jo rūpestį. Tik idėja, nuo ko pradėti: kas apie cheminę medžiagą rašoma MSDS lape? Taip pat siuntėjas iš "Alibaba" turėtų turėti kitų klientų ir atsiliepimų. Mano patirtis rodo, kad jie gana gerai žino, kokia yra rizika, nes pirkinys turi tam tikrą apsaugą ir gali jiems pakenkti. Jei jie sako, kad nėra problemų, tada viskas gerai.

Tai pasakius, ar nebūtų šaunu sintetinti kokainą mielių vabalėlyje? Biosintezė, bet tai tas pats galutinis produktas. Būtent tuo ir užsiima mano žmonės. Netrukus tai bus realybė ir komerciškai perspektyvu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
MSDS nurodyta, kad tai gana bjauru ir darbui su juo reikia turėti visą apsauginį kostiumą. Nematau, kad kinai pernelyg rūpintųsi JAV įstatymais. Tai yra korporacijos, o apkaltinti atskirą Kinijos pilietį Amerikos nusikaltimu būtų beprasmiška, jei jis negalėtų būti išduotas. Šios chemijos gamyklos siūlo daug tiesioginių prekursorių, tačiau jos neturi jokių konkrečiai amerikiečių atsiliepimų. Neseniai mačiau keletą straipsnių apie tai, kad kai kurie mokslininkai CRISPR modifikavo Australijos tabako augalą, kad galėtų biosintetinti kokainą. Jei naudojate tokias žinias ir įrangą, galėtumėte pasielgti kaip kinai ir tiesiog pažeisti patentą 🤔🤷
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Bjauri cheminė medžiaga? Pavojingas kostiumas? Dangus, ką gamina jūsų "draugas"? Neatsakykite jis jis. Skamba nuostabiai. Taigi vien dėl to, kad jis bjaurus, dar nereiškia, kad jis sukels problemų. Viskas priklauso nuo pardavėjo, kuris turi laikytis pakavimo reikalavimų. Reikia labai pasitikėti jais, kad jie laikytųsi reikalavimų, arba, kaip įsivaizduoju, kinai paprasčiausiai paženklintų tai kažkuo kitu ir pasakytų "No worry no worry". Tai, kad nėra amerikietiškų atsiliepimų, man sako, kad jie ten net neturi draugų, kad galėtų sukurti netikrą atsiliepimą. Tai skamba kaip no go amigo atsiprašau to pasakyti. Bet kokie kiti paslaugų teikėjai su apžvalgomis? Galbūt ne, o tai yra tikras patvirtinimas.


Visiškai iki to mon ami. Taip ir darome, tik nėra jokių patentų ir negalėtų būti dėl tokio natūraliai atsirandančio geno. Jei galėtų būti, ar norėtumėte būti tas, kuris kreipiasi dėl patento ir bando jį įgyvendinti? Juokingas pokštas. Ha ha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,401
Solutions
4
Reaction score
957
Points
113
Deals
1
Prieš daugelį metų buvau grybautojas ir skaičiau apie patentus. Jūs esate neteisingai informuotas. Copy paste jums;
e Jungtinių Valstijų patentų ir prekių ženklų biuras (USPTO) išduoda augalų patentus naujiems ir išskirtiniams, lytiniu būdu padaugintiems augalams, ir naudingumo patentus su patentais susijusiems išradimams, įskaitant genus, požymius, metodus ir augalų dalis. 2021 m. rugpjūčio 25 d.
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' patentų politika

Augalų ir augalų veislių apsauga | USPTO

 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
PVP. Visiškai iki to ir prisiminkite, kai jie sukūrė skirtumą, bandydami pritaikyti inžinerinius patentus biologijai. Prieš tai buvo Taq polimerazės atvejis, kuri po to, kai buvo parduota už 10 milijonų, buvo paskelbta nepatentuojama, nes tai buvo natūralus genas. Nors genetiškai modifikuotą augalą galima patentuoti, apsauga apima atliktą darbą, iš esmės unikalias genomo savybes. Joks natūraliai atsirandantis genas negali būti patentuojamas, nes jis yra natūraliai atsirandantis. Visa tai sakydamas suprantu, kad esate JAV įstatymų besilaikantis gyventojas. Aš - ne. Jurisdikcija MFers! Atrodo, kad netrukus auginsiu kokakolą. Jei galėtume pridėti THC ir pejotlio genų, būtų puiku. Ar tu esi nusileidęs? Kaip tai pavadintume? Aš balsuoju už marikokabakojotą.

Būtų šaunu bandyti užpatentuoti kokainą gaminantį organizmą. Jokių problemų.
 
Last edited:
Top