Question Kína megrendelésének fogadása névtelenül.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Szia, Im Spanyolországból, és több éve csinálok kínai megrendelést, és nem tudom, hogy mi a jobb módja a megrendelés névtelenül történő fogadásának.
Bárki tud tanácsot adni nekem, mi a jobb módja a kínai megrendelések fogadásának?
Azt hiszem, lehetséges, hogy minden szekrényben vagy szállítási pont üzletekben kapja meg, de még nem próbáltam meg.
Bármilyen reccomendation erre a célra?
Köszönöm.
 

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2023
Messages
32
Solutions
1
Reaction score
20
Points
8
Deals
57
Az áruk fogadására szekrényeket használhat. Ez biztonságos.
Általában saját speciális légitársaságunk van, nem kell aggódnia az átadás miatt.

Ha még mindig vannak kérdései, PM kérjük.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Az árut egy szekrényben vagy egy szállítási ponton tárolt áruházban veheti át. Csak egy helyszínre, egy hamis névre és egy hamis telefonszámra van szüksége, majd kap egy nyomon követési számot, és követheti az egész szállítási információt.
Van speciális vonalunk, amely képes ezt megtenni, hogy 100% -ban megkapja az árut.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Én is Spanyolországban vagyok, és névtelenül csomagot kapni Kínából 100%-ban lehetetlen.
A szállítást nem lehet átirányítani a szekrénybe, mert bármikor pénzt kérnek a kézbesítésnél + aláírás.
ups és dhl mindkettő nem rendelkezik zárható raktárral Spanyolországban (seur és inpost van néhány, de szuper tele van kamerákkal).
az egyik úgynevezett ems, hogy viszont correos Spanyolországban a házhoz szállított, vagy meg kell gyűjteni közvetlenül a posta az összes kockázatot kapcsolódó, ha nem találják meg az otthoni
bérelhetsz egy postaládát vagy egy airbnb házat vagy megkérdezhetsz egy pakisztáni boltot, hogy tudnak-e szívességet tenni, de névtelennek lenni szinte lehetetlen.
mindig tartsa tiszta telefon és laptop titkosítva, és ne adjon meg semmilyen pin vagy info
Legalább nincs bizonyíték, ha valami rossz dolog történik.
ha infóra van szükséged csak kérdezz
 
Top