A fórum moderálása?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Mostanában láttam néhány embert, aki faji szitokszavakat használt a nevében, most persze sokan vagyunk a világ minden tájáról, így nem várom el, hogy mindenki ismerje az összes sértő szó történetét vagy jelentését az én országomban, de szerintem ez rossz fényt vet a fórumra, és talán lehetne néhány szabályunk arra, hogy ne használjunk bizonyos szavakat a felhasználónevünkben. idk mit gondolsz?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Úgy gondolom, hogy 🤔🤔 ez szükségtelen cenzúra és a személyiségi jogok megsértése. Az embernek meg kell engedni, hogy úgy hívja magát, ahogy akarja. Ha neked védett jogod van arra, hogy a nemedet vagy a nemedet bármilyen módon megnevezd, miért ne lehetnék én is vörösnyakú fehérnép? Ön megelőző megoldást javasol egy nem létező problémára. Ez az én véleményem.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro én fehér bőrfejű vagyok, a GF-em részben jamaikai/szíriai. A gyerekeim a mi termékünk. Baszd meg ezt a szabad véleménynyilvánítást, amíg nem vagy neonáci, kit érdekel, hogy az emberek hogyan hívják magukat? Engem elégszer hívtak már whiteboy-nak, honkey-nak a sötétebb bőrű testvéreim, és bízom benne, hogy még egy fehéret is hívtak N betűs szóval, amíg nem gyűlölet, csak szabad véleménynyilvánítás, addig baszd meg ezt a szart. Őt, nőt, őket, feketét, fehéret? Mi nem vagyunk emberek az egésznek a legalapvetőbb végén?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Azt hiszem, minden attól függ, hogy mi ez a fórum tryna lenni, úgy értem, ez nem újdonság, hogy a fórumokon szidalmakat használnak, és nem is meglepő, de itt vannak szabályok és még moderáció is, így tényleg csak egy lépésre vagyunk egy magatartási kódexet.
Ennek ellenére kétlem, hogy bárkit is érdekelne, de szerintem ez változhat, ha a fórum nagyobb külső figyelmet kap.
 

soprano82

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Én magam még nem láttam semmi ilyesmit, igaz, nem vagyok itt olyan régóta. de általánosságban elmondható, hogy mind online, mind offline azt tapasztaltam az életben, hogy nem szabad túl komolyan venni magunkat, és az önleértékelő humorérzék kialakítása a legjobb eszköz arra, hogy sértetlenül átvészeljük az életet. Mert a megszokás teremtményei vagyunk, és az áldozattá válás nem egy rövid nem kívánt megálló lesz az utunkban, hanem egy állandó célállomás.

Továbbá nem hiszem, hogy a cenzúrát jól fogadnák egy ilyen térben, mint ez, nem azért, mert az emberek önmagukban szidalmazni akarnak, hanem elvi okokból, az emberek az alapvető emberi jogok és a szólás megsértésének éreznék, és talán még megpróbálnák még jobban feszegetni a határokat, ami az Ön által leírt helyzetet potenciálisan még rosszabbá tenné.

Biztos vagyok benne, hogy az adminoknak/moderátoroknak van elég dolguk a nagyszámú rendezési vita kezelésével, és véleményem szerint a prioritásaiknak ott kellene lenniük.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A rasszizmus nem vélemény, hanem az emberiség elleni bűncselekmény!


Akik bizonyos csoportokat diszkrimináló nevet adnak maguknak, nem azért teszik, mert személyes szabadságukat akarják megélni, hanem azért, mert ki akarnak zárni egy csoportot, és meg akarják sérteni. Ez az igazság és semmi más.

Javaslom, hogy menjetek újra iskolába, úgy látszik, túl régen volt már nektek, vagy nyugodtan idézzétek fel újra a tényeket, hogy újra átgondoljátok a szavaitok értelmét.

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Meg kell értenie, hogy az ezeket a neveket használó személyek a csoporthoz tartoznak. Azt mondja, hogy ki akarják zárni magukat? Talán, ez azonban nem tűnik logikailag követhetőnek. Én olyan neveken nevezem magam, amelyeket az etnikai hovatartozásomhoz tartozó emberek becsmérlőnek találnak, és ezt azért teszem, hogy felhívjam a figyelmet. Hogy felhívjam a figyelmet arra, hogy a botok és kövek eltörhetik a csontjaimat, de engem soha nem fognak bántani.
Fontos, hogy emlékezzünk a múltra, de én nem voltam benne, ahogy te sem. Nem
Minden emberiség elleni bűncselekmény rasszizmus, de minden rasszizmus nem emberiség elleni bűncselekmény nem rasszizmus..ido egy csomó drogot, de eléggé biztos vagyok benne, hogy a reakciód többnyire erényjelzés. Nem érzem őszintének vagy a helyzetnek megfelelőnek. Nem nyújt semmilyen betekintést vagy értelmes kommentárt, így nehéz megértenem az értékét.
 

MarkAnderson

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A tudatosság bizonyos nevek használatával kapcsolatos nézőpontja érvényes, hangsúlyozva a rugalmasságot. A történelmi események és az egyéni tapasztalatok összetettségének elismerése kulcsfontosságú. Bár a válaszom mögött álló szándék az volt, hogy a lehetséges érzékenységet kezeljem, nagyra értékelem a visszajelzését. A rasszizmusról folytatott értelmes párbeszédhez különböző nézőpontok tartoznak, és én azért vagyok itt, hogy elősegítsem a konstruktív beszélgetéseket.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ez az oldal a kémiáról szól?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
igen, de amennyire a kémiáról van szó, annyira arról is szól, hogy a gyógyszer-kereskedelmet legitimálja, mint olyat, amelyet tiszteletben tartanak, és bíznak benne, hogy ugyanazt a minőségi színvonalat tartja fenn, mint amit a gyógyszeripari cégek, a fórumot nem lehet komolyan venni, ha nem tudjuk a lehető legnagyobb mértékben tiszteletben tartani minden vallást, nemet és etnikumot, olyan befogadó teret kell biztosítanunk, ahol mindenki szívesen látottnak érzi magát, a faji sértések nemcsak tiszteletlenek, hanem figyelmen kívül hagyják azt a nagyon is valós súlyt, amelyet hordoznak. ha továbbra is megengedjük a diszkriminációt ezen a fórumon, aláássuk a fórum küldetését, és aktívan ártunk a hírnevének a nagyközönség körében. gondoljatok bele, hogyan fog ez kinézni egy újságcikkben, rasszista önző drogdílereknek akarunk látszani, vagy néhány hippinek, akiknek az a küldetésük, hogy felelősen biztosítsák a drogokat?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Eléggé új vagyok itt, úgyhogy javítson ki, ha tévedek, de ez nagyrészt nem tűnik kérdésnek. Amikor a felhasználók elkezdenek szövetségeket kötni és fenyegetőzni, vagy megpróbálnak toborozni a "klánjukba", vagy ilyen módon szervezkedni, akkor valakinek közbe kellene avatkoznia, és máshová kellene vinnie őket. Ha valaki rosszindulatúan akarja magát olyasminek nevezni, amit valaki esetleg sértőnek talál, akkor csak a saját tudatlanságát vetíti ki. Kit diszkriminálnak? Mindannyian olyan névtelenek vagyunk, amilyennek szeretnénk lenni. Itt mindenkinek ugyanaz a lehetőség adatik meg. Ha nem tetszik, nem kell foglalkozni velük. Ha nem vonatkozik, akkor hagyd annyiban. Ha tényleg ennyire zavar, akkor talán vastagabb bőrre van szükséged.

Hogy fog ez kinézni egy újságcikkben? Ez az oldal nagyrészt olyan tevékenységre összpontosít, amit a legtöbb ember nem fog megérteni vagy szeretni, függetlenül attól, hogy politikailag korrektek vagyunk-e vagy sem. Szerintem ez a mentalitás a média, az iskolák, a szórakoztatóipar, a politika stb. évtizedes kulturális felforgatásának eredménye. Annak szükségessége, hogy kiálljunk azokért az emberekért, akik nem tudják "megvédeni" magukat. Ha ez nem az a "kiváltság", amiről beszélnek, akkor nem tudom, mi az. Az az elképzelés, hogy valakinek olyan jól megy, hogy van ideje és energiája arra, hogy harcoljon mindenkiért, akinek nincs ilyen "lehetősége" - a kisebbségekért. "Vissza kellene menned az iskolába" - ez az a fajta válasz, amire számítok. Mire? Kritikai fajelmélet vagy LMBT érzékenységi tréning? Vagy hogy megint csak a képmutatásnak és a kettős mércének legyél kitéve? A magam nevében szólva, azt hiszem, túl hülye vagyok ahhoz, hogy érzékeljem azt az igényt, hogy mindenki által kedveltnek vagy elfogadottnak kell lennem. Ezt a súlyt már régen ledobtam magamról.

Nem futok bele túl sok hülye nacionalistába. a "neonácik" és az ilyen társaság viszont egy másik fajta. A kortárs baloldal, többé-kevésbé ugyanarra a bigottságra hajlamos - csak az intolerancia helyett el KELL tűrnöd minden degenerációt és mocskot, különben "rasszista, náci, homofób stb." Nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy lássuk, mi a baj a világgal, és miért. Szeretném azt hinni, hogy a legtöbben azért találtunk ide, mert "törvényen kívüliek" vagyunk - ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül rossz emberek vagyunk. Azt jelenti, hogy nem hagyjuk, hogy mások döntsék el, hogyan éljük az életünket. Hogy nem félünk önmagunk lenni, bármi is legyen az, ami vagyunk. Nagyon jól ismerem magam, és nagyon jól érzem magam a bőrömben. Amikor megpróbáltam olyan lenni, amilyennek szerintem mindenki akarja, hogy legyek, utáltam magam, kibaszottul szerencsétlen voltam. A politikai korrektség és a szervezett, indokolatlan gyűlölet két különböző dolog. Nézd meg a "Gran Torino" című filmet Clint Eastwooddal, ha nem túl durva neked...

Összefoglalva: "Lehet, hogy nem értek egyet azzal, amit mondani akarsz, de meghalok, hogy harcoljak a jogodért, hogy kimondhasd."
PS, igen, munkát kell szereznem. :D
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
531
Reaction score
248
Points
43
Azt hiszem, amíg mindannyian jól kijövünk egymással és civilizáltak vagyunk, nem kell aggódnunk a felhasználónevek miatt. Ha ezekről az emberekről kiderül, hogy trollok, akkor megszabadulhatunk tőlük.
 
Top