Reflux aromatizálás a megnövelt hatásfokú CBD/THC érdekében

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Egyszer azt hallottam, hogy a füvek refluxálása növelheti a füvek hatékonyságát. Korábban még nem volt alkalmam kipróbálni, de most már igen, mivel jelenleg 2 fajta fű van a kezemben: CBD fű (1,8CBD/0,02THC) és egy jó adag utcai THC fényes pollen hasis.

(kérdések az alján)

FELSZERELÉS, MÓDSZER ÉS FŐ ÖSSZETEVŐ
Mindenesetre úgy döntöttem, hogy megpróbálom, feljegyeztem a kívánt kannabinoidok bp-jét, egy kis füvet tettem egy fedő nélküli üveg tartályba, a tetejét (ahol a fedőnek kellene lennie) egy szakadt darab műanyag zacskóval fedtem le, amit ételek fagyasztására stb. használnak, hogy biztosítsam a levegő áramlásának elzárását az üveg tartályba.

Ezután az üvegtartályt egy mély főzőedénybe tettem, és elkezdtem forralni a vizet a serpenyőben, hogy kondenzációs hatás induljon be az üvegtartály belsejében.

Az üvegtartályt egy szitával választottam el a serpenyő aljától, amelyet szintén a serpenyőbe helyeztem. A szita a serpenyő szélén nyugszik, és a szita hálója elég mély ahhoz, hogy a forró víz az üveglombikra folyjon, anélkül, hogy a serpenyő aljával érintkezne.

Az üvegedény tetejét, mint említettük, műanyaggal borítjuk, hogy biztosítsuk a légáramlás elzárását. Tehát miután a víz felforrt, jégkockákat tettem a műanyagra (az üvegtartály tetejére),így a kondenzált kannabinoid egyenesen visszacsöpög az üvegtartályban lévő cserép tömegébe.

Kérdések:
0. Jól csinálom ezt?

1. Lehetséges ezzel a módszerrel növelni a potenciát?

2. Kihagytam valamit? (oldószeres oldat stb.)

3. Vannak erre más módszerek is?

4. Hogyan lehetne ezt hash-ból csinálni?
 
Last edited:

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Az izomerizáláshoz savra van szükség. Használsz ilyet, vagy csak hőt használsz?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
1,5 óra otthoni sütőben 90*C-on a dekarboxilációs folyamathoz. Ez növeli az u rügyek hatékonyságát
 
Last edited by a moderator:

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Feltételezem, hogy az Ön módszere a hasisra is vonatkozik, mivel ez az elsődleges anyag, amelytől az ember elszáll. Vagy tévedek?
- Köszönöm a választ
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
A hasisgyártás egyes módszereinél a folyamat során dekarboxilálás történik.
 
Last edited by a moderator:
Top