25B-NBOME szintézise benzaldehidekből nitrometánnal

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
1. lépés. 2,5-dimetoxinitrosztirén.
HKZfyctaW8

1. A 2,5-dimetoxi-benzaldehidet 1000 g-ot feloldottuk 5 liter IPA-ban 80 *C-on.
2. Nitrometánt 735 g-ot, ecetsavat 200 ml-t és etiléndiamint (ciklohexilamin, butilamin) 37 ml-t adtunk a megadott sorrendben, és a reakciót 80 °C-on tartottuk 3 órán át kevergetve.
3. Az elegyet ezután egy éjszakán át hűtőben tartottuk, ami kristályosodást okozott.
4. A szilárd anyagot leszűrtük és hideg IPA-val mostuk, így kristályos sárga szilárd anyagot kaptunk (600 g, 60%).


2. lépés. 2,5-Dimetoxi-feniletil-amin.
SNcxmf4RIv

1. A nátrium-borohidridet (480 g) 5 liter IPA-ban szuszpendáltuk.
2. 2,5-Dimetoxinitrosztirént (600 g) adtunk hozzá kis adagokban, keverés közben.
3. A felesleges bórhidrid bomlása.
4. Extrakció és desztillálás.
5. 500 g sárga olaj (propán).
6. Adjunk hozzá 5 liter IPA-t.
7. Adjunk hozzá 8 mmol Zn-t.
8. Adjunk hozzá 3,5 mmol HOAc-t.
9. 240 g bázissárga olajat.

3. lépés. Halogénezés.

3.1. Brómozási változat
VJgOap85yu

1. 2,5-Dimetoxi-feniletilamin bázist adunk a lombikba.
2. HBr 48% 1,1 mmol-t adunk a lombikba és kevergetjük.
3. H2O2 1,1 mmol-t cseppenként a lombikba és keverjük.
4. Miután hozzáadtuk az összes H2O2-t, keverjük 1,5 órán át szobahőmérsékleten.
5. Extrakció EtOAc-val és hozzáadott aceton.
6. Savasítsuk a HBr 48%-os vagy HCl-koncentrációval pH 6-ra.
7. Tegyük a fagyasztóba 12 órára.
8. Szűrjük le és szárítsuk meg a 4-brom-2,5-dimetoxi-feniletilamin hbr (hcl).


lépés. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. A 2C-X hidroklorid (vagy hidrobrómid) (1,0 mmol) és 2-metoxibenzaldehid (1,1 mmol) EtOH-ban (10 mL) lévő szuszpenziójához Et3N-t (1,0 mmol) adtunk, és a reakciót addig kevertettük, amíg az imin képződése teljes nem lett (30 perc és 3 óra között).
2. NaBH4-et (2,0 mmol) adtunk a reakcióhoz, amelyet további 30 percig kevertettünk.
3. A reakcióelegyet csökkentett nyomáson bepároltuk, és EtOAc/H2O-ban (30 ml, 1:1) újra feloldottuk.
4. A szerves réteget izoláltuk, majd a vizes réteget EtOAc-kal (2 × 15 mL) extraháltuk.
5. Az egyesített szerves kivonatokat megszárítottuk (Na2SO4), leszűrtük és csökkentett nyomáson bepároltuk.
6. A tisztított szabad bázist EtOH-ban (2 mL) feloldottuk, majd etanolos HCl-t (1M, 2 mL) adtunk hozzá, és az oldatot Et2O-val hígítottuk, amíg kristályok nem képződtek.
7. A kristályokat szűréssel összegyűjtöttük és csökkentett nyomáson szárítottuk. Terméshozam: 88%
 
Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Miért akarja valaki tönkretenni a 2cb-t? Az Nbome egy marketingeszköz volt IMO
 

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
A 25I-NBOMe egy teljes agonista, vitathatatlanul erősebb, mint a 2c-b.

A 25B nem teljes agonista, amennyire én tudom...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Vajon 1,1 mmol HCl vagy HI jó hozammal működik a halogénezéshez?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
alig várom, hogy ellenőrizhessek egy alternatív eljárást az első lépésre, amely ígéretesebb hozamot biztosít, és egyszerűbb reagenseket tartalmaz.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
164
Reaction score
160
Points
43
Ellenőrizte tovább, és jobb útvonalat talált?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Hmmm... persze, még találtam is egy újat, de baleset ért, és ki kell vonni, és meg kell nézni, hogy reagál-e tovább. A magkészítmény régi és valószínűleg sokan nem veszik figyelembe... Kipróbáltam és tökéletesen működött, 80% feletti hozammal. Megadom a referenciát, ha privátban írsz nekem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A redukció jól működik az Al-amalgámmal és a Cu2+/NaBH4-gyel is, és elakadtam a halogénezésnél, amiért igazán megalázónak érzem magam a kémiával szemben, mert korábban sokkal nehezebbeket csináltam.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Gondolkodva a nitropropilén használata a nitrosztirén helyett szép lenne...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
A szerkezet-aktivitás kapcsolat rossz kölcsönhatást sugall az alfa-metil és az N-benzil részek között.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Gondolom, csak magamban beszélek, de úgy tűnik, hogy egyszerűbb lenne a nitrosztirént egyenesen a 2,5 MO-PEA-ra redukálni Zn & HCl segítségével...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Nem, nem hagyhat ki egy lépést sem, miután kapott egy telítetlen anyagot, vagy elveszíti a hozamot. Az ecetsav cinkkel vízmentes körülmények között jobban működhet. Ha csak nem vesz vízmentes HCl-savat.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Köszönöm, hogy a hidroklorid helyett savas savval kell próbálkoznia, és meglátja, hogyan működik...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Egyáltalán nem magaddal beszélsz. Ez nagyon érdekes cikk számomra, és összegyűjtöm a készleteimet, hogy kipróbáljam. Imádom az ötletet, hogy ilyen erős pszichedelikus legyen! Soha nem lennék felelőtlen vele, és nem próbálnám savnak kiadni - ez az, ami véleményem szerint tönkretette ezeket a drogokat. Megváltoztatta az emberek szemléletét az nbome-okról, amikor emberek kezdtek el meghalni, mert a sajtó csak egy pikáns sztorit akar!
Én személy szerint MINDIG felelősen adagoltam őket és jó pszichedelikus szereknek találtam őket! Szintén a 2cb megléte az első helyen lenne szép, lássuk be. Lehet, hogy vennem kell 1/2kg 2,5-dmo benzaldehidet. (Szó szerint, mert nem találok senkit, akiben megbízom, aki kevesebbet adna el nekem!) Nagyon sok különböző dolgot lehet készíteni a 2,5 dmo benzaldehiddel, így bár több lépés van a végtermékig, mintha triptamint vásárolnék, a tény az, hogy nem lehet annyi mindent készíteni triptaminnal, ami annyira érdekel, mint a fenetilaminok - a tolerancia miatt jobban kedvelem az erősen pszichedelikus fenetilaminokat, mint a triptaminokat (általánosságban - van néhány kivételes dolog).
Imádom az alibabát...
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Próbálja meg elolvasni lehet, hogy érdekli Önt?
N-(HALOGÉNEZETT) BENZIL-ANALÓGOK N-(HALOGÉNEZETT) SZUPERERŐS SZEROTONIN LIGANDUMOK SZINTÉZISE
J. Chil. Chem. Soc., 59, Nº 3 (2014)

2003-ban az előzetes vizsgálatok arra a következtetésre vezettek, hogy az N-2-
metoxibenzil-szubsztitúció nemcsak a feniletil-aminok, hanem a
fenilizopropilaminok, triptaminok és 3-(2-aminoetil)-(1H,3H)
kinazolin-2,4-dionok, amelyek a tipikus 5-HT2-receptor-antagonista
ketanserin, különösen nagy affinitást eredményeznek az 5-HT2A receptorokhoz5.

Mindenki, akit ismerek, szereti a 25I-t a 25B-vel és a 25C-vel szemben, ez egy nagyszerű pszichedelikus és könnyű az elmére....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
gondolom, lehet, hogy hallottam erről az írásról, majd megnézem.....

Tudom, hogy a kémia egyelőre túlmutat a fejemen, gyakorlati értelemben.

Még mindig próbálom az általam készített 3,4,5-TMONS-t a megfelelő PEA-ra redukálni. Iv sikerült egyszer igazán rossz hozammal a NaBH4/CuCl2 módszerrel, de még nem elég a felhasználáshoz. Van néhány különböző nitrosztirén / nitropropén épül fel a mintagyűjteményemben a mo, gondoltam, id dolgozni az egyik van a legtöbb, amíg nem kapom meg a jogot!
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Valaki sikerrel járt ebben?
im keres nagyon keményen ezt a vegyületet
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Még nem, de gyűjtöm a vonatkozó vegyületeket. Először csak a P2NP redukcióját fogom elvégezni r-amfetaminná.
Aztán, ha lesz egy rendes pumpám és egy jobb, nem eltömődött Buchner. Szeretném a szivattyút rxns-re is, bár így szükségem van rá, hogy egy monitorral állítható legyen, és képes legyen valami 600mmhg-hez hasonlót húzni. Új vagyok az egész vákuum dologban, így az összes érték zavaros.
Azt sem tudom, hogy az olcsóbb szivattyúk állíthatóak lennének-e. Gondolom nem....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oké, szóval most vagyok abban a helyzetben, hogy kipróbáljam ezt az első lépést....kipróbáltam nagyon hasonló módon a minap, de IPA helyett etanolt használtam, és elfelejtettem beállítani a reflux hosszát az alacsonyabb hőmérséklethez... Én sem csináltam ecetsavat... nem vettem észre, hogy szükségem van rá, hogy őszinte legyek....

Továbbá, mondjuk én vagyok a kis léptékű, kell állítanom a mennyiségeket bármi?
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
HAHAHAHAH okkk !!!

Nem tudom, nem vagyok jó a kémiai dolgokban, de új izomereket képzelek el, mint például a 3C-P-hez hozzáadni egy benzaldehid gyűrűt és 1k erősebbé tenni, lehetséges lenne? 35P-NBOME-t készíteni?

Bocsánat, ha ez rosszul van itt
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Király, hogy valaki más segítségével dolgoztam ki itt.
Van valami a mérlegelésben, amit MINDIG utáltam. Valószínűleg visszanyúlik, amikor drogokat árultam, és el akartam venni őket, és így soha nem készítettem elő őket, vagy valami, amit nem tudom. Talán a mérlegem csak szar, ami az oka, de hé... ez átkozottul sikeres volt.
Elrontottam, hogy túl sok oldószert adtam hozzá (túl sokat), valamint nem tisztítottam eléggé az NM-emet...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Azt mondom, hogy kidolgoztam... hadd tisztázzam. Még mindig a 2,5-DMOBA 2,5-DMONS-ból 2,5-DMONS-ba történő első Henry-reakciójánál tartok.
Ezt aztán redukálni kell 2c-h-ra, majd a megfelelő aktív 2c hatóanyagra, majd az nbome-ra.
Szinte biztos, hogy először a meszkalint fogom megpróbálni előállítani... sokkal egyszerűbb és kevesebb lépésből áll.
A nitrosztirént, amim van, valamikor redukálom, miután a többi aldehidet is ugyanolyanná alakítom, majd eldöntöm, hogy mit tudok szerezni, hogy azzá váljon, amit leginkább akarok....
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Szép, úgy tűnik, hogy sikerülni fog
Sok sikert kívánok neked!
 
Top