Eladót keres

jaxnoddedinbed

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Fentanil eladót keresek! Bármilyen segítséget nagyra értékelnék. Nehezen találok olyan dolgokat, amelyekben megbízom, ahol én vagyok. És a következetlen utcai gyógyszerészek irritálnak engem.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Nem támogatjuk a fentanil szintézisét vagy a gyógyszer értékesítését.

Mexikó a legjobb megoldás.

Üdvözlettel
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Az "Ön" nem egyenlő a "Mi" mint egész közösség.
Minden felelőtlenül használt "gyógyszer" hatással lehet és többnyire 'll az Ön életére.
Azzal, hogy néhány kábítószert másokkal szemben kategorizálnak, és megtagadják a hasznos válaszadást.
A felhasználókat alacsony minőségű utcai termékekhez kényszeríted, amelyek potenciálisan károsabbak lehetnek.
A BB mindenki számára nyitott marad, kérlek, ne ítélkezz az emberek és az igényeik felett.
- - - -
Ebben a pillanatban többnyire minden piacon tiltott fent és préselt m30 miatt fentanyl válság (eladása különösen nyerni figyelmet DEA).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
A BB Fórum és politikánk nem ösztönzi a fentanil és analógjainak itteni értékesítését. Ezek az anyagok túl erősek és súlyos fizikai sérüléseket és/vagy halált okozhatnak.
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Yo üzenetet nekem srác, van a megfelelő cucc küldök mintát még!
 
View previous replies…

Dmazzie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 18, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hay
 
View previous replies…

loganstrading

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Óvatosan kell bánni ezzel a cuccal, és tapasztaltnak kell lennie a megfelelő oldószerekben, hogy biztosítsa, hogy a megfelelő közegben egyformán híguljon. A dózisok mikrogrammokban vannak megadva, tehát ha tudod, mit csinálsz, beszélj velem a [email protected] címen.
 

SeraphWithers

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
A fentanil a kisebbik rossz lett, a most kapható anyag sok szempontból rosszabb. Bárcsak lenne egy jó forrásom, ha nem csak azért, hogy megmentsem a barátaimat és magamat.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Van valakinek forrása ehhez a cucchoz ömlesztve?
 
Top