TUTORIAL: Hogyan szerezzen és használjon hamis személyi igazolványt a biztonságos prekurzorrendeléshez, bankszámlanyitáshoz és egyebekhez?

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Miért érdemes hamis személyazonosságot használni



Nos, számos oka van annak, hogy egy hamis személyi igazolvány miért segítene a biztonságának masszív növelésében. Csak azok a közös szokásos feladatok, amelyeket az ember a mindennapi életben végez, és olyan nyomokat hagynak, amelyeket könnyen vissza lehet követni Önhöz.

Nem csak egy címről van szó, hogy megkapja a vegyipari ellátóházaknál leadott megrendeléseket, de a vásárlást is olyan módon kell kifizetnie, amelyet nem lehet visszakövetni Önhöz. Mivel a Crypto vagy a "készpénzes borítékfizetés" szinte minden beszállítótól nem fogadják el, egy névtelen bankszámla + Paypal beállítása a hamis azonosítóval, szükség lesz arra, hogy névtelen maradjon. Vagy lehet, hogy kábítószert árulsz online, és szükséged van egy lehetőségre, hogy kriptót készpénzre válts, és azt egy ATM-ből vedd fel.

Ezek csak a legkézenfekvőbb felhasználási esetek, van még sok más....



Amit itt el fogok magyarázni, az egy noob-barát lépésről lépésre bemutató arról, hogyan és hol lehet hamis fizikai személyazonosító okmányokat szerezni, hol lehet digitális hamis okmányokat szerezni, és hogyan kell pontosan használni azokat bankszámla, Paypal, Crypto exchange létrehozásához. És azt is, hogy hogyan használjuk ezeket a küldemények fogadására a postai továbbítási szolgáltatások használatával, névtelen postafiókokkal kombinálva, amelyeket szintén a hamis személyazonosságunkkal regisztráltunk.

És mindezt úgy, hogy ki sem kell mozdulnia otthonról. Nem kell találkoznia semmilyen beszállítóval, bankfiókok meglátogatása stb....



A számítógép beállítása

A hamis személyazonosság használata nem segít, ha az Ön it-biztonsága szar!

Mielőtt bármit is tennél a hamis személyazonosságoddal, meg kell győződnöd arról, hogy soha nem fogod használni a valódi ip-det semmire. Regisztráljon egy jó VPN szolgáltatóhoz, amely kriptoval fizethet! Ne a privát e-mail címeddel regisztrálj, használd azt, amit a hamis azonosítódhoz állítottál be!!!



Azt is meg kell győződnie arról, hogy nem használja ugyanazt a böngészőt a valódi és a hamis életben.

Javasolnék egy anti detect BRowser-t egy csak erre a célra beállított profillal. Példák: CheBrowser, Ghostbrowser és mások. Én személy szerint a CheBrowser-t részesítem előnyben. Ezekért fizetni kell, de lesznek más megoldások is, amelyek esetleg ingyenesek, csak keress rá a Google-ban az "anti detect browser" vagy a "multi profile browser" kifejezésre. A chrome-mal is meg lehet csinálni, de a helyzet az, hogy ezek a szabványos böngészők nem a legjobb anonimitásra lettek kifejlesztve, és ezért mindig szivárognak ki adatok a szabványos beállításoknál, így sok mindent be kell állítani, hogy kikapcsoljuk az olyan dolgokat, mint a geolokációs nyomkövetés, WebRct stb..... Ezt nem magyarázom el, de ha a google-ban rákeresel a "make chrome an anti detect browser" vagy a "chrome plugins anti detect", akkor biztos vagyok benne, hogy magad is megtalálod a megoldásokat.



A böngésző mellett egy lépéssel tovább is megyek, és minden árnyékos dolgot egy virtuális gépen csinálok, amit a laptopomra telepítettem. Futtatom az anti detect böngészőmet ezen a virtuális gépen, az összes hamis dokumentumot stb. ezen a VM-en mentem, és ezen kívül Veracryptet használok a VM-emhez használt teljes partíció titkosítására és elrejtésére. Így, ha a számítógépemet valaha is lefoglalják vagy esetleg elveszik, senki sem találhat semmilyen gyanús dolgot. Így úgy tűnik, hogy a társadalom becsületes tagja vagyok. Nos, ez talán paranoiásnak tűnhet a szemedben. Rajtad múlik, hogy továbbmész-e ezzel a lépéssel a további biztonság érdekében. Lehet, hogy nem látod ennek semmi okát, ez rendben van. De kérem, a fenti Böngésző rész, ez nem kiegészítő, ezt nem szabad kihagyni !!! Egy böngésző használata mindenre (hamis és valós életben) problémákat okoz és fiók letiltáshoz vezet. Paypal, bankok, eBay, amazon, kriptotőzsdék mind saját csalás elleni rendszerük van, és észreveszik, ha különböző fiókokkal jelentkezel be, összekapcsolják őket, és gyakran megjelölik vagy letiltják őket! Ugyanez a helyzet, ha TorBrowser-t használsz ezekre a célokra. A Tor sok mindenre jó lehet, de nem fogod tudni használni az online bankolást, PayPal-t stb.



Bankszámla megnyitása

Én Európában élek, amit itt elmagyarázok a bankszámla beállításával, a levelek továbbításával stb. kapcsolatban, az USA-ban más lehet.



Online bankszámlanyitáskor mindig szükség lesz valamilyen ellenőrzésre, hogy megbizonyosodjon arról, hogy Ön (mint számlanyitó) az, akinek kiadja magát! Ismerek 2 olyan ellenőrző rendszert, amelyet könnyen, különösebb erőfeszítés nélkül ki lehet használni:



A) - Ellenőrzés banki átutalással:

Ha online hozol létre egy új számlát, akkor lehet, hogy van lehetőség banki átutalással történő ellenőrzésre. Guglizz valami olyasmit, hogy "Neo Banks" vagy "Neo Banks verify by bank transfer" angolul és a saját nyelveden is, hogy találj egy listát ezekről az úgynevezett NEO Banks-ekről. Az Openbank egyike azoknak, amelyek elfogadják a banki átutalással történő hitelesítést, és gondolom, a LEO Pay is. Ez az ellenőrzés részletesen úgy működik, hogy a meglévő számládról át kell utalnod pénzt az új számládra, amelyet most regisztrálsz. Ahhoz, hogy ez működjön, fontos, hogy a pénzt küldő számlatulajdonos neve megegyezzen a fogadó számla nevével. Ezt úgy érheted el, hogy elmész és eladsz valamit olcsón, például 20€-ért az interneten, és csak banki átutalással fogadod el a fizetést. Most várd el, hogy egy "Alex Shulgin" nevű fickó érdeklődik a használt androidos telefonod megvásárlása iránt, te pedig teljesen fel vagy dobva a véletlen egybeeséstől, hogy ugyanolyan neved van, mint neki. Vicces, de ez még soha nem történt meg veled.....

Mit kellene tenned, regisztráld a számládat ezzel a névvel, és hagyd, hogy a 20€-t az azonos nevű számlára fizesse be. Aztán küldd el neki a megvásárolt telefonját, és onnan folytasd. "Alex Shulgin" most ellenőrizte az azonos néven megnyitott bankszámládat, ami mostantól kezdve ugyanaz a név lesz, amit az álnevedként használsz. Ezeket az adatokat fogja használni a hamis fizikai vagy digitális személyazonosító okmányaihoz és minden további lépéshez, mint például a postai továbbítási szolgáltatásokhoz való regisztráció stb.....



B) - Hitelesítés hamisított digitális dokumentumokkal

AWise.com remekül működik így. A regisztráció során arra kérik, hogy készítsen egy képet az azonosítójáról és egy szelfit is, amelyen Ön tartja az azonosítóját. Ezután ellenőrzik a képeket, hogy minden rendben lesz-e valójában, és hogy az útlevélszámok érvényesek-e.

Micsoda véletlen, hogy a telefonod megsérült és már nem tudsz fényképezni, mivel nem működik a kamerád. Egyszerűen fordulj az ügyfélszolgálathoz és kérj más megoldást. Amit ki fognak találni, az a photoshoppolt azonosító dokumentumok feltöltésének lehetősége. Ezeket részletesen ellenőrzik, fontos, hogy olyan dokumentumokat használj, amelyeket valaki olyan készített, aki tényleg tudja, hogyan kell ezt csinálni, és hogyan kell érvényes útlevélszámokat kiszámolni. Van egy srác, akit tudok ajánlani(elérhetőségek a bemutató végén találhatóak), neki csak a név, nem, születési dátum, lakcím és állampolgárság kell. Fizetsz neki kb 100€-t és 2-3 órán belül kapsz 3 képfájlt. Egyet az előlapról, a hátlapról és egy szelfit. Ezeket egyszerűen feltöltöd és már majdnem kész is vagy. Ahhoz, hogy végül megkapd az IBAN bankszámlaszámodat, még fel kell töltened a számládat min. 20€-val. Itt az a könnyű, hogy Paypal-t is elfogadnak. Szóval azt kell tenned, hogy létrehozol egy Paypal-t a hamis azonosító adataival, majd keresel valakit, aki 20€-t küld erre a számlára (eladsz valamit), majd ezzel az új hamis Paypal-lal érvényesíted az új hamis bankszámládat.





Néhány szó a számlák használatáról:

Ne rendelj még semmilyen ATM kártyát, ezt később is megteheted, ha már megvan a postai továbbítás és a postafiók!

Ne menj nehézkes rögtön az elején! Ezeket a számlákat egy kicsit be kell melegíteni. Kezdetben ne töltsd fel őket 2000€-val, csak ne tedd meg, mert lehet, hogy meg fogják jelölni őket. Kezdje el használni őket néhány eBay vásárlással és eladással, hogy egy-két hónapig megbízható, hiteles tranzakciókat mutassanak. Adj el néhány dolgot, és használd a pénzt olyan dolgok megvásárlására, mint az aceton az eBay-en. Aztán egy idő után használhatod a kriptotőzsdéket a készpénz ki- és beutalásához, és használhatod a nagy vegyianyag-ellátó cégeknél történő vásárlásra.





Tegyél úgy, mintha egy vállalat lennél

Használd a személyazonosságodat, hogy regisztrálj a namecheap.com oldalon, és vegyél egy kriptoval fizetett domaint. Én általában valami általános dolgot tennék, mint például www.alexshulginservices.eu és építenék egy egyszerű weboldalt a cégednek "Alex Shulgin Industry Services". Ha kész, állítsa be az e-mailt ezzel a domainnel, és mindig ezt használja, amikor kommunikál, mint a vállalkozásod. Tapasztalatom szerint ez már elég ahhoz, hogy szinte mindenhol tudj vásárolni. Lehet, hogy kérni fogják a cégbejegyzést. Ha igen, akkor szerezz be egy hamis digitális dokumentumot a fenti forrásból. Ha ÁFA azonosítót kérnek, akkor valójában még nincs is.





Az Ön fizikai címe

Szükséged van egy címre, amelyet meg tudsz említeni a weboldaladon, a banki, eBay stb... A hivatalos, látható címed. Ezt többféleképpen is elérheted. Vannak profi postai továbbító cégek (nézd meg a feltételeiket, sokan felbontják a csomagokat és ellenőrzik a tartalmát, ezeket persze nem használod).

Minden olyan országban, amelynek van határa Svájccal (Olaszország, Franciaország, Németország...)vannak olyan cégek, amelyek arra szakosodtak, hogy csomagokat fogadnak svájci ügyfelek számára, akik aztán egyszerűen áthajtanak a határon, hogy onnan vegyék át a csomagot, hogy elkerüljék az EU területén kívülre történő szállítással járó gondokat. Írhatsz nekik e-mailt, és elmondhatod, hogy miért nem akarod átvenni, hanem egy helyi címre vagy postafiókba továbbíttatod (esetleg nyaralás miatt) Néhányan közülük elfogadják az ilyen kéréseket.

Egy másik lehetőség, szerintem a legjobb, ha virtuális irodát használsz. Miért is ne? Szerezz egy virtuális irodát az Alex Shulgin Industry szolgáltatásaihoz, használd ezt a címet mindenhol, és küldd oda a reagenseket, és továbbítsd őket egy postafiókba, amelyet a hamis személyazonosságoddal állítottál be, vagy küldd el egy helyi dhl-boltba, és találj valakit, aki onnan átveszi, vagy a paranoiádtól függően, esetleg egy másik címen keresztül is továbbítsd.



Én már évek óta így csinálom, és időről időre megváltoztatom a hamis azonosítómat és a hamis cégemet is, és mindenhonnan tudok rendelni, és kockázatos dolgokat is rendelni, és soha nem kerültem bajba.



Források stb...



A digitális hamis dokumentumok vagy fizikai hamis személyi igazolványok vagy jogosítványok beszerzéséhez van egy fickó, akit ajánlok. Mindig az ő szolgáltatását veszem igénybe, és soha nem volt semmilyen probléma:



Telegram: @MyAlienID
Digitális hamis személyi: 90€
Fizikai személyi igazolványok: 390€


Nos, a fizikai kártyák nem biztos, hogy működnek a repülőtereken, rendőrségi ellenőrzéseken stb... De remekül használhatóak számlanyitáshoz, postai megrendelések átvételéhez stb. ....

Remélem, hogy ez a Tutorial segít a vegyszerek biztonságosabb megrendelésében.
Ezen kívül remélem, hogy az angol nyelvtudásom elég jó ahhoz, hogy megértsd, miről írok.



Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írd meg itt
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Jó szál.

A MyAlienID nevű fickó árul-e valamilyen piactéren letéti szolgáltatással?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Szia Kokos!

nos, nem vagyok biztos benne pontosan, már jó ideje dolgozom vele, és soha nem használtam escrow-t.
Valójában egy kártya fórumon találtam rá néhány évvel ezelőtt. Több személyi igazolványt és egy csomó digitális dokumentumot vásároltam, főleg amikor magamnak kártyáztam...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Megvan!

Nem használom a Telegramot, ez a probléma - több okból kifolyólag is

De tetszett az útmutatója, jól megírt és érthető volt! Lehet, hogy adok neki egy esélyt.
Nem tudod, honnan szállítja a dokumentumokat?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Küldve uk. De nem vásárolt kártyát az elmúlt 12 hónap során gondolom. Talán valami megváltozott, meg kell kérdezni.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Jól hangzik!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
hallottál valamit véletlenül?

továbbá, vannak még mindig hamis személyi igazolványokat árusító kereskedők, akik olyan személyi igazolványokat árulnak, amelyek a repülőtéren vagy a rendőrségen valódiaknak minősülnek? Személyesen láttam már, hogy egy hamis személyi igazolványt a rendőrségen futtattak le, és az valódi volt... igaz, ez 15 évvel ezelőtt volt. mégis, ha van lehetőség olyan hamis személyi igazolványokra, amelyek kiállják az ellenőrzést, akkor bölcs dolognak tűnik ezt az utat választani......
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ismerem a hamis személyi igazolványok eladóit, de nem mennek át.

Szerintem a 15 évvel ezelőtti igazolványok teljesen mások, mint a mostaniak.
Sok tényezőtől függ, hogy át lehet-e menni rajtuk a repülőtereken vagy sem..de van egy offline kapcsolatom, aki azt állítja, hogy tud olyan hamis személyi igazolványokat szerezni, amelyek átmennek..de néhány ezer dollárba kerülnek.

Mindenesetre, a hamis személyi igazolványnak, amelynek át kell mennie a repülőtéren, olyan személytől kell származnia, aki létezik IRL, így használhatod a személyazonosságát.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Köszönjük a bemutatót !!!
100 euró nagyon olcsó a docs és a szelfi, ha működik. Tudod, ha a bank kér egy másik szelfit, akkor még 100 eurót kell fizetnünk annak a fickónak?
Én csináltam egy számlát a valódi nevemmel egy pénzváltóban, és 3 alkalommal kértek szelfit különböző napokon, amíg a számlámat nem ellenőrizték.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Ha valaha is találsz olcsó jegyeket tblisi megragadja a lehetőséget, és szerezzen egy grúz bankszámlát, ők pro-bussiness, nem kérdezett, 0 adó a külföldi jövedelem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Mi az igazi? Ez érdekes. Van ebben tapasztalata? Kíváncsi lennék, hogyan lehetne beállítani egyfajta anonimitást hamisított dokumentumokkal.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Vannak ügynökségek, amelyek ezt közvetítik helyetted, akár távoli, de őrülten drágák. nem vagyok benne biztos, hogy mennyire egyszerű a hamisított dokumentumokkal, de mivel scaneket küldesz, gondolom, működnie kell. de mivel nem jelentenek semmit senkinek, még a valódi név vagy a valódi héjcég is elegendő.
Tudok még néhány országról, ami ilyen, de személyesen kell elmenni. ebben az esetben Európában vannak, így nem túl messze, PM-ben tudok szólni.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Nem, ennél többre nincs szükséged.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

thats true with georgia. de valójában, ha a valós adatokat használod, soha nem tudhatod, hogy mikor lesznek kénytelenek együttműködni az eu jogérvényesítő és adóhatóságokkal. Én arra számítanék, hogy ez hamarosan bekövetkezik, mivel az oroszokkal kialakult helyzet miatt grúzia most még inkább érdekelt abban, hogy jóban legyen az EU-val, és az EU részévé akarnak válni, és ez biztosan nem fog működni a pénzmosás támogatásakor.

DE:

Beszéltem ezekkel az ügynökségekkel egy évvel ezelőtt, jó kapcsolataik vannak, és nem kell az eredeti dokumentum a számlanyitáshoz.
Küldhetsz nekik hamis dokumentumokat, és ráveheted őket, hogy regisztrálják őket.

Gondolom, még az is lehetséges, hogy te magad csinálod anélkül, hogy 1000€-t fizetnél az ügynökségnek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
1.000EUR még csak nem is olyan sok, de általában elég óvatos vagyok, ha ügynökségekről van szó. Tudja, tolvajok között nincs becsület, haha.

Nyitok egy csevegést Önnel és @UWe9o12jkied91d-vel, hogy tovább beszélhessünk.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tudjuk, 2023-ban kerülnek fel a jelentési és ellenőrzési listára, elfelejtettem, hogy hívják.
 
Top