Question Kíváncsi, hogy vannak-e kisléptékű gyártóberendezések

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bizonyos dolgok gyártását és termesztését szeretném elkezdeni.

Mindennek kis léptékűnek kell lennie, ha valaki tudna nekem segíteni azzal, hogy javaslatokat tesz a keresendő helyekre stb. Van kémiai hátterem és laboratóriumi ismereteim, így ez itt nem lesz probléma. Csak úgy tűnik, hogy nem találok itt olyan útmutatókat, amelyek otthoni / kis léptékű beállításokra irányulnak.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hi Harmony,

Hogy őszinte legyek, nem egészen értem a logikádat, azt mondod, hogy van kémiai és laboratóriumi háttered, de nem tudod, hogyan kell beállítani egy otthoni/kisméretű berendezést?

De ezt tegyük félre, először is, mi érdekel téged a szintézis? Mekkora a költségvetésed?

Az első hely, ahol keresgélhetsz, az alfórum lenne, menj és olvasd el a bb-fórum vegyészeinek cikkeit és szintéziseit. Vannak listák a prekurzorokról, az adott szintézishez szükséges laboratóriumi felszerelésekről és útmutató magához a szintézishez.

Üdvözlettel
 

Harmony

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm, nagyra értékelem a válaszát.

Ami a kémiai hátteremet és a laboratóriumi ismereteimet illeti, az leginkább az osztályteremből származik, szemben a munkával.

A fő érdeklődési köröm a stimulánsok és/vagy az empatogének lennének. A költségvetésem nem a legmagasabb, valószínűleg remélem, hogy kevesebbet költök, mint egy £ 500, mivel ez csak nekem és néhány másnak szól.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az én emberem,

500£-os költségvetéssel azt mondanám, hogy jobb, ha megvásárolja a gyógyszereket ahelyett, hogy szintetizálná őket.

Üdvözlettel
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kíváncsiságból megmondanád, hogy mekkora költségvetéssel számolhat egy teljesen kezdő?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az én emberem,

Semmi köze ahhoz, hogy kezdő, kezdő vagy profi vagy-e.

A szintézisről, a célodról stb.

Kicsit olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy milyen hosszú a kötelem anélkül, hogy látnád.

Én kezdő voltam, még mindig az vagyok, de a költségvetésem, amikor elkezdtem, 15.000$ volt.

Mint mondtam, kezdj el szintéziseket olvasni, ne hagyd magad kanalazni, és végezd el a kutatást.

Üdvözlettel
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pontosan mire van szüksége? Milyen szintézisre gondol?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Azt hiszem, most szüksége van egy berendezésre, majd a reagensek és egyéb szintézis cuccok
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Engem is érdekelne ennek ismerete, szeretném tudni, hogy mire van szükségem egy kis laboratóriumhoz ~100g max. skálán, mivel ez csak hobbiként érdekel, nem pedig egy olyan vállalkozásként, amellyel rengeteg pénzt lehet keresni.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Azt mondanám, mindent, amit tudnod kell, elmondanak neked ..... a terület szakértőitől és a kezdőktől ...

olvassa el ezt a fórumot .... Semmi másra nincs szükség .
Töltsön időt rá, és akkor megkapta a választ az összes kérdésére.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Ez igazából attól függ, hogy mit szeretne elkészíteni. Ha többnyire 100 g fölött szeretne többnyire bármit kihúzni, ami megéri, egy olcsó beállítás nem fogja kivágni. Célozzon először alacsonyabbra.

Ami a beszerzési helyet illeti, ez végső soron attól függ, hogy hol van a székhelye. Van néhány nemzetközi gyártó mondjuk üvegáru, de kezdetben elkerülném az online rendelést. Ha lehetséges, próbáljon meg mindent helyben vásárolni.

Ön határozza meg, hogy mire van szüksége projektenként. Válasszon ki valamit, amit el akar készíteni, kutassa fel, hogyan kell csinálni, ami megmondja, hogy mit kell beszereznie. Csak ezen a fórumon rengeteg alapvető téma van.

Ahogy mások is rámutattak, ha nagyon szűkös a költségvetése, akkor lehet, hogy csak könnyebb lesz megvenni a tényleges terméket, ahelyett, hogy maga készítené el. De hé, mi ezt szórakozásból csináljuk, nem?
 
Top