Question Az európai kokainlaborok munkafolyamatai

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Melyek az európai kokainlaborok alapvető munkafolyamatai?

Csak kíváncsi vagyok, hogy mit csinálnak általában, mert egyáltalán fogalmam sincs.
Biztos vagyok benne, hogy nem kokaleveleket importálnak... akkor mit csinálnak?

Bocsánat, ha a kérdés elavultnak tűnik, de én új vagyok ezen a fórumon, és nagyon szívesen tanulok!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Például a kokain kivonása a ruhákból és újbóli téglává tétele.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A keresett szó a "troparil", és tudom, hogyan kell kidolgozni a megszerzésének folyamatát.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
A troparil egy szintetikus kokain, tehát mit akarsz mondani, hogy troparilt készítenek és kokainként árulják?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Sok más is van, de nem vagyok hajlandó nyilvánosan nyilatkozni a nem eléggé tesztelt vegyületekről, amelyek olyan ötleteket adhatnak, amelyekről tényként tudom, hogy nem lehetnek jók.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ezért van túl nagy mennyiségű norcokain az európai mintákban? Egy srác mutatott nekem egy olyan oldalt, amely a mintákban postázott mintákat vizsgálja, és a cochise minták közül sok volt a 20-50%-os norcokain tartományban, ami legalább 10, de valószínűleg 20-szorosa a természetes mennyiségnek. Szerintem lehet, hogy 100-szoros, mert a Norco célzottan a cochise metabolitja, de ez nem azt jelenti, hogy be kell venni és enzimek által lebontani? A norcokain nem túl egészséges anyag. És én a kokainhoz hasonlítom, amikor azt mondom.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Furcsa módon nem csak az, hogy a norcokain aktív, úgy tűnik, hogy az N atom lehet akár O vagy S, és az aktivitás hasonló lenne (molekuláris ligandum elmozdulási vizsgálaton).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ez aktívan működik. Nem emlékszem a pontos értékekre, de a 8t valami 10× nagyobb valószínűséggel esett holtan össze. Nem emlékszem és 6:39 van és egész éjjel fent voltam tegnapelőtt este is ( 60 órát ütöttem fent) de az ld50 olyan 2 gramm volt egy 100kg-os embernél. Én ezt egy pár óra alatt csinálom keddenként.
 
Top