Question *SUGGESTION* Tip Jar?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Miután a legutóbbi díjak debacle és tényleg csak a sok segítséget kaptam már kapott Azt hiszem, nagyon jó lenne, hogy képes legyen, hogy kattintson egy dobozra egy személy profilján, és csak küldjön egy tippet, ez lehetne generálni egy temp btc cím, mint a pénztárca nem?

A lényeg az, hogy szeretnék egy egyszerű módja annak, hogy csak dobni egy pár dollárt valakinek anélkül, hogy meg kell erősíteni, vagy bármit tenni. Meg tudok számolni négy tagot a fejem tetején, akik tartoznak némi pénzzel.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ez régebben, a 20-as években szuper gyakori volt a piacokon. Úgy tűnik, hogy elveszett. LE azonban az OxyMonster-t az Álompiacról egy borravalótartó miatt követte nyomon, amit beváltott. Legyenek óvatosak a pénzzel mindenki
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Mindig valami buta, ami megfogja az embert
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Nagyon igaz, de hogy igazságos legyek, a blokklánckövetés még eléggé új volt. Ez a probléma, amit a bitcoinnal látok. A tranzakció örökre felkerül a Bitcoin blokkláncára.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Használtad/javasoltad a WasabiWallet-t? ez Coinjoins a btc és ad egy százalékot a pénzeszközök anonimitására, én már használom, hogy együtt keveri a pénzeszközöket a pénztárcák között a vásárlások előtt úgy érzi, "elég" biztonságos, de igen, MINDIG van egy papírnyom. A kérdés az, hogy "milyen keményen hajlandóak őrölni a részletekért?". Összességében (hacsak nincs a legrosszabb kibaszott szerencsém), akkor eléggé biztonságban éreztem magam ezzel a módszerrel.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Még nem használtam, de mindenképpen meg fogom nézni. Köszönöm a megosztást!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
PS Most tudtam meg, hogy az Egyesült Államokban egyáltalán tilos/illegális a használata, szóval TUDJA, hogy jónak kell lennie. ;)
 
Top