Nagyméretű PMK/MDP2P szintézissel kapcsolatos kérdések

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Korlátozott ismereteim szerint a PMK/MDP2P létrehozásának két legjobb módja van: (MDMA előállításához)
Az egyik a Safrol, a másik a PMK-glicidát és a sósav felhasználásával (azt hiszem).


1. Tud valaki jó útmutatókat bármelyik reakcióhoz?
2. Jól gondolom, hogy a PMK-glicidát módszerrel Racémiás MDP2P keletkezik? Ha igen, akkor hogyan alakíthatom át normál MDP2P-vé?
3. Tud valaki jó beszállítókat/helyeket, ahonnan a nagyüzemi méretekhez szükséges vegyszereket beszerezhetem?

Köszönöm!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Glicidát könnyebb
Több útvonal van, a reagensek elérhetőségéből indulunk ki az Ön régiójában
Minden változat racemát
Ha a kiindulási glicidát, megpróbálunk segíteni. Írjon PM-ben
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nagyon érdekelne ugyanez a tanács, írhatnék Önnek PM-ben?
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ugyanez

Valaki tud néhány jó beszállítót a pmk glicidáthoz?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Jegy létrehozása
 
  • Like
Reactions: HCL

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Szóval... úgy tűnik, ugyanaz a problémám, mint sok embernek van... az új ETHYL GLY nehéz megfelelő eredményeket elérni... ugyanaz a problémám, mint más hozzászólások itt, ez a barna sűrű olaj, amely nagyon piszkosnak tűnik... a receptet követtem:

-MIX 1,4 LT víz és 240 gr NaOH és 1 kg etil-gly-pmk 80º-on egy órán keresztül.
- adjunk hozzá 650 g HCL-t 80º-on keverjük össze egy órán át (nem túl sok a HCL?).
-ezután szeparátor
-ezután sóoldatos mosás+ 2 alkalommal vízzel mosás
-szeparátor
-majd vákuumdesztilláció (még nem végeztem, mert nem voltam biztos benne, hogy jól csináltam).
-ezután szeparátor, hogy eltávolítsam a savasságot (miért...már megcsináltam a sóoldatot.... nem tudom).
-ezután ismét 500 ml víz és szeparátor
-a vákuumdesztilláció, amíg az összes víz el nem távozik
-voila


ez a recept, amit a pmk eladómtól kaptam... de amikor kérdeztem néhány tisztázatlan részletet, nem tudta..csak eladta.

Szóval a kérdéseim itt vannak:

Javaslatok az összes lépésre? Mint hőmérséklet, idő és egyéb tanácsok?
Itt olvastam, hogy a hcl-t az első lépés hőmérsékleténél kell hozzáadni, lehet, hogy ez a kulcs a tiszta olaj eléréséhez?

tnx srácok
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Próbálja meg a reakció hőmérsékletét nátrium-hidroxiddal 20-21*C-on indítani, és az időt legfeljebb 12 órára növelni.
 

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Mikor? A hidroxiddal való keverés ideje, a hcl-el való keverés ideje, vagy mi?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Megpróbáltam PM néhány elég kritikus kérdésekkel, de hetek óta nem hallottam vissza... Van más módja annak, hogy közvetlenül kapcsolatba lépjek Önnel vagy más szakértőkkel? Van egy folyamat, amelyet feltérképeztem, és szeretném, ha tapasztalt szemek hitelesítenék, ha lehetséges.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Megpróbálhatod itt közzétenni, lefogadom, hogy van itt néhány ember, akinek van xp-je ezen a területen...
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Talán szükségünk van egy videóra arról, hogyan kell szintetizálni az új kínai PMK-t MDMA-ra, ez sok kétséget oldana meg.

Engem bátorítana, ha valaki lépésről lépésre megmutatná, január óta van 1 kg PMK-m, és érintetlen.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Egyszerű reakció. A probléma a nyersanyagok.
Az anyag CAS-számát, PM-ben, hogy ne áradjon ide. Ha ezt tesszük, tegyük közzé itt.
 
Last edited by a moderator:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Az általam használt anyag CAS-száma: 28578-16-7.

A szükséges anyagokat különösebb gond nélkül meg tudom szerezni, jó vagyok a keresésben.

Szeretnék némi segítséget nyújtani a fórumnak ebben a kérdésben, az MDMA előállításáról semmi sem világos, és néhány fotó/videó jót tenne a közösségnek. Vagy egy oktató, aki lépésről lépésre eligazítana minket, és aztán feltenné a fórumra. Bátorítanám a dokumentálásra.
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Tehát dh2o nátrium-hidroxiddal 20*C-on keverjük össze és pmk glicidátot adunk hozzá ennél a hőmérsékletnél? Ha igen, akkor abban a 12 órában 80*C-ra melegíted? Vagy 20*C-on tartod 12 órán keresztül?
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Az én értelmezésem a William által elmondottak alapján az, hogy 12 órán keresztül 20 fokon (szobahőmérsékleten) kell tartani. Tehát nem, ne melegítsd fel.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
de ez működhetne talán a régi pmk.... ez az új viaszos cucc nem olvad meg 20ªc-nél.... IMO a minimális hőmérsékletnek éppen az olvadáspontja felett kell lennie...33º ...különben rosszul fogjuk elvégezni a szappanosítást, a viasz megolvadása nélkül, úgy értem.... nincs igazam?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Egy frissen készített lúg vizes oldata hőmérsékletet ad. Ha lehűtjük az oldatot, alacsony hőmérsékleten a reakciónak is mennie kell.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
de a probléma az, hogy a NAOH által adott rövid hőmérséklet-emelkedés nem elég az olvadáshoz.... egy nagy és szilárd kőzet általában , és az olvasztás, hogy ez egy fájdalom... nagyon dificult, mivel mindenhol ragad.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Bármilyen hőmérsékleten elvégezhető, szobahőmérsékletről kiindulva. Minél magasabb a hőmérséklet, annál gyorsabb a reakció, de annál nagyobb az esélye annak is, hogy melléktermékek keletkeznek.
 
Top