Looking for a vendor Miért nem kínál senki sem A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Először is én csak egy piro dohányos vagyok, nem kémikus, így bocsánat, ha amit mondani fogok, tudatlanul fog hangzani, de miután megnéztem a met-szintézis és az apvp szintézis videóit, úgy tűnik nekem, hogy az apvp sokkal egyszerűbb és kevésbé problémás.

Az apihp tiltott és mdphp freebase nem létezik, pirro füstölők kérnek apvp, aphp stb. és ez sok ember. Mert az új legális pyrrosok csalódást okoznak

Átkutattam az összes nagy tor piacot, senki nem kínál apvp-t, miközben több ezren kínálnak metet és speedet. Egyszerűen nem értem, hogy egy ilyen masszív piaci rést hogyan nem használ ki egyetlen ember sem az egész EU-ban.

TLDR; megértem, hogy több ember akar metet, mint apvp-t, de az apvp az EU-ban elég nyereséges lenne, és az apvp-t sokkal könnyebb előállítani. Miért nincs apvp sehol az EU-ban?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Ma főzzük az első próbatételünket
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Szia kipróbálhatom ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Kérem nézzen meg,már keresem körülbelül egy éve.nagy kövér nulla az, amit találtam.biztos aphp,apihp,stbetc.Im szilárd,nincs dráma.4real.check.me.out.thank you.
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ha a sikeres I want in
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Ingyenes mintát tudunk küldeni Önnek, ha az Egyesült Királyságban tartózkodik.
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Olaszországban vagyok uiu tudna küldeni egy mintát apvp
 

LoL78

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 25, 2024
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Szia haver. most botlottam bele a megjegyzésedbe, miközben valami más után kutattam.
Az apvp vagy az mdphp az, amit mintaként kínálsz brit címekre?
Az ajánlat még mindig áll?
Várom a válaszodat.
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Úgy tűnik, hogy egy nagyon jövedelmező gyógyszer előállítása...
Mefedronnal vagy speed pasztával is keverhető?
Mennyi az ára 1 kg-nak Európában?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
14
Egyelőre nem kínálunk oda szállítást, de talán majd kitalálunk valamit.

Kerülném a keverést, mert kölcsönhatásba léphetnek egymással.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ha szeretsz úgy járkálni, mint egy őrült, minden alkalommal megfordulni, amikor valamilyen hangot hallasz a fejedben vagy üldözési téveszmét, vagy lehúzni a WC-n, amit vásároltál, azt gondolva, hogy egy rendőr van az ajtóban, nagyon erős hatás, az egész az APVP-ről szól, személyes tapasztalat,azt hiszem, ezért nem találod a piacon. 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Milyen érzés? Ha kis adagot veszek be, hallucinálni fogok?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
nem azonnal, ez a testtől és az adagolástól és a használat módjától függ, egyeseknél egy hónap múlva fütyül a padlás, másoknál hat hónap múlva, de mindenképpen megtörténik.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Vaso szögezte le, 90%-a peep nem tud lógni, kap busted, csapkodja ajkak, akkor a kedves félelmetes készítő próbál peep boldoggá tenni kap screwed.same ok, amiért abbahagytam létrehozása money.folks nem tud lógni a valódi és a disznók követik a nyomát peep snapdog city egyenesen a neighborhood.its egy egyszerű shame.most nép kellene maradjon távol a drugs.they csak nem épült kezelésére a rakéta ride és akarnak le, ha az utazás megkezdődött.57 évek óta nézem, ahogy ez történik.ez szomorú, ugyanaz a helyzet, mint az alkoholisták, akik nedves agyba isszák magukat.ők gúnyolódnak azokon az embereken, akik azt mondják nekem, hogy túl sokat isznak, és addig ütik az egészet, amíg nedves agyuk nem lesz, és nincs visszaút.mindenki azt hiszi, hogy kordában tudja tartani, és egész életemben én vagyok az egyetlen, aki nem halt meg, nem él, vagy nem sült rizs haszontalan.Ha bármilyen pszichózisba esel, miközben drogozol, akkor jobb, ha kétszer is meggondolod, hogy folytasd az utadat ezen az úton, mert jó eséllyel nem ez az út neked való. sry bout a rant, de annyira belefáradtam ugyanabba a régi dalba és táncba. egyedül bulizok vagy a csajommal. nem tudok tryst szinte senkit sem manapság. ó a mesék, amiket mesélhetnék. de titkolózom, úgyhogy ennyi. Vigyázzatok magatokra emberek.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Hoppá
"Azokra az emberekre, akik azt mondják nekik, hogy ne mondják nekem.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Meg kell menni néhány országban poszt-szovjet unió, ott a piac tele van apvp csak halott cseppek
 

cofita666

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
40
Reaction score
38
Points
18
És hogy az emberek hogyan reagálnak erre az anyagra, annyira mérgező, hogy hosszú távon biztosan agykárosodást okoz.
A neurotoxicitás olyan magas.
 
Top