Dead Drops QR-KÓD MÓDSZER - HOLTPONTOK

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Lk7p4IJZVH

Biztonsági réteg hozzáadása a Dead Droppershez QRCODE-dal, de hogyan?

Készítse el a holtcseppet a @HEISENBERG szent útmutatása alapján
Mentse el a dead drop koordinátáit
Ezután keresned kell egy olyan weboldalt, ahová feltöltheted a szöveget, amely rendelkezik önégető funkcióval, mint például ez a weboldal
Készítsd el a qr kódodat egy olyan nyílt forráskódú eszközzel, mint a zint [clearnet], és tedd bele az előző linket.
Nyomtassa ki a qr-kódot bármilyen eszközzel, ami a kezében van.
Keress egy olyan helyet, ahová a qr kódot fel tudod ragasztani, lehetőleg elrejtve a zsúfolt helyek vagy kamerák elől.
Adja meg a qr-kód koordinátáit az ügyfelének vagy partnereinek.

KÉSZ.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Lehet, de szerintem nem szükséges. A legjobb módja véleményem szerint csak az, hogy a jó koordinátákhoz a "cseppentő" és a "vevő" is használja AZ EGYÜTTES GPS GLONAS stb. NYILVÁNTARTÓ APP-ot. Ha u hozzá egy képet kevés leírással nincs lehetőség, hogy ne találja meg a csomagot.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Valami ajánlás egy nyílt forráskódú GPS-alkalmazásra, amely jó lenne a holtpontokra?
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Használhatja a https://github.com/osmandapp/OsmAnd nyílt forráskódú alkalmazást, és offline is elérhető, ami jelentősen megnehezíti a nyomon követést. Ne feledje, hogy egy telefon mindig nyomon követhető valamilyen módon.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Láttam ezt az alkalmazást, mélyebben utánanézek. El tudom képzelni, hogy ha valaki holt cseppeket készít, akkor lehet egy telefonja a GPS-koordinátákhoz, és egy az üzlethez. Olyan, amiből ki lehet venni az akkumulátort, vagy be lehet tenni egy Faraday-zsákba.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ez egy érdekes koncepció
 
Top