• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras eladó?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
468
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Tudja, hogy mennyi kell csak ahhoz, hogy 1 liternyi anyagot készítsünk...

jobb lehetőségek, ha MDMA útvonalat keres

de az eBay árulja a gyökér kérgét és a teát, ha nem a szintézisek számára.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
A kéreg vízgőzzel történő desztillációját is elvégezhetem, és a hidroszolt elküldhetem
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Az USA északkeleti részéből is tudok gyökértörzset szállítani. Potenciálisan fel is tudom dolgozni. Tudassa velem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nektek csak a szarufóliával kellene odakint lennetek, lecsupaszítani a kéreget, és betekerni a sebet. 8% safrol az olajban. Bárcsak ismernék valakit, aki elmegy csinálni, ez egy jól fizető munka lehetne egy selejtezőnek heti pár napra.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Talán szereznem kéne egy csomó gyökérhéjat, porrá őrölni és vákuumzárral lezárni kilós csomagokat vagy ilyesmi. Hajlandó lennék előre elküldeni, ha valaki hozzáértő, aki bizonyítja, hogy sikerrel jár, küld nekem vissza némi MDA/MDMA-t :]

Van valami teksed a szüretelésről vagy a lepárlásról vagy bármi másról amit szerinted tudnom kéne? Párszor csináltam már belőle gyömbérteát, de nagyjából ennyi a tapasztalatom...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,404
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Szerintem úgy desztillálod, mint a metanolt fából. csak egy száraz desztilláció, majd egy frakcionált desztilláció és kész. A gyökérkéregről beszélnek, de bármilyen kéreg használható. Én a könnyű kérget venném, és kész. Ne pazarold túl sokáig az időt, van itt több mormota mint idő. A sátáncsomagolás egy kísérlet a fa megmentésére.
 
Top