Question Ketamin kristályformák

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Helló mindenki, barátom megkérdezte tőlem, hogy a ketamin kristályok megváltoztathatók-e különböző formára, mint egy kandeláber vagy valami más. Ő ömlesztve árulja a ket, így a cél az, hogy a szállítmányok kevésbé feltűnőek legyenek a vámon. Ez lenne az S-ketamin. Azt mondta, hogy valami hasonlót csinált mdma és szilikon formázókkal. Meg lehet csinálni? Ha igen akkor valaki meg tudná nekem tanítani?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Amíg el tudod különíteni, talán próbáld meg zsírsavak, például palmitinsav hozzáadásával? vagy csak keverd össze pálmaolajjal? nem biztos, hogy gyertyaformában is megállná a helyét, de ez csak egy ötlet.
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Különválasztani az R-t az S-től? Tehát ha van tiszta s ket, akkor hogyan lehet átkristályosítani más formára?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Én csak arra gondoltam, hogy adjunk hozzá valamilyen kötőanyagot vagy emulgeálószert, mintha egy tablettához vagy sziruphoz vagy valami hasonlóhoz adnánk, és úgy kezelnénk, mint a viaszt, és gyertyát készítenénk belőle.

itt van info a racemizing r-ketamin. nem találta pontosan, amit kerestél, de remélem, u tudsz valamit ebből :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Amikor megpróbálok regisztrálni az oldalon, e-mail címet kér. Idk if thats safe
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
csak használjon egy ideiglenes e-mailt. nem kell ellenőrizni afaik

rengeteg jó forrás van az oldalon, én a legtöbb kémiával kapcsolatos kérdésem megválaszolására használom lol ^^;
 
Top