Question Olajos amfetamin a szintézis után

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Sikeresen kristályosítottam némi amfetamint, de érzem, hogy egy olajréteg borítja a kristályokat, amikor a kezemmel megérintem őket. Hogyan száríthatom meg teljesen?
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
A fórumon való további olvasás során rábukkantam erre a G. Patton által az MDMA/Ecstacy tisztítására vonatkozó cikkre . Ha valaki hasonló problémákkal szembesül, ez a válasz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ezt a módszert nem használhatja az amfetaminra. Van amfetamin vagy metamfetamin?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Szia, készülök magam amfetamin főzésre, és ha szeretnéd, szeretnék többet tudni arról, hogyan csináltad, mert nálam ez az olajos amfetamin, amiről beszélsz, tényleg nagyon szereti a legtöbb vásárlóm, akinek van, mégis a legtöbb termék, amit találok, nem olajos, valójában nedves a vágási folyamat miatt.

Mindig azt hallottam, hogy a tiszta amfetamin olajos és nem nedves, valamint kristályos a fehér por helyett vagy teljesen kevert paszta, mégis csak néhány árustól láttam ilyen terméket a darknet-en.
Továbbá, ha lehetséges, kérem, ossza meg az információt a szagról, az ízről, amikor szippantja, és mennyi súlyt veszített a szárítással, így jobban felismerem a végeredményt, amikor megpróbálom magam csinálni.

Köszönöm szépen.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Akkor kaptam, amikor megpróbáltam megtisztítani a metet AB extrakcióval, azt hiszem, a folyamatot nem arányosan helyesen végeztem, és ez egy tévedés volt, így nem tudom pontosan, hogyan jutottam el az olajos textúrához is. Abból, amit G. Patton említett a fórumban, a Pure amph-nak egy száraz, szagtalan, fehér kristálynak kellene lennie az olajos helyett, ami nekem itt van.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Mindketten tévedtek, az amfetamin nem lehet olajos, ha az, az azt jelenti, hogy a reakciómasszából szennyezett és nem tisztított.

A valódi amfetamin olyan, mint ahogy G. Patton állítja, színtelen, szagtalan, fehér.

Ha nedves/nedves, az nem a reakcióból, hanem az acetonos/IPA-s mosásból származhat, de ez a szagtól nagyon különbözik.

Üdvözlettel
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ezt akkor vettem észre, amikor elkezdtem jobban utánajárni ennek a gyógyszernek, mert senki sem írta le olajos állagúnak vagy pasztának, az összes általános forrás egyértelművé teszi, hogy ez egy só, és ahogy az embereknek tudniuk kell, a természetben a legtöbb só általában kristályok.

Próbáltam elmagyarázni sok általam ismert kereskedőnek és vásárlónak, de a kereskedők fenntartják ezt a pletykát, mert amikor megveszik, szinte mindig egy nedves paszta, ami ki tudja miből készült, és a szolgáltatójuk nem hajlandó szárazon eladni, ahogy a kereskedők is teszik az utcai vásárlóknak, hogy elkerüljék a szárítási folyamat okozta pénzveszteséget.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Helló, ez képtelenség. A tiszta amfetamin teljesen fehér por és teljesen száraz. Minden más forma szennyezett termék vagy helytelenül készített. Kérem, olvassa el az amfetaminról szóló bejegyzésemet, hogy elkerülje az ilyen pletykákat és spekulációkat Amfetamin sók
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Igen, egyetértek veled a nálam futó álhírekkel kapcsolatban. Olyan sok fiatal vásárol bármit, ami nedves, mielőtt még hajlandó lenne kipróbálni az általam vásárolt terméket, amelyet mindig laboratóriumi tesztet végzek, amikor megérkezik, és mindig 60-70% -os tisztaságú, ahogyan azt hirdetik.

Tudatom veled, hogy a hitük ebben olyan erős, hogy 2 ebből a közös felhasználók közül a "nedves amfetamin 'mert jobb" tette a kísérletet az érintetlen termékemmel, mert én is ezt használom a hosszú éjszakai tanulmányokhoz és az online kutatásokhoz, és az egyikük folyamatosan azt mondja, hogy nem működött rajta, amikor az állkapcsa táncolt, mint Patryck Swysse a "Dirty dancing" -ben.

Felvettem és megmutattam neki néhány nappal később, de még mindig ugyanazt a terméket vásárolja.

Sikerült 5 napig ébren maradnom mindössze 3'5 grammal ugyanabból a tételből, amit velem teszteltek.
 
Top