Question Ki kellene adniuk a pmk glicidát szintézisének videóját.

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Az oldalon a bmk glicidát szintézisének videója látható.

Ki kell venniük a pmk glicidát videóját.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Barátom, a PMK etilglicidát (CAS; 28578-16-7) és a PMK metilglicidát (CAS; 13605-48-6) könnyen beszerezhető a kínai beszállítótól, szükségünk van a kémiai prekurzorok kémiai szintézisére, amelyeket nehéz beszerezni, például az MDP2P kémiai szintézisét (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Ez a fórumon könnyen megtalálható... Fektessen be némi keresési időt, gyakorlatot és frusztrációt, és meg lesz jutalmazva.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
ez nem ilyen egyszerű. a kínai beszállító bármilyen kémiai termék beszerzési számláját módosíthatja. ez a TRUNARC nevű digitális gép másodpercek alatt felismeri, hogy valóban az. Ez az a modalitás, amellyel az egyes országok vámügynökei rendelkeznek, világossá teheti, hogy a kiállított számla hamis, a kínai cég által bejelentett nevet
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 132
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 129
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 136
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 133

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ismerem ezt a készüléket, láttam, hogy a vámosok használják különböző videókban a YouTube-on, de biztos, hogy képes kimutatni a PMK etil- vagy mehil-glicidátot? Nem minden csomagot vizsgálnak a vámon, minden több tényezőtől függ, így ez inkább szerencse, mint bármi más, az Alibaba-ban is, még akkor is, ha a kínai eladó megváltoztatja a vegyi anyag nevét a számlán, ha a fizetést a kereskedelmi biztosításon keresztül végzi , kevés esélye van arra, hogy átverik, mivel vitát nyithat az eladóval szemben, és visszatérítést kérhet.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Tényleg nem tudom, hogy a pmk ley kimutatására és gyakorlatilag azonosítja az összes mintát, nem kell, hogy kábítószer legyen, osztályozza az összetevőket prekurzornak vagy nem.
A vámoldalon ez inkább a szkenneren múlik, mert ők a színek alapján azonosítják, látják, hogy ez egy szerves termék, és tovább vizsgálják a számlákat és a feladókat, és aki onnan kapja, az tovább vizsgálja a rakományt többé-kevésbé gyanús módon, többé-kevésbé így dolgoznak.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK etil-glicidát (CAS; 28578-16-7)

120¥/kg árat tudunk ajánlani Önnek.

PMK metil-glicidát (CAS; 13605-48-6)

Kínában illegális az értékesítés tilalma
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Ha használja a megfelelő kínai companys van egy teljes házon belüli foearding companys mindkét végén vám nem is látja, hogy minden, amit rendeltem bloomteckz k. Kína 1kg-tól 1ton kaptam ok kaptam csak tjndi yjuur házi munka, amit adtam.you.all on a gold plate.
Én megyek, hogy az új tag prekurzor szállító egy menj eddig ő ment át a tesztet ő pontos válasz ut gyors és hajlandó vadászni körül neked, hogy az álmaid valóra válnak az enyém a termék transz 4 methylaminorex újra minden, hogy próbálja meg, ha egyszer ez a termék soha nem fogja használni met a nyereség ez volt az eredeti jég met a szegénység csomag változata ez a gyógyszer
 
Top