Question szimatoló kutyák megoldása

smellybelly45

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 9, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tud valaki valamit, ami kipróbált és bevált a szimatoló kutyák számára?
Tudom, hogy mindenki azt fogja mondani, hogy vac seal és clean, de nem működik olyan jól, mint ahogy az emberek gondolják.
Hallottam, hogy az ammónium-alumínium-szulfát vízben és alkalmazva zavart okozhat nekik.
bárki bármi ötletet
dolgozom valamin, és úgy tűnik, hogy a kutya a fő akadály.
 

gringo0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 25, 2023
Messages
11
Reaction score
11
Points
3
Rengeteg tényleges "tipp" van a kutyáknak, de a valóságban senki sem lehet biztos benne.
Itt ezen a csatornán láthatod, hogyan képezték ki a kutyákat https://youtube.com/@blazeorbust3139?si=R88VfgCWLmyCkXF2 ez csak egy része a tréningnek... Tapasztalatból mondhatom, hogy a kutyák a legnagyobb ellenség. A szkennert ki lehet kerülni, a reagens tesztet ki lehet kerülni, a kézi ellenőrzést ki lehet kerülni, de amikor jön a kutya mindenki kitölti a gatyáját.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Egyszerű, ez a módszer 100%-ban működik, ragyogóan átmentem rajta! Szagolnod kell a nálad lévő drogokat, téged, a háziállatodat, a ruhádat, a bugyidat, a kocsidat és mindent!

Légy óvatos az autópályán Cadizból, legalább 2 kutyával fogsz találkozni!!!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
68
Reaction score
46
Points
18
Úgy tudom, hogy a szimatoló kutyákat nemcsak tiltott anyagokra képzik ki, hanem olyan illatokra is, amelyeket a csempészett anyagok elfedésére is használhatnak. Tehát bármilyen tanács arra vonatkozóan, hogy bármilyen anyagot használjon a rakomány elfedésére, eléggé hatástalan. Ráadásul az illat idővel bármilyen közegen keresztül eloszlik.

Tehát felejtsd el a sampont, kávét, borsot és egyéb ostoba ötleteket, és helyette inkább a termék vákuumzárására koncentrálj.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Állítsa le a paranoidokat :)) félelem és a pánikba esett emberek arca felfedezi, hogy bűnös :)) a kutyákat könnyű becsapni a fenti módszerrel, és 100% -ban működnek.

mit mondasz samponnal és kávéval 10 évesek módszereinek tűnnek, nem tudom hol olvastál ilyesmit :)
van még több más módszer is, de egyikben sem szerepel a kávé és a sampon :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Megnéztem a Traffickd című NG-sorozatot. Egy kartellt követtek, amely a határon keresztül szállított (azt hiszem, kokszot). Több vákuumozott, lezárt zacskót, mustárt és kávét használtak a szag elfedésére. Nem tudom, hogy ez mennyire praktikus, de én ezt láttam.
 

sensitive_tm

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Aug 24, 2024
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Deals
2
Dupla vákuum készült tiszta környezetben, új kesztyűvel és minden figyelmességgel dolgozik 101%-ban.
 
Top