MDPV legjobb ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Hé!

Nemrég szereztem be egy kis MDPV-t. Miután csak megismerkedtem 2ith pyros, amikor alpha pvp volt a csúcson. A népszerűsége vagyok kíváncsi, mint a legjobb út. Én használtam szeretem a magas, ha IV egy pvp, így kíváncsi vagyok.. ez vape jól. vagy hagyjam ki, hogy teljesen kihagyja, és menjen egyenesen a tű?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Ez valóban egyszerű kérdés.
Csak EGYetlen
Csak egyetlen ROA létezik az összes Pyrros számára: Vaping.
Minden más felesleges.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Tényleg? a pv úgy tűnik, hogy a porban. de igen, én 100 százalékban veled voltam, amíg a szar rosszul nem lett, és úgy döntöttem, hogy kipróbálom a tűt WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Pontosan mi a probléma a porral és a párologtatással?
Ha ismeri a technikát (az üveg mozgatását), akkor nagyon jól lehet vape-elni.

A tű veszélyesebb, több kárt okoz, és a Pyros számára nem hoz nagyobb rohanást stb.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Gondolod?.I've iv'ed alpha pvp és bár szeretem ezt a roa érzed, hogy égeti a viens és im biztos, hogy sokkal mérgezőbb. De egyetértek azzal, hogy a vaping sokkal kényszeresebb. Atleast I can put the needle down for like 4 to 6 hours between. Doses.I nem mennék olyan messzire, hogy azt mondjam, hogy ez egy biztonságos roa... nézzünk szembe vele, hogy nincs mód arra, hogy ezt a szart biztonságos módon fogyasszuk... ez az ártalomcsökkentésről szól...
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
U teljesen igaza van, nincs mód a pyros biztonságos használatára, én is az ártalomcsökkentés mellett vagyok.
Amire próbáltam rámutatni, az az, hogy a párolgás / dohányzás károsabb, nemcsak azért, mert kényszeres - ez jobban elbaszza az ur tüdőt, fogakat és fejet stb., mint 4-6 óránként egy slam, hanem azért is, mert a párolás készséget igényel, mert ha a pvp vagy a pihp stb. megég, vagy akár túlmelegszik, nagyon gyorsan szörnyen rosszra fordulhat.
Láttam egy csomó fiatal "menő" kölyköt totális pszichózisban csak azért, mert azt hitték, hogy jobban tudják, én hibáztatom az önfenntartási ösztönüket, ami nem elég fejlett...
Nem mindenkinek van olyan "mentora", mint nekem volt, aki megmondja nekik, hogy dobják el az öngyújtókat/égőket, különben a piro karrierjük nem tart sokáig....

Mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen érzés IV a-pvp... én IV metamfetaminnal még annak idején, loooooooooooong régen, és azóta nem tapasztaltam semmi olyat, amivel össze tudnám hasonlítani. Talán most, amikor ezt a posztot írom, össze tudnék gyűjteni néhány olyan élményt, ami hasonlíthatna a rushhoz, ha összeállna.

Btw én szerettem szippantani apró pvp dudorok között pipák, coz ez teremtett egy idő hézagok között pipák, ezért a tisztességes rohanás a vaping volt elérni:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 abszolút felelősségteljesen használható, valójában ez egyfajta kényszeríti az egyiket is, mert a nulla visszatérés érdekében több dopamin termelődik, majd az újrafelvétel blokkolása időt vesz igénybe az információ hiánya erről a vegyületről az egyetlen dolog, ami rossz vele, és ki mondhatná, hogy egy vegyületet lehetetlen felelősségteljesen használni azt hívják most mondd meg magadnak, ha nem hallgatsz, akkor talán te vagy az, akinek problémája van
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Nem akarom eladni, hogy ez egy jó ötlet, és igen, ez hihetetlenül romboló, és én tényleg nem ajánlom, de ami a megjegyzést a rohanás. (Tapasztalatom az a-pvp és néhány más pyros), hasonlóan a kokainhoz, a rohanás nem csak intenzívebb, hanem szinte átalakul egy másik intenzívebb magas. Ez nagyon romboló tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Azt is szeretném rámutatni, hogy az emberek, akiket heroin okkal nem kényszerdrogok. A kokain és a piroszok kevesebb, mint egy nap alatt punpárnává változtatnak, mert az az érzés, hogy soha nem elégedett. Kíváncsibb vagyok az emberekre, akik már kipróbálták ezt az utat és a vapingot, vagy ha az mdpv általában nehezebb vspe vagy más roa, mint a klasszikus pyros, mint az a-pvp. Ez drága és nem akarom elpazarolni.
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Szia! Megtennéd kérlek, hogy dm arról, hogy hol találhatnék én is?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
A válasz az intramuszkuláris injekció. Igen srácok, akár hiszitek, akár nem, ez a legjobb ROA a pyrosok számára. Legjobb hatások és szinte nem létező mellékhatások
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Csakúgy, mint én mxe ahhh a statikus és hogy majdnem oh *****, hogy soha nem jön

Iv 20mg mdpv minden idők második leg euforikusabb vegyülete imo csak figyelj a dózisra a nagyobb dózisok nem szórakoztatóak biztonságosak nem is hatnak az időtartamra im rambling de teljesen megsemmisítik a sebesség iránti vágyat

Two cents
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
A legtöbb piros nagyszerű a nulla nik vape juice és egy jó mod tartály. Ez egyszerű és hatékony. Sok terméket takarít meg, és még mindig tépetté válik.
A meth pipák jók, de én inkább egy isteni törzs v4-et használok, amelyet viaszra szántak, de ez király, mert használhatsz egy hidro ostort, és egy száraz bonghoz csatlakoztathatod. Én ezt teszem, hogy szörnyű slágereket kamrázzak. Úgy érzem, hogy a víz elnyeli a pirost, ezért nem használom.
A bojlizás közel áll az i.v.-hez.
Az iv a király. Ha van egy tiszta szintetizátorod, mint a spanyolországi s.i. évekkel ezelőtt, ami nem baszott az ereiddel, de más szintetizátorok csúnyán elbasznák a szaromat. A-pihp és aphp kiégette az ereimet. Nem fogok többé i.v.-t venni. De az a rohanás sokkal jobb, mint a legjobb kokain, elképesztő, és ha az apvp valaha is visszatér, vagy rájövök, hogyan kell elkészíteni, akkor a valaha volt leghosszabb tivornyázásba kezdek, lol, és annyit veszek, amennyit csak megengedhetek magamnak.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Régebben sok pevee-t csináltam, különösen akkor, amikor jogi volt, és megerősíthetem, hogy a freebasing a legjobb a pevee-hez.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe mxe dopamin tsunami
 
Top