Scopolamine

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm a fórum minden résztvevőjét! Olyan embereket keresek, akik értik a szkopolamin hatásait, az agyra gyakorolt hatását stb. Vannak itt hozzáértő emberek vagy eladók?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Itt hozzáértő emberek vannak, ami pontosan azt jelenti, hogy itt nincsenek eladók. A szkopolamin nem jó rekreációs drog. Egyesek azzal érvelhetnek, hogy a róla való beszélgetés analóg a méregről való beszélgetéssel, ami tilos. Nem azt mondom, hogy tilos, csak azt, hogy méreg. Mi a kérdés?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nézd meg ezt a psychonautwiki cikket... én a helyedben nem tenném. én a daturával szoktam szórakozni, és nem jó móka. a deliránsok általában nem szórakoztatóak, és elég nagy a pszichózis kockázata. tudom, hogy ez egy másik drog, de hallottam horror történeteket a benadrylről. Én tényleg nem bízom semmilyen antikolinerg drogban (legalábbis rekreációs célokra). ha ragaszkodsz hozzá, hogy szerezz valamit, csak termessz/keress daturát, vagy keress mozgásbetegség elleni tablettákat egy drogériában. azt hiszem, vannak tapaszok is, de azokat nem használnám rekreációs célokra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
A cickafarkfű mindenütt jelen van errefelé. Gondolkodtam és gondolkodtam, hogyan lehetne belőle valami hasznosat csinálni, de még sosem láttam, hogy ez megtörtént volna. Le tudnád aprítani, amíg csak tropánod nem lesz belőle, és egy csomó stimulánsnak van egy tropán moity-ja, de tropánból kokain....ez nehéz, ha megnézed a kokain analógokat, ott rengeteg tropán van, de nem a propánból indulnak ki. A tropanon, vagy a 3-cmt ( karbometoxi tropinon) vagy a kokain a kiindulási prekurzor a legtöbb
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
A scopolomine burundanga. Agymosó hatású. Az ellenszer az Arecoline vagy Arecoline Hydrobromide, az Arecoline pedig a bételdióban és az aktivált muskotály receptorokban található. Az Arecoline egy nootropikus szer.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ezzel havat tudsz csinálni
 
Top