Hüvely, szalma vagy mag, hol van az aranyfazék?

8bit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Üdvözlök mindenkit! Csak azt szeretném mondani, hogy milyen fantasztikusnak találom ezt a helyet. Nem vagyok elég menő ahhoz, hogy vegyész legyek (hacsak a főzés nem számít, mivel így keresem a kenyeremet), de lurkoltam a drogkémiai fórumokon és a reddits-en, remélve, hogy felszívok egy kicsit abból a képességből, amivel néhányan közületek képesek varázsolni, amit tudománynak neveztek 😂. Nincs meg a türelmem, hogy leüljek és megtanuljam a dolgokat, amikre szükségem van ahhoz, hogy bármit is szintetizáljak, ami távolról is meghaladja a kezdő szintet, de mégis leskelődöm, olvasok, megpróbálom megérteni és csodálkozom. Nagyon örülök, hogy ez az oldal létezik, és hogy megtaláltam, mert csak a hozzám hasonló ppl mennyiségével tudtam, hogy több ilyen helynek kell lennie az interneten.

Az én kérdésem: Tavaly tavasszal összegyűjtöttem egy papír bevásárlószatyrot tele mákgubókkal, szalmával és a gubókban lévő magokkal. Nem hagytam őket megszáradni, mielőtt betakarítottam, hanem utána szárítottam ki őket, és azt tervezem, hogy teát készítek, mivel minden, amit a pelyhes ópiumról olvastam, kiábrándítóan hangzik. Találkoztam néhány dologgal a myctopia a gomba rajongó közösségben egy lehetséges módszerről, amely finomított barna por előállítására szolgál, amelyről úgy gondolják, hogy morfium-szulfát, és ha valakit érdekel, megkeresem és közzéteszem a jelentésüket. Mindenesetre, amikor betakarítottam a hüvelyeimet, sokan magok voltak, és így a hüvelyek és a szalma zsákja is tele van magokkal. Megtakarítok néhányat, hogy újra elültessem, de kíváncsivá tett, hogy a hüvelyek / szalma jobbak-e az alkaloidok vagy a magok kinyerésére. Majdnem biztos vagyok benne, hogy azt olvastam, hogy a máktea csak azért farmakológiailag aktív, mert a hüvelyekből származó növényi anyag borítja a magok külsejét, és ez az, ami ténylegesen varázsol - maguk a magok inaktívak. Szeretnék minden hasznosat jóra fordítani, így valószínűleg mindent felhasználok, de a hüvelyek és a szalma alapvetően az egész enchilada? Köszönöm!
 

En3ma

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
A mosatlan magok és a hüvely belsejéből származó maradványok lesznek a leghatásosabbak az alkaloidái, majd a pos. de ne hagyja figyelmen kívül a szárakat!

Én jobban szeretem a hüvelyeket külön-külön feltörni, majd a szárat és a hüvelyeket egy konyhai robotgépbe dobni. Ilyenkor én kb. 15-20-at (mérettől függően) dobnék egy lábas forró vízbe és 10% citromlébe. Utoljára dobd bele a turmixolatlan magokat (én úgy tapasztaltam, hogy egyenesen undorító, ha turmixolod).

Próbáld meg a teát 15-20 percig csak a forrás határán tartani, majd kapcsold le a tűzhelyet és hagyd kihűlni.

A 15-20 hüvelyből az egész családnak teát lehetne készíteni, légy óvatos, főleg ha naiv vagy, mert ez könnyen 4 közepes adag.

Találj egy neked megfelelő kergetőt. Nekem a diétás kóla vált be. Még senkitől nem hallottam, hogy kellemesnek nevezte volna az ízét.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Ha a máknak szép hüvelye van, csak vágja le a szárat és a hüvelyt, és dobja be a turmixgépbe forró vízzel és egy kis mennyiségű ecetsavval vagy citromsavval, amit a legjobbnak találok.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Mindent összekeverek, majd enyhén savas vízben főzve elkészítem a "teát", majd a szilárd anyagot egy szövetdarabon átszűröm, hogy minden árut ki tudjak préselni. Ezután elpárologtatom az összes vizet, és egy barna kristályos pehely marad. Nekem azt mondták, hogy 3 gramm egy adag lol! Nekem másfél gramm volt, és keményen szúrt, és viszketett. Komolyan a potencia nagyban változhat. Én egy volt heroinhasználó vagyok és a mákom minden évben a seggemre tett. A pelyhet kiszámíthatatlan eredménnyel szívtam, így tavaly csak kupakokban tettem őket fél gramm kupakonként, mert istenem a mákos tea ivása rémálomlé.
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
A Poppyt a magok nélkül keverem.
U hagyja őket Over night hideg vízben
Ezután ecetet teszek a fazékba és 1-2 órán át forralom.

Ezután az összes hüvelyt belenyomkodom a fazékba, és addig csökkentem a folyadékot, amíg ópiumszerű anyagot nem kapok.
Ezt megismételheted néhányszor (3-4) és még több ópiumot kapsz.
 

one5one

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Van egy csodálatos könyvem, amely nagyon részletesen elmagyarázza, hogy mit akar csinálni, és ajánlom ezt a könyvet mindenkinek, aki bármit szeretne megtudni az ópiummákkal kapcsolatos dolgokról. A könyv címe: "Ópium a tömegeknek", írta Jim Hogshire. megtalálható az Amazonon. Az Ópium a tömegeknek véleményem szerint kötelező olvasmány. Nagyon informatív és könnyű olvasmány. Sok szerencsét!!!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Nagyon egyszerű morfiumkivonás nagyon olcsó OTC vegyszerekkel: https://en.wikipedia.org/wiki/Calcium_morphenate
A magokat el kell dobni vagy el kell menteni ültetésre, A szárak kis mennyiségű alkaloidot tartalmaznak, de a hüvelyektől eltérő arányban, és kevésbé kívánatosak,
 

oldkaw

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Hogshires könyve tette fel a térképre, de a "kompot" (sp) az, ahol kezdődött. A gyógyszeripari vállalatok nagyjából ugyanazt az eljárást használják. Ha a hüvelyek érettek és szárazak, a magok inertek. Az alkaloidok a hüvelyekben vannak. Az erősség változhat, és gyanakodjon a hüvelyekre, ha nem ismeri a háttértörténetet. Magas tebain tartalmú (paramorfin) hüvelyek vannak forgalomban, mióta az SKF nukleárisan elpusztított néhány magot, hogy lássa, mit találhat, és a genetikai hatás alacsony morfintartalmú, magas tebain tartalmú mákot eredményezett. Új-Zélandon termesztik a nagy gyógyszergyárak számára, hogy oxikodont, hidromorfont, narcant stb. készítsenek belőlük, de laboratórium nélkül eléggé használhatatlanok. A DEA és elvtársai szívesen hígítanák vele a mákot, hogy kevésbé legyen vonzó, csak mondom. Ha van jó hüvelyed, vágd le a csomót a tövéről, és öntsd a magokat egy zipzárba. Törje szét a hüvelyeket, és tegye a kávédarálóba. Általában 2-3 őrlővel tele van, ez általában bőven elég. Dobja csészébe, öntsön ~ csésze forró vizet az őrölt hüvelyre, keverje meg és hagyja állni. Az első húzásra 95%-ot kapsz. Szűrd át hálós csészén. préselj ki belőle annyi vizet, amennyit csak tudsz, és élvezd. Ipari méretekben meszet adhatsz a folyadékhoz, és az alkaloidok nagy része összeomlik. Öntsd le a folyékony kalcium-morfinátot és adj hozzá ammónium-kloridot. A nyers morfiummentes bázis ki fog ülepedni, de ez több munka, mint amennyire hangzik.
 
Top