keres könnyű recept olcsó cristal stimulánshoz

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Szia!
Im új itt, és lenne egy kérdésem.
Hogyan lehet amfetamin met met mefedron clephedron (idk valami könnyen főzni, hogy egy olcsó stimuláns szolgálnak kristályos formában) a konyhában anélkül, hogy laboratóriumi berendezések nélkül
kémiai ismeretek nélkül és olcsó és könnyen beszerezhető prekurzorokkal Lengyelországban.
Köszönöm a segítséget és elnézést a rossz angolért.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Dobry dzien,
Minden, amit tudni akarsz/szükséged van rá, itt van a BB-n, vagy találsz néhány kémia 101-es anyagot a YT-n stb.
Jó kiindulási pont lehet az efedrin vagy a gyógyszertárból származó áltabletták metamfetaminná történő redukálása. Nem kell sok felszerelés (ha van egyáltalán), és minden, amire szükséged lehet, megtalálható a helyi barkácsboltban stb. Minden propaganda ellenére ez NEM - AZT - veszélyes, ha van egy kis józan eszed, és foglalkozol azzal, hogy biztonságosan csináld. Ha mindent előkészítettél, a redukció alapvetően egy lépés, majd igényled a terméket és megtisztítod / kikristályosítod.

Csak olvass, ...olvass, olvass, olvass, olvass, olvass, olvass ... és olvass még egy kicsit. Gyakorolj apró dolgokat is, például az oldószerek szárítását epsom-sóval. Jódsók kicsapása jódtinktúrákból vagy povidonoldatokból. Egyszerűen csak mindent előkészíteni ahhoz az egylépéses redukcióhoz, elég labortapasztalatot és technikát ad ahhoz, hogy ezt kezelni tudja. Ha sikerül, és helyesen végzi, szép jutalomban lesz része. Ami még fontosabb, hogy tanultál valamit, és kezdeményezést tettél, hogy befejezd magadnak. Most már tudsz egy elég szép kis bűvésztrükköt.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
heyy Sajnálom, hogy zavarok n minden, de én is új vagyok itt, és én vagyok ugyanabban a helyzetben, mint aki írta a og post, én már vizsgálja met és a legtöbb receptek találtam igényel üvegáru és berendezések és egyéb dolgok, amelyek nehéz lehet beszerezni , így tudna magyarázni, vagy csatolni bármilyen recept tudod, hogy a lehető legegyszerűbb, vagy igényel kevés vagy semmilyen felszerelést? vagy reccomend bármilyen kábítószer, amely könnyen szintetizálható a korlátozott erőforrások és tapasztalat. Köszönöm és elnézést a rossz angolért
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Ha efedrinhez/epszeudoefedrinhez juthatsz, többféle módon is készíthetsz belőle metamfetamint.
1, a vörös foszfor és a jód hidriodsavat eredményez - az efedrint HI-savban forralod - ilyen egyszerű. Ezután jéggé alakítjuk.
2. "rázd és süsd" ammónium-nitrátos hűtőcsomagok, lítium akkumulátorok, - Az ammónia gázzá reagál, és folyadékká kondenzálódik a palack belsejében, ami feloldja a lítiumot (és még néhány kockásabb dolog történik), de ez az oldat az efedrint methté redukálja. Végeredményben ez egy "one pot" főzési technika, amely nagyon könnyen improvizálható a következőkkel
háztartási és bolti cikkekkel. Ez is elég veszélyes, ha nem tudod, mit csinálsz. Az egész valójában... kémia.
3. Ephedrin tablettákból is lehet 4mmc-t készíteni (vagy pszeudoephedrinből) szerintem mindkettőből?
4. Ha elég sokáig nézegeted ezt az oldalt, találsz valamit, amit meg tudsz csinálni. Áss bele ember.

Ahogy fentebb mondtam, csak olvass és tanulj, amennyit csak tudsz. Kérdezhetsz az emberektől, csak ne tedd fel azokat a kérdéseket, amiket a google-nak kellene feltenned.
Ha akarsz, küldhetsz nekem üzenetet, és megpróbálhatok segíteni és tippeket adni.
Üdvözöljük a BB-ben és sok szerencsét!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
34
Reaction score
6
Points
8
A shake and bake módszer nagyon veszélyes a kezdők számára.

Ha metet akar készíteni, azt tanácsolom, hogy használja az első módszert, amely efedrin tablettákból készül.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Pszeudóból nem lehet 4mmc-t készíteni, de pszeudó és kmno4 felhasználásával metkatinon készíthető.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
A tiszteletet az ilyen személyektől származó tanácsok érdemlik ki, amelyek igazat beszélnek. Értékelje a
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
A tiszteletet az ilyen személyektől származó tanácsok érdemlik ki, amelyek igazat beszélnek. Értékelje a
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Szia!
Nagyon érzem a problémádat, mert régen olyan voltam, mint te, ezért van egy megoldásom a problémádra.
. Ha igazán egyszerű stimulánst szeretne, azt javasolnám, hogy szintetizáljon metkationokat, mert általában csak a reakcióelegyet kell keverni, és a prekurzorok széles körben elérhetőek, például van egy videó az A-PVP-ről a BB-n a valerofenon használatával, hidrogénbromidot (ami helyettesíthető brómmal, ha nem kapható) és némi pirrolodint (ha pentedront (a pentedron egy mefedron-származék) szeretnénk stimulánsként használni, akkor a pirrolodint metilaminnal kell helyettesíteni, de a moláris tömeget ki kell igazítani). Gerallban bármely nitrogénnel rendelkező atomot sósavval sókká alakíthat, így kristályokat kaphat. A prekurzoroknak elérhetőnek kell lenniük az etsy-n vagy a synthetika eu-n, amely valójában egy lengyel cég. Ha bármilyen kérdése van, vagy segítségre van szüksége, írjon nekem.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
A tiszteletet az ilyen személyektől származó tanácsok érdemlik ki, amelyek igazat beszélnek. Értékelje a
 
Top