Question Egy gondolat megosztása

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Sziasztok, én már ezzel a fórummal néhány hónappal ezelőtt, félelmetes népek, szeretném megköszönni mindenkinek, hogy segítik egymást a kémia és a növekvő úton.

Írom ezt a bejegyzést, hogy van egy kérdésem, mint kérdezni srácok, élek Malajziában, és szeretnék lenni egy drogkereskedő, online drogkereskedelem, de a valóság nem olyan könnyű, a legtöbb malajziaiak még mindig nem ismerik a kripto, és nem kereskednek kábítószer online, találkoztam néhány kereskedő csak így teszik a megélhetésüket, hogy az utcán, és elkezd eladni.

Képzett programozó vagyok, és minden megtakarításomat arra használtam, hogy erre a drogdíler útra lépjek, kérhetek tanácsot tőletek? folytassam tovább, vagy térjek vissza az irodai élethez?

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy néhány malajziai anyagot, például XTC-t, ketamint, noidot stb. szállítok, most egy helyi beszállítótól kaptam, van esélyem nemzetközi kereskedelemre?

Először választottam ezt az utat, mert azt akartam befektetni magam, hogy hackerré váljak, de ez a befektetés kiszámíthatatlan mennyiségű pénzzel jár, és láttam egy nagyon kevés drogkereskedőt körülöttem, akik sikeres történeteket csináltak, ezért választottam ezt az utat először, kérem, ne ítéljen el engem, mostanában megkérdőjelezem magam, hogy folytassam, és nagyon frusztrált vagyok, kérem, hagyja meg a megjegyzését, nagyra értékelem, köszönöm.
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Először is meg kell értenie, hogy ez egy veszélyes munka, különösen odalent az emberek elveszik, amije van, és nem gondolnak arra, hogy megölik érte. Azt mondanám, hogy ha képes lennél elküldeni néhány magasabb minőségű ketamint még az üvegben, és valahogy eljuttatni az államokba, akkor nagyon gyorsan nagyon gazdag lennél. Nagyon népszerű, ugyanez vonatkozik a DMt-re és a 96-48-0-ra is. Valójában én magam is szívesen beszélgetnék a K-ról. Ha találsz GBL forrást a világodban, te lennél a legszerencsésebb díler a világon, mert csak 1 ügyfélre lenne szükséged. Nekem.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bro csak hogy egyértelmű legyen, olyan kereskedőt keres, aki anyagot tud szállítani az USA-ba?
 

Hated Chimicals

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Üdvözlöm!

Szó szerint ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te, hackerré válni nem 1 2 3, sok ismerettel rendelkezem az IT / IKT területén, de a pénz nem fog olyan könnyen folyni. Ezért úgy döntöttem, hogy a gyógyszer világába lépek be, mint más kémikusok laboratóriumi alkotója. Csak azt keresem, hogy hol találom meg az online beszállítókat és jó kapcsolatokat ápolok.

Szeretnék online Lab Creator lenni, ha valakinek szüksége van egy laborra, gondoskodom róla, hogy minden szükséges kelléket megkapjon, programozóként tudnám használni.

Beszéljünk privátban.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nos, azt mondhatom, hogy minden beszállító és kapcsolat szükséges itt BB Fórum, Adminisztrátor szuper barátságos és megértő, profik itt nagy segítség.

biztos 😄️
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Csapatunk új perspektívákat dolgoz ki, amelyeket sok fórumfelhasználónk kihasználhat.
Sokan gondolkodnak progresszívan, gondolkodnak az internetes kereskedelemről, a biztonságról, a kriptográfiáról. De a drogpiac többnyire konzervatív, a régi szabályok szerint dolgoznak, készpénzért személyes kapcsolattartással. De a technológia és az idő megteszi a magáét, eljön a pillanat, amikor minden vevő és eladó a darknetre fog átmenni, mert biztonságosabb, mert több kapcsolatot lehet találni, és több lehetőség van a fejlődésre.
Sok kérdésben segítünk, ezért jött létre a fórumunk.
Segítünk biztonságos munkarend kialakításában, új anyagokat találni a piacra, laboratóriumot létrehozni, legális resech vegyszereket kiválasztani a piacra és a jogszabályokra. Együtt tudunk fejlődni.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Köszönöm a választ, ez inspiráló, a gyógyszerpiac az én országomban a régi módon fut, az első gondolatom az, hogy új / híres gyógyszerek, mint a 2-CB és a met az én piacomra itt, de kapok annyi blokkot az üzletemmel együtt megy, mint azok a célvevők akarják a régi módon, frusztráló, azt hiszem, az exportálás ki egyetlen világméretű tapasztalattal, akartam tesztelni, hogy 1 vagy 2 csomagot küldjön ki azoknak a szállítmányozási szállítmányozási szolgáltatásnak, de a laboratóriumi beállítás és az exportáló teszt a rövid finanszírozás miatt várakozik,

belefáradtam ezekbe a csalókba, szerencsére itt van zeroday, hogy biztosítsuk az RC anyagunk szállítási garanciáját, csak napokkal ezelőtt rendeltem, még mindig várakozom, ezért úgy döntöttem, hogy egy kicsit jobban nyomom, megosztva a BB csoportom linkjét a szociális médiában az országomban, hogy reklámozzam a kéznél lévő anyagokat, amúgy is vissza fogom kapni a finanszírozást, és új drogokat vagy talán új fogyasztási módot csinálok, mint az amfetamin készítése orrpálcikában vagy horkoló spray-ben, mivel ez a piac még mindig régi anyagokat futtat.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Nem tudják, mit akarnak.Az új anyagok piacra nyomása nehezebb, mint a már beváltak.Kapcsolódjon a meglévő forgalmazási elemekkel, és adjon nekik ingyenes mintákat kötöttségek nélkül.Nagy tisztaság és jó ár, és képes lesz arra, hogy benyomja a piacra.Csak legyen jó az értékesítési beszédben, ismerje a megfelelő embereket, és először is jó minőségű termékkel kell rendelkeznie.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Volt az "ingyenes minták" elfelejtettem, valószínűleg ezt kellene tennem, ahelyett, hogy folyamatosan nyomja a hirdetéseket
 

kingkudo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Sziasztok srácok, úgy néz ki, hogy egy malajziai IT-drog csapat csoportot tudunk létrehozni. ;)
Tudassátok velem, ha tudok együttműködni. Én is egy malajziai programozó vagyok. De a végső célom valójában az, hogy megtaláljam a legjobb minőségű gyógyszert a helyi beszállítóktól. Lol. Talán szeretnék közösen hozzájárulni, mivel ez még mindig valami új dolog Malajziában. Úgy értem, hogy online csinálja.

Egészségünkre.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Biztos ember, örülök, hogy találtam valakit, aki majdnem ugyanaz az érdeklődés, mint én, és ugyanabból a háttérből lol, próbáltam néhány módszer, csinál ez online, hogy itt vagyok, szükség van erős ellátási lánc, mielőtt meg tudod csinálni online, használtam, hogy viszonteladó gyógyszerek DN a helyi, kiderült, elvesztettem az összes ügyfelem, és soha nem jön vissza, amikor az én suppler lánc törött

Szóval úgy döntöttem, hogy magam csinálom kiskereskedő nélkül, és a legjobb minőségű drogot kapom a saját laboromból, hahaha, jó, hogy megismertelek, küldj egy PM-et, ha szükségem van a segítségedre, vagy ilyesmi.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
hány év a kábítószer-kereskedelemért kiszabható büntetés az Önök országában ?? Hogyan lehet biztos abban, hogy a beszállítója nem mondja el a rendőrségnek, hogy kábítószert árul? Hogyan lehet biztos abban, hogy a csomagot nem fogja elfogni a rendőrség?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
King
King kaphat CAS #96-48-0 Malajziában ez egy nagyon gyakori oldószer, de itt szigorúan ellenőrzött, és egy malajziai barátom azt mondja, hogy az Ön országában nem szigorúan ellenőrzött?
Keresek valakit, aki el tudja küldeni az USA-ba ? Igen, feltétlenül.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
7 évnyi gyomkereskedelem
1 év gyomfarm
2 év egyéb anyagokkal való kereskedelem

soha nem volt személyes találkozó a szállító és a csoportom között (itt van, miért kaptam sok átverés)

Megvan a módom a kereskedelemre és a szállításra, de soha nem volt tengerentúli tapasztalatom.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ya barátodnak igaza van, az MY-ban nem erősen ellenőrzött.

Nem lehet, nem tudok, nincs hal exportáló vállalkozásom, hogy elérjem Önt, de keresek más módszereket az USA támogatására, nem teszem ezt, amíg nem vagyok 100% -ban biztos, hogy megtehetem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Igen, ez nem olyan nehéz, csak prémiumot kell fizetnie, amit találtam, és csak meg kell találnia egy expeditort, és segíthetek Önnek, hogy a kulcs az, hogy ezeket az elemeket olyan áron kapja meg, ahol pénzt kereshet.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Van egy új módja, hogy a közelmúltban felbukkant. teherhajók árulnak jegyeket az utasoknak, akiknek rakományuk van, amit szeretnének tartani Theo vagy szemmel tartani a nagyon olcsó, és kapsz, hogy 1500 font rakományt hozzon magával.
 
Top