Question Rendőrségi drogteszt sikertelenségek

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Tudja valaki, hogy miért jelzik egyes drogtesztek a 4mmc,3mmc stb. metamfetamint?
Tudom, hogy lehet, hogy elrontották a drogteszteket, de talán van más oka is.
És milyen "trükköket" használtok ti, hogy átmenjetek egy véletlenszerű drogteszten, amikor a weel mögött vagytok?
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nem igazán trükközés, mint olyan, de én feltölteném magam vízzel, és bepisilnék párszor, mielőtt beszállnék a járműbe, vagy tartanék benne tiszta vizeletet, ha nem figyelnek túlságosan. Feltéve persze, hogy vizeletvizsgálatról van szó.

Keress egy olyan oldalt/fórumot/csoportot is, amely nyomon követi és beszámol arról, hogy a zsaruk hol állítanak fel teszteket a helyi területedre.

Tudom, hogy elég sok olyan gyógyszer van, pl. a ritalin, ami hamis pozitív eredményt adhat. Talán meg tudod győzni a rendőrt, hogy adhd van, csak téblábolj egy kicsit, és tégy úgy, mintha elvonják a figyelmedet az elhaladó autók.
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Hallottam, hogy vannak olyan "testhigiéniai" spray-k, amelyek segíthetnek a nyáltesztben (ez az, amit ők használnak), csak akkor, ha a spittest előtt permetezel. nem adnak meg semmilyen összetevőt a termékhez, így nem tudom, hogy tényleg úgy működnek-e, ahogyan azt reklámozzák.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Ha megnézzük ezeknek a szubsztituált katinonoknak a szerkezetét, akkor ezek feniletilaminok, akárcsak a met. Az amfetamin és 100 drog. Egyáltalán nem meglepő, hogy az amfetaminokra utalnak. A teszt legyőzése erősen függ a vizsgálati protokolltól. Ha sok vizet iszol, általában rossz tesztet kapsz, mert ellenőrzik a kreatinszintet, és az alacsony lesz, ha a vizeleted híg. A szintetikus vizelet a fejboltban jobb, de ha elküldik egy laborba, akkor meg fogod kapni, hogy "nem felel meg az emberi vizeletnek" (megtörtént a feleségemmel), hogy tiszta vizeletet kapsz valakitől, ez a legjobb választás. Minimum 2 uncia kell, és tartsd melegen. Egy kontaktlencse oldatos flakon vagy egy sóoldatos orrspray-s flakon megfelelő méretű, ragaszd a golyóid és a combod közé, hogy melegen tartsd. A nők szerencsések. Önnek tökéletes helye van ennek a 3" hosszú, 1" átmérőjű palacknak.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
W5xzQgVHjk


Nézze meg ezeket a gyógyszereket! Mindegyiknek van egy fenil (ciklohexán kettős kötéssel) és egy 2-4 szénatomos szénhidrogénlánc (etil, metil, propil, butil, mind különböző hosszúságú szénlánc) és egy amin a hátulján ( az N nitrogén. Mindegyik, amelyiknek van egy láncszem az N mögött. Ez egy metil (ch³)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Közeleg egy vizsga? Szüksége van valamire, ami hamis pozitív eredményt okozhat, gondolom, és ezt kifogásként használhatja? Milyen más mindennapi termékek okozhatnak hamis pozitív eredményt? Úgy hallottam, hogy az ibuprofen okozhat ilyet, de nem néztem utána.

Nem hiszem, hogy a méregtelenítőszerek valóban működnek.
 
Top