Looking for a vendor Alpha-PVP más Pyrro szállítók keresése Európában

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Ahogy a címben is szerepel, olyan szállítót / vegyészt / szakembert / vagy csak egy olyan személyt keres, aki képes valódi, kiváló minőségű alfa-pvp mdpv a-php a-pihp kristályt / port biztosítani.
Hajlandó lenne vásárolni mennyiségeket bárhol 5-től 1000g-ig, attól függően, hogy a tapasztalat az eladó.
Ez egy must, hogy a forrás az ország, ahol ez lenne küldött Európa, előnyben részesített Lengyelország / Szlovákia / Czezch stb..
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ha u akarom van 4mmc csak akkor küldhet Lengyelországba Lengyelországból
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Igazán nagyra értékelem az Ön erőfeszítéseit, hogy olyasmit kínál nekem, amit kifejezetten nem említettem sem a címben, sem a leírásban.
De vissza kell utasítanom, mivel az említett anyagokat keresem, nem pedig azokat, amelyek nincsenek megemlítve.
Köszönöm a gondolatot, szép napot.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Az a-PVP szintézise nagyon egyszerű, és minden reagens rendelkezésre áll. Próbálja meg maga szintetizálni.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Ennek tudatában, már mindent tanulmányozott, ami a helyettesített amfetaminok szintézisével, szerves kémiával kapcsolatos, magam is végeztem kisebb kísérleteket.
Jelenleg nem vagyok olyan helyzetben, hogy megengedhetem magamnak, hogy megvásároljam azt a bizonyos laboratóriumi felszerelést, amelyben kényelmesen kísérletezhetnék, és ha véletlenül nem sikerül, nem igazán tudok semmit elpazarolni.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
U nem kell semmilyen laboratóriumi felszerelés a pvp készítéséhez
 
  • Like
Reactions: vis

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Technikailag természetesen nem szakmai berendezések, de mint említettem felső Én nem igazán keres ghettosynthesize dolgokat.
A felszerelés alatt egyszerűen a helyet, a tárgyakat, a prekurzorokat és a reagenseket és minden mást értettem, amire egy olyan embernek lenne szüksége, aki még soha nem szintetizált semmit.
"még", de hamarosan:)
 

Oscar18

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 2, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
De van Valerophenone és Pyrrolidine legális vásárolni online a helyi vegyi anyagok beszállítói
 
  • Like
Reactions: vis

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Amennyire tudom, a legtöbb eladó abbahagyta az A-PVP gyártását, mert nagyon rossz véleménye van a TV-ben, és ha PVP-értékesítőként lebuksz, nagyon rosszul bánnak veled (nagy büntetés a bíróságon az emberek zombivá tételéért).
A legtöbb eladónak megvan a saját viszonteladói köre és leszarják, hogy LE szemmel legyen. Tudom, hogy a legtöbb ember eladja IRL
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Köszönöm a hasznos információkat, hamarosan felveszem Önnel a kapcsolatot.
 
  • Like
Reactions: vis

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Miért nem próbálja ki a KU crystal-t az USA raktárkészletéből?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
KU kristály úgy tűnik, hogy először az Eutylonhoz hasonlítják, amit nem szeretek, gyenge, rosszul eladja.
SzerkesztésMásolom a most frissítésként szükséges frissítésemet; a válaszom hasonló témában a kedvenc drogériáimról:
"Van két lengyel eladó APVP jó minőségű és hg kg áron. Úgy tűnik, hogy sok kínai cég (csalók dominálnak) a legolcsóbban árulja a büntetett apvp aphp mdpv 4mmc mdma stb. Minél több apxp ára - annál nagyobb az esélye, hogy megkapja, következtetek a logika és olvasott tapasztalat (ha túl olcsó ahhoz, hogy igaz legyen). Többet kell kérdezni a cégtől. Kezdje a 4MMC Hcl CAS keresésével a guidechem-en. Én még mindig próbálom a megfelelőt megtalálni...".
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Össze tudna hozni a kínai cégekkel, hogy megtudjam, milyenek az árak?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Van bajom a szükséges drogos partnereimmel a beállítási értékesítéshez (nos, ők idióták), és eddig eléggé porcelán átvertek minket, de remélem, hogy ez a csomag helyes lesz, így én leszek az importőr főnök. De ez a titkos eladó nem fogok elsőre leleplezni, dule kompenzálni kell, és meg kell keresnem a veszteségeimet, és a partnerem nem tetszik nekem hippi, hogy eladjam ezt az egyedülálló előnyt. Amikor megkapjuk, hogy ez így van, csak várni rá.🥱
 
Top