Meth Synth : van-e alternatívája a h3po2-nek vagy a vörös foszfornak, amelyek elérhetetlenek

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
KÉRLEEM van-e bármilyen alternatívája a h3po2 vagy a vörös foszfornak, hogy nem elérhetőek az országomban valaki segítsen.
megvan a jódkristályok / naoh / hidrojódsav / hcl / eveeeeryyyyything mindenhez hozzáférhetek, kivéve ezt a kettőt, kérem valaki segítsen!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Használhat alumínium-foszfidot (AlP), de az mérgező foszfingázt szabadíthat fel. Ezt kint vagy füstelvezetőben végezze, és viseljen gázálarcot és egyéb dolgokat. AlP + I2 --> AlI3 + PI3. Alumíniumfóliát használtak már arra, hogy etanolt etil-jodiddá alakítsanak, de etánt nem. A jód és a vörös foszfor az etanolt etánná tudja alakítani. Az alumínium-foszfid foszfort tartalmaz.

Itt a Norefedrin Dextroamfetaminná redukálódik.
Orp7lDPkS4


Az alumínium-foszfid nem vicc. Ha belélegzed a foszfingázt, halott vagy.
JHlYWQgeDq


Mérgező foszfingáz.
GqptOKR7WT
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
hogyan kell eljárni kérjük arányok pszeudofed és jód és alumínium-foszfát és az idő reflux és hő kérem
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Nem alumínium-foszfát AlPO4. Alumínium-foszfid AlP.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
és ez helyettesítheti a vörös foszfort ? a hidroidos redukcióban ?
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
van-e itt segítség
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
helló minden segítség kérem van-e egyébként is csinálni anélkül, hogy a vörös foszfor kérem srácok van csak i2 (labor minőségű) és hi (57%) kérem minden segítség van-e bármilyen alternatívája a vörös foszfor mert találok a h3po2 ( a hypo sav ) van-e más sav segíthet ?
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
22
Reaction score
3
Points
3
Nincs hozzáférése az Ön területén található találatokhoz? A feltűnő betétek jó forrásként szolgálnak
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
van, de ez nem skálázható, mivel ez sok időt vesz igénybe, mivel ő gyufásdobozok az én országomban ritkán találni ..én nem probléma a pse vagy ephidrine tabletták vagy hidriodsav vagy jód kristályok az egyetlen probléma az én red.p és hypo
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
22
Reaction score
3
Points
3
Vannak más módjai is a beszerzésnek, amit itt vettem észre. Megkérdezheted az egyik szakértőt itt egy privát üzenetben.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Szerezd meg az alumínium-foszfidot. Győződjön meg róla, hogy a lombikot argonnal töltik meg az inert atmoszféra érdekében. Kombinálhat jódot (I2), hidrojódsavat (HI) és alumínium-foszfidot (AlP) és argon atmoszférát (Ar) és az efedrin vagy norefedrin, hogy Dextrometamfetaminná vagy Dextroamfetaminná redukálódjon, és esetleg hexán oldószert (faszéngyújtó folyadék vagy Coleman Camp Fuel) adjon hozzá.

Alumínium-foszfid (AlP).
ZCD2nu0sQl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ha van hidrojódsav, akkor csak ennyi kell ahhoz, hogy az efedrin/pszeudo methté redukálódjon. Csak néhány órán keresztül visszaáramoltatod a hidrojódsavat és az efedrint.
A hipofoszforsav/piros foszfor és a jód reakciója csak a hidrojódsavat állítja elő.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Biztos vagy ebben? Mert valahol olvastam, hogy a vörös foszfor is szükséges a reakció fenntartásához, nem?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
A piros p vagy foszfortartalom a jódot és a hidrojódsavat eszi, valamint (azt hiszem?) valami anyagot, ami újrahasznosításra kerül (hipó?), foszgéngázt és némi vizet?
Nem szükséges metet készíteni, ha már megvan a HI (hidrojódsav), de az újrahasznosul, és addig reagál bármilyen jóddal, amíg el nem fogy. Ezért van az, hogy a vörös p-t megmentheted, és néhány főzésre felhasználhatod, mielőtt inaktívvá válik (legalábbis nekem ezt mondták). Soha nem hallottam még arról, hogy bárki is képes lenne a hipót más felhasználásra megmenteni, úgyhogy ebben nem vagyok biztos. A vörös p-t az EP/PSE-vel való reakció után általában kiszűrik az oldatból, és a maradék jódot nátrium-tioszulfáttal semlegesítik, mielőtt HCl-lé alakítják.

A pontos mechanizmust nem tudom, és nincs kedvem tovább keresgélni..... Erről sem láttam túl sok infót, mert ez egy "elavult" módszer és már senkit sem zavar, így nem vagyok pontosan biztos benne, hogy a vörös p regenerálja-e a hidriósavat az EP/PSE redukciója után vagy in-situ, vagy csak jóddal reagálva lehet belőle hidriósavat előállítani. Talán valaki, aki tényleg tudja és el tudja magyarázni, elnéző lesz velünk...
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Köszönöm a már egy ideje, mióta én post a kérdésem, de nincs szakértő itt ansewer és én tényleg elakadt is nem bánom dobás th Hi használata után, mert olcsó itt, ahol élek egyébként te voltál az egyetlen válaszolt köszönöm szépen egyébként
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Biztos vagy ebben? Mert valahol olvastam, hogy a vörös foszfor is szükséges a reakció fenntartásához, nem?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
329
Reaction score
274
Points
63
Igen, igaza van. A HI 57% szépen megteszi a dolgát, azonban jó nagy felesleget kell belőle használni, a koncentrációnak mindig > 40%-osnak kell maradnia. Csökkentheti a szükséges HI mennyiségét, ha a reakció során 85%+ H3PO4-ot ad hozzá, ami dehidratálja azt, és magasan tartja a funkcionális HI koncentrációt. Vigyázz, nehogy kiszorítsd a HI-t!
Egy másik lehetőség, hogy a HI-t helyben, foszforsavból és NaI-ból vagy KI-ból állítjuk elő.
És természetesen a H3PO3 nagyon jól működik az RP vagy a H3PO2 helyettesítésére - több kell belőle és magasabb hőmérséklet, de nagyszerűen működik. A H3PO4/NaI vagy KI még magasabb hőmérsékletet igényel.
A H3PO3-at a hidroponikus vagy szőlőtermesztési termékek között keresse.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Hi + h3po3 meg tudja adni a hőmérsékletet és a refluxhoz szükséges időt ?
 
Top