Question Miért törölték a hirdetésemet

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Sziasztok Mindenki én már 2-szer írtam egy kérdést mert keresek egy A vagy pnp nevű olajat nem ismerem az excat kifejezést de egy olyan olajat amit más termékekkel kevernek hogy gyorsaságot kapjanak a pasztában van valaki aki ezt árulja vagy tudja hol lehet találni kérem? És miért törölték a hirdetésemet 2 alkalommal kérem?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
angol nyelven kell feladni

ha jól megfogalmazottan és a megfelelő nyelven teszed fel a kérdést, akkor válaszolnak neked
 

Jekiffe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ok köszönöm és megkérdezem, ha valaki eladja vagy tudja, hol találni olaj mondjuk "A" vagy pnp nem tudom a pontos kifejezést, de olaj, hogy a sebesség paszta az egyik keverjük össze a metanol és a sav, hogy kapjunk paszta kérem köszönöm
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
kapcsolatba léphet a @aaronstevens biztos, hogy tud segíteni @asbbgate a telegramon
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Yup haver, angolul kell beszélned (biztos vagyok benne, hogy láttam már francia fórumon, LMP vagy cosa nostra talán).

Szerintem az amfetamin freebase-t keresed, amit néha A olajnak hívnak és a speedben is megtalálható. Vásárolhatsz amfetamin HCl-t is (a port), majd freebase-t is, pl. ammóniával (csak ne feledd, hogy az amfetamin HCl-ről, a szilárd anyagról szabadon át lehet menni freebase-re, az olajra).

Ha bármilyen kérdésed van, beszélhetünk privát üzenetben franciául, ha szeretnéd.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Csak ammóniával hagyom az amfetamint szabad bázisban? Akkor hogyan tudom újra hidrokloriddá tenni?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Ez egy tipikus példa a sav-bázis reakcióra. Amikor egy amfetaminsót, például amfetamin-hidrokloridot (HCl) vagy amfetamin-szulfátot reagáltatunk egy bázissal, például ammóniával, a bázis eltávolítja a HCl-részt, így amfetamin-szabadbázist kapunk. A sók általában vízben oldódnak, míg a szabadbázis nem.
Ehhez szinte bármilyen bázist használhat. Ha választani akarsz egyet, de nem vagy biztos benne, hogy működni fog, akkor egyszerűen rákereshetsz az "amfetamin freebase with ****" kifejezésre, a csillagok a választott bázisod.
 
Top