"MY" MDMA freebase kristályosítása

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Sok különböző szálat és hozzászólást olvastam, amelyek az MDMA freebase kristályosítási módszerekről kérdeznek és beszélnek.
Gondolom, sokan közülük teszteltek, mások pedig csak a lírairodalomból származnak.
Kipróbáltam néhányat közülük, és mint mindig, az én esetemben a leghatékonyabbat teszem közzé, és arra, amire szükségem van, ami nem jelenti azt, hogy ez a legjobb módszer, csak azt jelenti, hogy ez a legjobb számomra.
Általában nem szeretem, hogy részletes módszerek, mint ez Im nagyon óvatos velük, mert az emberek szokták megérteni, hogy Im kiküldetés a legjobb és egyedi módszer minden járulékos következményekkel, hogy ez van, én inkább a post teljes és konkrét szintézis nem általános módszereket.

Mindenesetre itt van:

1. Adjunk hozzá adagosan hideg HCL37% -ot az MDMA freebase-hez (előzőleg szintén lehűtve), miközben keverjük, amíg a PH 3.

2. Keverés közben fokozatosan melegítsük a keveréket 130C-ig.

3. Készen van egy vödör, a kezdeti freebase térfogatának 10-szeresével, fagyasztott aceton, amely legalább 48 órát volt a fagyasztóban.

4. Amikor a keverék 130C-on van, állítsa le a fűtést és öntse gyorsan az acetonos vödörbe erőteljes keverés mellett.

5. Hagyja a vödröt a fagyasztóban legalább 72 órán keresztül.

6. Vegye ki a vödröt és szűrje a szilárd anyagokat vákuummal, amíg megszárad, a folyamat utolsó részében öntsön egy kis mennyiségű fagyasztott acetont a szilárd anyagokra, hogy kimossa őket, mielőtt teljesen megszáradnának. A szűrt aceton tartsa a fagyasztóban, hogy megpróbáljon több anyagot kristályosítani, ha semmi más nem kristályosodott, akkor hagyhatja az acetont RT-n száradni egy lapos lemezen vagy hasonlóban, hogy visszanyerje az anyagot vagy a freebase-t.

7. Miután teljesen megszáradt Zúzzuk össze és alakítsuk át az egészet porrá.

8. Oldja fel a port desztillált forró vízben (1gr/1ml).

9. Amikor az összes por feloldódott, a keveréket némi keverés mellett 112C-ig melegítsük fel, és dobjuk gyorsan a kiválasztott kristályosító vödörbe.

10. Hagyja a vödröt "nyugodt" helyen, ne legyen légáramlás, ne legyen mozgás, rezgés.... Legalább 48 órán át RT-n 48 óra elteltével tegye 30 percre a fagyasztóba, mielőtt leszűrné.

11. Szűrjük le a kristályokat és mossuk le fagyasztott acetonnal, a szűrt folyadékot mentse el, hogy a 9. lépésben hozzáadhassa a következő tételhez.

Remélem, hogy ez a módszer megoldhatná a legtöbb kristályosítási problémát, amit lehetett, és a küldött kérdéseket is.

Szeretném tisztázni ismét, hogy nem a legjobb módszer vagy az egyetlen, Ez csak egy több van egy csomó módszer és technika Im csak kiküldés a több appropiate számomra, az én esetemben és az én körülmények között.

Köszönöm.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Nagyszerű poszt, gyors kérdés.
milyen színű lesz az mdma, ha 10:1 arányú acetont használsz? Gondolom, hogy fehér mdma lesz. Milyen arányú acetont ajánlanál pezsgőszínű mdma-hoz?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Csinálunk 2,5 liter acetont 1 liter bázisra, majd a ph-t 5,5-re tesszük hcl 37% -kal, majd 4 napig fagyasztjuk.
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 333

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Szintén mellékesen, mit csinálsz a barna acetonnal, amit a 4. lépésből megettél, desztillálod és újrafelhasználod, vagy kidobod? (Vízmentes acetont használsz, ugye?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
A szűrt aceton tartsa a fagyasztóban, hogy megpróbáljon több anyagot kristályosítani, ha semmi más nem kristályosodott, akkor hagyhatja az acetont RT-nél megszáradni egy lapos lemezen vagy hasonlóban, hogy visszanyerje az anyagot vagy a szabad bázist
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
10:1 arány?? Ez elég sok acetonnak tűnik, nem? Általában 4:1 arányban tiszta fehér mdma-t kapunk.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
A 36%-os HCL-t közvetlenül a nyers freebase-hez adja hozzá oldószer nélkül?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Nagyon klassz!

Úgy tűnik, mintha közvetlenül a freebase-hez adnának hozzá oldószer nélkül, ami aggaszt engem lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Természetesen keverheti a freebase oldószerrel, mielőtt hozzáadná a HCL-t, de később több időre lesz szüksége, hogy a keveréket 130C-ra tegye, mivel ez az oldószer elpárolog, a HCL a fagyasztóból, a freebase hideg is, és a magas hőmérséklet elkerülése az adalékolás során nem lesz probléma ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Tudta, hogy az MDMA-t nem lehet savakkal magas hőmérsékletre hevíteni? A termék lebomlik, és már nem tiszta MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
A sav a szabadbázissal semlegesítve nem savas keverék, ha valami baj lenne a folyamatban, a terméket a laboratórium nem fogja 95% -os tisztaságú MDMA-ként jelenteni.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Mindenképpen:
A hozzászólásaimban mindig tisztázom:

"Az én esetemben a leghatékonyabbat posztolom, és ahhoz, amire szükségem van, ami nem azt jelenti, hogy ez a legjobb módszer, csak azt jelenti, hogy ez a legjobb módszer az ÉN számomra.
Általában nem szeretem részletes módszereket közzétenni, mint ez Im nagyon óvatos velük, mert az emberek szokták megérteni, hogy Im a BEST és egyedi módszer kiküldését az összes járulékos következményekkel, hogy ez van, inkább a teljes és konkrét szintézist nem általános módszereket postázom. ".


Mindent egy pozitív hozzáállásból ;-) csak azért, hogy elkerüljük az ilyen jellegű vitákat, amelyek soha nem érnek véget;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
A legtöbb laboratórium nem tudja megkülönböztetni az MDMA vagy az MDDMA vagy az MDMMA közötti különbséget, az első kettőnek ugyanaz a mol-súlya is.

Csak az NMR tudja megkülönböztetni az MDMA-t az MDDMA-tól.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43

Gondolom, a tiszta "kémiai" acetonról beszél, nem pedig a szupermarketből származó acetonról.
Akkor mi a helyzet a 99%-kal, amit itt kaphatok?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Tudja valaki, hogy mi történik, ha a ph túl alacsonyra esik, mint a ph 2? Ive találtam, hogy megy 7-ről 2 nagyon gyorsan, és kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e venni a kristályokat acetonból és kezelni, hogy jó mennyiségű kristályokat kaptam.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Rendben kell lennie, mert az acetonban összetört ot ki. A több sav csak több szennyeződést eredményez.
Nagy kristályokat kaptál, amikor a forró savasított freebase-t hideg acetonba öntötted?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Amikor a múltban 120C-on csináltam, igen, nagy kristályokat kaptam, most 130C-on fényes port kapok.

Köszönöm.
 
View previous replies…
Top