Question Miért nem készítenek az eladók lopakodó csomagot ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Mint például, amikor megrendeltem a roidokat, egy forrás elrejtette a fioláimat, pelleteket ect magnézium és vitaminok dobozokban, sőt mikado dobozokban, amelyek nem voltak nyitva !

Miért a drogok eladói csak műanyag zacskóba rakják a port és beteszik egy levélbe vagy egy dobozba? Ha én eladó lennék, vennék egy csomó kis könyvet, kinyitnám és kivágnék egy négyzetet az összes oldalból, hogy beletegyem a műanyag zacskót és beragasztanám a könyvet, vagy idk veszek lisopaint és kiveszem az összes tablettát, hogy beletegyem a kis műanyag zacskót és újra beletegyem a tablettákat, miért nem csinálja ezt senki?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
ez azért van, mert sok megrendelésük van, és ha ezt minden egyes megrendelésnél elkezdenék csinálni, az örökké tartana nekik.
röviden a 12 dolláros megrendelésed nem éri meg ezt a fájdalmat, ha a csomagok többsége akadálytalanul eléri a célállomást.

de egyetértek azzal, hogy a kimutatható anyagot lazán beletenni a csomagba csak lustaság, egy minimális küszöbértéket minden eladónak teljesítenie kell.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Egyszer rendeltem 1g metamfetamint, és a férfi egy autószűrőbe tette a grammot, a csomagolásban, nagyon diszkrét volt...
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
jellemzően beszélve az alacsonyabb mennyiségek esetében teljesen rendben van, a legtöbb ország nem ellenőrzi a nemzetközi leveleket, ezért a levelek, amelyek csak kártyákat vagy levelezést tartalmaznak, általában nem igényelnek vámformanyomtatványt, mindig sikerrel szállítottam az 50 g alatti mennyiségeket a születésnapi kártyák belsejében, amennyire csak lehet.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
tényleg csak annyit kell tennie, hogy vákuumzárral zárja és ne használjon erős illatanyagokat, tudom, hogy ez jó ötletnek hangzik, de egy levendulától vagy valamilyen szagtalanítótól bűzlő csomag sokkal gyanúsabb lesz a postai dolgozónak, mint egy enyhén dudoros levél.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Hello Brothers!

Nagyon nagyon érdekes kérdés. Az xoxo2.0 által adott válasz általában véve valóban így van. A szállítók egyszerűen már nem törődnek, a megrendeléseket leszállítják, kifizetik, és vége az üzletnek. A szállítók most nem gondolnak a végfelhasználóra. Ők, a szállítók nem kapják el, de a végfelhasználó, a kereskedő a második pillanatban, amikor felveszi a megrendelést, belép a figyelőlistára.

Ez az oka annak, hogy a származási országban lévő holtpontokat választom, bármit is akarok vásárolni, főleg füvet. Inkább hazavezetném magam szinte 100% -os biztonsággal, hogy én és a termékem biztonságban van.

Remélem, hogy az eladók újra elkezdenek gondolkodni a vásárlóikról.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Nem minden szállító jár el így, legalábbis az én esetemben beszélek, hogy annyira ügyelek a lopakodásra a szállításban, hogy az ügyfeleim megerősíthetik ezt ;-), de valószínűleg a legnagyobb szállítóknak is ez a problémája.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Érdekelne, hogy az Ön településén milyen törvények vannak érvényben, mivel jellemzően nem vonható felelősségre a címére tartó csomagokért, hacsak a LE nem tudja valamilyen mértékben bizonyítani, hogy tudta, mi az, és megrendelte, Plausable deniability és mindezek.

a nem valószínű, hogy a helyi önkormányzat razziázik a tulajdonát a bejövő csomagokat elfogták, bár lehet, hogy éget a címet, és kerüljön intenzívebb vizsgálat alá. A DD-k mindig ideálisak.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Általában mennyi időbe telik, amíg egy ilyen megrendelés megérkezik? Múlt hétfőn küldtek nekem egyet, és még mindig várom, hogy megkapjam. Attól tartok, hogy nem fogom megkapni.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Mindig csak akkor rendelek, ha a lopakodás jó
. Im szívesen fizet kis extra a jó lopakodásért. Néhányan csak azt akarják, hogy olcsó legyen lehetséges, de véleményem szerint a jó lopakodás win win. Az eladók megtartják ügyfeleiket + új ügyfeleket is kapnak. Már elmondtam néhány barátomnak a Peaksről és a termékről. Az ő lopakodása talán a legjobb, amit valaha láttam, és többet fogok rendelni tőle, és így a barátaim is.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
959
Points
113
Deals
1
Egyes szállítók felár ellenében lopakodást kínálnak. Sok tényezőtől függően a "lopakodás" lehet a lopakodás ellentéte, de nincs olyan lopakodás, amelyik észrevehetetlen. Biztosíthatom, hogy minden trükköt ismernek. Ha gyanúsak, semmilyen lopakodás nem győzi le őket.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Ez nagyon is igaz. Barátom postahivatalban dolgozott, és amikor valakit elkaptak, akkor meg is zászlózták. Hívták a K9-et, hogy szimatoljon, és az a srác néhány hétig csomagolt. Rendeljen biztonságos címen tiszta névvel, és ha elkapják, tartson szünetet.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
számomra, bár a legtöbbször, amikor rendeltem, nem kaptam valami diszkrétet, egyszer még egy olyan rendelést is kaptam, amelyben anélkül, hogy ezt kértem volna, nagyon jól elrejtve kaptam egy születésnapi kártyában egy lufival hét évig, én is küzdöttem, hogy megtaláljam a borítékot
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Igen, a legtöbbször egy bizonyos súly alatti nemzetközi postai küldemények nem mennek át sok ellenőrzésen, a nemzetközi postai küldemények nagy mérete miatt, ezért az egyes levelek nem igényelnek vámáru-nyilatkozatot.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Az általam használt szállítók többsége csalafinta fordítást használ a csomagban. A vákuumzárat, és egy mobiltelefon tokba, gyerekek olcsó játékkészletébe stb. helyezik, majd újracsomagolják az eredeti csomagolásba. A dollár általános lehet egy eladó legjobb barátja, hogy megtalálja csali tételek.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇪🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
82
Reaction score
92
Points
18
Deals
16
Szerintem eléggé helytelen a kábítószereket olyan helyeken elrejteni, ahová nem tartoznak , ezért jobb, ha nem rejtjük el, mintha egy szerves anyagot nem oda rejtenénk, ahová nem tartozik. :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Amikor helyi DD-t készítek, mindig olyan helyen hagyom, ahová csak felnőttek férnek hozzá.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
alpino Eléggé el vagyok veszve. Azt mondja, hogy a gyógyszereket növényekkel szállítják?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇪🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
82
Reaction score
92
Points
18
Deals
16
Terpének és terpenoidok, mint a mentol egy vegyület található borsmenta olaj vagy timol egy anti fungical használt szájhigiénia, flavonoidok, mint a ruttin található citrusfélékben ,szénhidrátok és poliszacharidok, mint a destran ,zsírsavak, vagy vitaminok, mint a c-vitamin vagy d ez szerves is lehet használni a palackok tőlük, de nem transzparens üveg, de én don t reccomend you this. Mindenkinek meg kell találnia a saját szállítási módját.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Most már értem! Bocsánat, csak egy kicsit összezavart. Igen, így már van értelme.
 
Top