Speed 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tudja valaki, hogy a sebesség a 90-es években készült, az ilyen kőzetek is viszonylag szárazak és hasonlóak voltak a kocához
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Erre gondol? Gyakrabban láttam 1988-90-ben.
Ha igen, akkor tudok segíteni nekik.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 6
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 7
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Tudja valaki, hogy a sebesség készült a 90-es években, az ilyen kőzetek is viszonylag szárazak voltak és hasonlóak a koca Nem biztos a kérdésedben, de úgy találtam, hogy a freebase meth különböző oldószeres húzásai különböző kinézetű terméket gázolnának ki. xilol és tolual fehér pelyhes terméket eredményezne. Ha nem kristályosították át, olyan volt, mint a porcukor. minél jobb volt, annál jobban csillogott, és ha meghatározott kristályok. amfetaminról kérdezel, és nem vagyok biztos benne, hogy ez bármi köze van a kérdésedhez.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
A képeken látható termék szintén met, pontosabban vízben átkristályosított és préselt racém met, és préselt. De az amfetaminokra nincs válaszom.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Bocsánat, de most én kérdezem, hogy a racém metamfetamint úgy szippantják, mint a kokaint, és hasonló hatása van, vagy a d-metamfetamint.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Az emberek beleszimatolnak. Ez büdös. A racém met hasonló hatású, mint a d-met, de 1/2 olyan erős ( talán 60%) a kokain gáz kevésbé stimulál és több eufóriát okoz, mint a met.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
A racém metamfetamin annak idején nagyon népszerű volt az emberek körében, akik befecskendezik.
Lehet szippantani, valamint szájon át bevenni. A d-met ugyanolyan, úgymond, csak erősebb hatású. Drágább, csak ritkán kapható valódi d-met (>90%).
 
Top