Question Hol vásárolhat műszaki kénsavat?

Mr.Magic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok együtt,

én utoljára kb. 2 éve vettem kénsavat, ahol szinte mindenhol lehetett kapni külön engedélyek nélkül. Ez nem sokkal azelőtt volt, hogy Európában veszélyes anyagnak minősítették.
A legtöbb online vegyszerforgalmazó megköveteli a végfelhasználói nyilatkozatot.

Tehát hol tudok vásárolni 1-5l kénsav mennyiséget <95%-os tisztaságú kénsavból?
Van valakinek clearnet/darknet piaca, ahol kénsavat és egyéb vegyi árut kínálnak?

Mr.Magic
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
A 95%-os tisztaságú kénsav nem műszaki minőségű. Nem a "legtöbb" forgalmazónak van szüksége végfelhasználói nyilatkozatra, hanem az összesnek. Egyszerűen csak nem lesz képes megvásárolni ezt, hacsak nem vásárolja meg vállalkozásként, és nem nyilatkozik a jogos felhasználásról.

Egyes lefolyótisztítók alacsony minőségű kénsavat tartalmaznak, amelyet kivonhat és koncentrálhat a kívánt koncentrációra. Vegye azonban figyelembe, hogy a koncentrált kénsav felforralása nem tréfa, mivel ezt 300 °C feletti hőmérsékleten kell megtennie.

Ami a piacteret illeti, ezen a fórumon vásárolhatsz árut. Ha tényleg szüksége van rá, akkor közvetlen üzenetet küldhet nekem, és tudok küldeni néhányat.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
bármilyen kénsavat is szerez be, az tartalmazhat némi szennyeződést, a lefolyótisztítók gyakran szennyezettek. tisztának kell lennie, és nehezebbnek kell lennie, mint a víz. a tisztaság biztosításához használhat desztillációs készüléket. először is, hogy eltávolítsa az esetleges vizet, másodszor, hogy átdesztillálja a savat, és meghagyja a szennyeződéseket.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Én egy bizonyos lefolyótisztítót használok annak 97%-os kénsavát, ha nem többet. 1 liter = 1,8 kg és kurva olcsó is, de mi mást várhatnánk Kelet-Európában?
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Szia!
az EU-ban nem fogsz találni olyan legális forrást, amely 14,9% feletti kénsavat árulna, bárhol is keresd.

Ha ennél nagyobb koncentrációra van szükséged, akkor vagy a 14,9%-os cuccot használhatod, amit könnyen megvásárolhatsz nagy mennyiségben és sok különböző boltban a pulton kívül és online, és koncentrálhatod, vagy más csatornákon keresztül szerezheted be a cuccot.

A kénsav 70%-os koncentrálása gyerekjáték, és csak nagyon egyszerű üvegeszközökre van szükség... Bármi, ami 70% feletti, csak bizonyos biztonsági óvintézkedésekkel, megfelelő felszereléssel és alapvető ismeretekkel/tapasztalattal végezhető. A koncentrált forrásban lévő kénsav csúnya dolog, higgye el nekem.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Nekem 97%-os savam van. És nem forr haha az egy aranyos lila színű beletehetem a kezemet nem gond ha nincs vágás a kezemen akkor megégethetem
 

magnesium_sulphate

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Üdvözlöm!
Van olyan lefolyótisztító, amely 97%-ban kénsav. Az 1l ára 5 euró alatt van. Állítsa VPN-t Litvániára és google "sieros rūgštis valiklis". Nem biztos, hogy hol élsz, és nem biztos, hogy lesz.
de érdemes megnézni. Megnéztem az indregientsnél, és ez biztosan 97%-os kénsav.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Tudom továbbküldeni bbgate escrow letéti csatorna tisztább, de drágább, mint 5 eur :D
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Színekkel színesítik ezt az anyagot. Lila színe van. Tétovázom az Ambro-sol használatával kapcsolatban.
 
Top