Question Shake and bake met

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Rázd meg és süsd meg! Barátaim, akiknek vannak javaslataik erre vonatkozóan, megírhatják őket e bejegyzés alá, osszuk meg az eredményeket

ammónium-szulfát 1kg
nátrium-hidroxid 1kg
coleman üzemanyag 1kg
max energier lítium AA
37%-os sósav 1 kg
2 literes szódavizes palack

ibucold c 1 doboz
tylolhot 1 doboz
nurofen 1 doboz (2400 mg pszeudo) először,

60 gramm ammónium-szulfát aodímium-hidroxid 400 ml coleman üzemanyag 1 darab darab 40 másodperc alatt összesen 1 csík lítium
(Én át a gáznyomás palack kupak nyitott és zárt események reakció 25-120 perc színváltozás kék bronz arany stb színeket adok hozzá 2400 mg gyógyszert lassan Aztán rázza meg egy örvényben, és kapcsolja ki))
15-30 perccel a gyógyszer hozzáadása után a reakció csokoládé tejes színű, utána megszűröm és hcl gázosítás, van valami, amit kihagytam?

Mivel most fogom először kipróbálni, az anyagárak és a gyógyszerárak drágák, ezért rázom és főzöm technológiával.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Meg kell írnia az elvárt útvonalakat. Ammónium-szulfát és nátrium-hidroxid=nátrium-szulfát, ammóniagáz és víz. Nehezen látom az utat onnan a lítium-alumínium-hidridig. Adjunk hozzá lítiumot, és máris nátrium-lítium-szulfátot kapunk.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ezt nem én írtam, de tudom, hogy ki írta.
 

Attachments

  • s7bDntL6M5.pdf
    121.8 KB · Views: 760

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
A 41Dxflatline az 5 Michelin-csillagos pille szakács! Bevallom, soha nem vettem figyelembe ilyen módszereket, mert a pszeudoefedrin gyakorlatilag nem elérhető, de olvastam egy pár bemutatót, és ezek többnyire olyan utasítások voltak, amelyek kevés betekintést nyújtottak abba, hogy mi ennek a láncreakció 1 palackos módszernek a sajátossága. Még 10 alkalommal kell elolvasnom, mielőtt elkezdeném felfogni. Írja le a reakciókat, mindezt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Tesó, KÉSZÍTENI KELL EGY VIDEÓTUTORIÁT EZEKBŐL! Bónusz pont, ha bőrmellényben és cowboy csizmában csinálod.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Az oktatóvideóban azt mondják, hogy az egyetlen különbség a jobb hatékonyság, hogy a bronz után efedrint adjunk hozzá.

hcl gázosítás után
 

Attachments

  • wMiybE983X.jpeg
    wMiybE983X.jpeg
    46.2 KB · Views: 189

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Köszönjük ezt a linket ! Valóban nagyszerű videó. Nincs hang, ugye?

Mi az a Hcl gázosítás ?
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Valójában, ha hatékonyságot kapok e technológia után, akkor ezt a módszert szeretném kutatni és megtanulni, ez az egyfazékos módszer, két folyamat.
 

Attachments

  • 6p1TIognia.jpeg
    6p1TIognia.jpeg
    84.4 KB · Views: 147

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Megpróbáltuk rázni és főzni, nem volt reakció, a gázképződés pozitív volt. Van rá esély, hogy nincs reakció a lítium miatt? telefon akkumulátor ammónium-szulfát + nátrium-hidroxid + éter + lítium = rengeteg gáz és több duzzanat nincs elszíneződés nincs arany bronz szétesés
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
AA Energizer elemekre van szüksége, nem mobiltelefon elemekre. Más az akkumulátorok kémiai összetétele.
 
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Holnap megpróbálom és szólok, a lítium nem jött ki az általam vásárolt energizer elemekből, veszek egy új elemet, ha nem találom, veszek lítium-nátrium-fémeket
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Csak Energizer Ultimate Lithium elemeket használjon. Így képes leszel követni szinte minden eljárást, amelyet valaha bárki is felvázolt, aki valaha is publikált az interneten. Keressen az interneten olyan videókat, amelyek elmagyarázzák, hogyan kell kivonni a lítiumcsíkokat. Ha úgy dönt, hogy elemi nátriumfémeket vásárol, akkor be kell állítania a felhasznált mennyiséget. Soha nem számoltam ki az ilyen típusú reakcióhoz szükséges mennyiséget, és senki más által megadott információt sem láttam.
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
2 g e = 0,93 soduim fém
Visszajövök a reakció után, ma beállítom a lítiumot.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
32
Reaction score
4
Points
8
Az akkumulátorkémiáról.... Ha ezek közül választhatok, van valakinek ismerete, hogy melyik a legjobb?
Én a nikkelt tartottam a listában, de rájöttem, hogy minket itt csak a lítium érdekel...
Mégis van pár választás és kíváncsi vagyok, hogy mi a különbség az SnB esetében.


Közös akkumulátor kémia
LFP (lítium-vas-foszfát) - Legkevésbé illékony
LMO (lítium-mangán-oxid)
NMC (nikkel-mangán-kobalt)
NCA (nikkel-kobalt-alumínium)
LCO (lítium-kobalt-oxid) LiPo - Legillékonyabbak.


Gyakori előtagok, amelyeket a gyártók használnak
IMR (lítium-mangán-újratölthető) - Efest 18650 akkumulátorok
INR (lítium-nikkel-újratölthető) - Samsung 25R - Sony VTC5 - LG HG2
NCR (nikkel-kobalt újratölthető) - Panasonic 18650 PF - Panasonic NCR18650B
ICR (lítium-kobalt újratölthető) - Samsung 26J
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!


Miért próbálkozna ilyen veszélyes, az egészségre nézve rendkívül kockázatos szintézismódszerrel, amikor vannak biztonságosabb és megfelelőbb szintézismódszerek is?

Üdvözlettel
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
mind gyors, mind kevesebb anyagot tartalmaz. (D-met)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Ez a módszer annyira piszkos, hogy jobb használni a moszkvai útvonal I2/Red P
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Könnyebb a megfelelő nyírségi. Így kiszámíthatja a reakcióját, és jó hozamot/terméket kaphat.
Úgy tűnik, ez a módszer sok találgatáson múlik, ha nem számol ki mindent megfelelően.
A találgatás nem túl biztonságos/egészséges...
 
Last edited:

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
A leghülyébb reakció a legrosszabb concecousnes dont do burch játszani lítiummal nem vicces még rp/i is felrobbanhat, ha youare dolgozik néhány disase recept de víz atleast gyullad alig xd by the way tudom küldeni pseudo Európából, ha valaki intrested, nagyon olcsó az én hazámban tbh :)
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sziasztok, én keresem a pszeudo, tudunk kapcsolatba lépni ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,402
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ennél hülyébb reakciókat is el tudok képzelni. Ez a metamfetamin hírnevét hirdeti. Ez tette népszerűvé a metamfetamint. Ha van 30 darab készleted, és metet készítesz vele, az sértő. Csinálj 4-mar-t vagy valami erősebbet és érdekesebbet.
 

p0w(d)er

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Már sok sok gyógyszert kipróbáltam, tényleg havent kipróbáltam az aminorrxot, de havent még nem találtam erősebbet a dopaminon
 
Top