A 4mmc és a thco keverésével kapcsolatos tapasztalataim.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Néhány nappal ezelőtt kipróbáltam ezt a kombót, az éjszakát egy 100mg 4mmc-vel és körülbelül 15 találatnyi thc o vape-vel kezdtem. Mindkettőt körülbelül 2 óránként újradózist adtam, összesen 2 alkalommal újradózist adtam. Nagyon buta lettem, de elég eufórikus is. Nagyon beszédes voltam, egész idő alatt egy barátommal beszéltem a fórumról. Könnyű dmt-szerű látványt is kaptam, mint az alacsony dózisú dmt, és amikor becsuktam a szemem, akkor is láttam a klasszikus hipertér látványt (kaleidoszkóp). A péniszem hüvelykujjnyi méretűre zsugorodott. Én is csak könnyen zónázhattam, és az idő olyan gyorsan elszállt. A pupilláim óriásiak voltak, de nem voltak vörös szemek. Szintén nem voltak lógó szemhéjak vagy fáradtság a thc-től, amit általában kapok. Reggel 6 óra körül feküdtem le aludni, másnap a legrosszabb comedownt kaptam, de átaludtam. A szívritmusom folyamatosan 100bpm felett volt. Ez a kombináció szórakoztató volt, de nem tudom, hogy ez a legbiztonságosabb. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel a kombinációval?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
15 találat szent szar!!! És hűha, az itt látott tapasztalatok mindig lenyűgöznek. Ölni tudnék, hogy egyszer csak fraktálokat lássak...

Az én tapasztalatom "nagyon" más volt. A 100 mg nagyjából megfelel annak, amit a csúcsponton 3-4 óránként következetesen bevittem. Azt tettem, hogy egy szabály, hogy meg kell füstölni füvet, mielőtt megengedtem, hogy elkezd gondolkodni több dolog "por formában" lol így én csináltam kövér bong rip ülések, majd körülbelül tíz perccel később megy Meow Meow.

Ez a kombináció körülbelül 4 napig egyenesen (nem tudtam elaludni az első éjszaka, majd azt mondta 🤷‍♂️ és folytatta, hogy MINDEN házimunkát elvégezzen a következő 3 napban HA).

A legtöbb tapasztalat, amit hallottam róla, eufórikus, és ahogyan leírtad (bár a vizualitás újdonság számomra!), arra készteti az agyamat, hogy azt tegye, amit mondanak neki. A fű fenntartja a "szórakozást", azt hiszem, úgy hívnám, kreativitás, akármi. De önmagában mindig készen állok a szunyókálásra, Miau Miau azt mondja NEM, ez kurva jó lol

Örülök, hogy jól érezted magad, de annak is örülök, hogy még mindketten itt vagyunk, és nem egy kórházi ágyban valahol egy száguldó szívvel!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhh fraktálok, így hívják őket. 15 slukkot vettem be, mert ez valami szaros vape, amit Görögországban vettem. Volt más vapem, és egy slukkotól elszálltam volna.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
A távirati háttér olyanooo trippy volt 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Az SSRI-ket akarom hibáztatni, de már majdnem leszoktam róluk végül, és még mindig semmi, és 2020 előtt, amikor bármilyen vizuális élményt kerestem, és elkezdtem egy maréknyi gombát lenyomni a torkomon 🤢 minden, amit kaptam, az a testérzet és a felfokozott hangulat volt. T'volt mindig nagyon szép, de megint csak az a szar, amit hallottam, hogy ti emberek azt mondjátok, hogy láttatok... "Sárkány jött ki a WC-ből és elvitt engem Narniába, miközben Angyalok énekeltek és hárfán játszottak fent"

Amíg én itt vagyok és próbálom megnézni, hogy a zöld színt egy kicsit intenzívebben látom-e... Azt mondod, irigynek tűnök? Nos, az vagyok!!! (Zöld az irigységtől? Azt mondhatnád? ;) )

Bocsánat, majd kikísérem magam
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Őszintén szólva ezek a vizuális elemek nem jelentenek semmi különöset, alig vettem észre őket, csak azt vettem észre, hogy a dolgok tripperebbnek tűnnek. Egyszer láttam, hogy a jövőben szőke feleségem és két lányom lesz, miközben dmt-en voltam. Javaslom, hogy próbáld ki a dmt-t vagy az ayahuascát.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ayahuasca lehet, hogy a következő, mivel egy teljes DMT grammos tollat egy hétvége alatt lenyeltem, azt hiszem, azt gondoltam, hogy talán ha felépítem, akkor egyszerre fog megütni, minden, amit tett, testérzés volt, és szép volt az alváshoz, azt mondani, hogy csalódott voltam, alulértékelés lenne....

"arent semmi különleges" azt mondja, amikor minden, amit valaha is láttál, pontosan a világ, ahogy mindig is bemutatták neked, biztos vagyok benne, hogy még a legkisebb dolog felett is coom "Nem normális", ahogy mondják lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro nem ihatsz csak úgy dmt-t egy maoi nélkül 😂. Csak elszívhattad volna! Wtf ember elpazarolod az értékes drogokat!
A DMT mindig olyan testmagasságot adott nekem, mintha a lábaim a testem előtt lennének. Mintha néhány képkockával előrébb lennének, a felsőtestem pedig lemaradna.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Yooo...

Azt hiszem, talán rájöttél valamire, barátom!

Én? DROGHULLADÉKOK?! SOHA!!! Hallottam, hogy az emberek futólag megemlítik a MAOI-kat, de ennyi. Most már van egy új kutatási témám, amivel foglalkoznom kell! Én is ugyanúgy el vagyok borzadva a narkotikumok pazarlásának lehetőségétől, mint te, hidd el!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Talán az a problémája, hogy túl sok monoamino-oxidáz enzim van. Így talán egy MAOI kipróbálása mindent helyrehozhat az Ön számára.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Ezek a válaszok most kurvára kiakasztják az agyamat:
DLT1iqel9d


1000 kérdésem van... A legnagyobb tho: Miért nem jött a hivatalos kormányzati engedéllyel rendelkező pszichiáterem soha nem mondta ki a MAIO-t egyszer sem hangosan, miután hét + recept és több mint 2 év után meg tudnám ölni őket...

Tipikus Kurt! Késő a bulihoz, mint mindig! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Mert ezek valójában eléggé veszélyesek, de a modernek nem annyira. A régebbieken nem lehetett sajtot vagy csokoládét enni, erős diétás korlátozások voltak.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Annyira kurvára örülök, hogy úgy döntöttem, hogy ma kúszni BB, adtál nekem egy csomó gondolkodni ma Uram köszönöm igazán!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nem probléma testvér, azt javaslom, nézzen utána a moklobemidnek, és kérje meg a dr-t, hogy írja fel Önnek. Ez egy maoi, diétás korlátozások nélkül.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Aha, nos, ez mindent megváltoztat! Semmit sem utálok jobban, mint a szaros füvet, nos, oké, azt hiszem, a görény jobb, mint az, hogy egyáltalán nincs fű????
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Szintén nagy köszönet @armanimani-nak, hogy társaságot nyújtott nekem ezen az utazáson. Ő egy nagyszerű srác.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
95
Points
28
Tudtam, hogy tetszik ez a fickó!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Üzenetet küldtem neki táviratban, de még nem válaszolt, csak látott engem. Talán bosszantottam, haha néha idegesítő vagyok, amikor túlságosan beszédes vagyok. Gondolom, néha túl őrült vagyok. 🤪
 
Top