Question Olasz helyi szekció

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Miért nincs itáliai helyi rész? Lehetséges annak létrehozása? A helyi közösségek igazán fontosak lehetnek a holtpontokon. Természetesen mindennek csak akkor van értelme, ha van megfelelő számú felhasználó, aki érdeklődik iránta. Kérem @heinsenberg tudassa velem, és kérem az olasz felhasználókat, hogy tudassák velünk. Köszönöm mindenkinek.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Igen, néhány napja én is erre gondoltam.
Az olasz hiányzik.
Minden héten szállítunk Olaszországba, az ügyfelek majdnem fele olasz.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo úgy tűnik, mi vagyunk az egyetlen két érdeklődő ahahah, vannak más lehetőségek, írj nekem dm-ben, ha szükséged van valamire :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Fead cseppek egy probléma, különösen a dél-olaszországi, akkor nem lehet csepp alatt a seggét egy helyi toló, csak a házhozszállítás all'ospedale. Azt mondják: a pénz a tiéd, így bárhol megveheted, de nem adhatod el a seggem alatt, vagy u r halott, mint a dead drop :)) honnan tudod, hogy az a hely szabad vagy tulajdonban van? Szóval kell az ok a helyi pusher, hogy ne kockáztass, ennek is van ára. Tehát talán más nagyvárosokban Észak-Olaszországban lehetséges, de még mindig kockázatos sok más okból. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
ez igaz, de nem vonatkozik azokra az anyagokra, amelyek létezése nem ismert dél-olaszországban, például a "met". a helyi tolvaj szabály, amely már nem érvényes, mivel az anyagokat Telegramban árulják, a vásárló szabadon választhat, hogy hová megy. nyilvánvalóan ez egyáltalán nem érvényes a kokainra.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Remélve, hogy tudják, mit gyűjtesz egyébként, ahogy ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Nos, a holt cseppek most már valódiak, és mi vagyunk az elsők Olaszországban...
Én voltam az első, aki halott cseppet gyűjtött! ez jutalmat érdemel! és feltaláltam a repülő cseppet is! Ahahahaah
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Mit teszünk tehát? Beszélhetünk itt olaszul? De vannak még közösségek/nyelveket beszélő közösségek?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG úgy találtuk, hogy van néhány olasz tag, lehet egy helyi szekció a fórumban, ahol létrehozhatjuk a közösségünket? érdekes és produktív lesz, könnyen lehetek moderátor, ha szükséges. Nagyon érdekel bennünket, tudassátok velünk. Ha akarod, megbeszélhetjük ezt pm-ben.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ahhoz, hogy létrehozhassuk a fórum olasz nyelvű szekcióját, először az olasz gyógyszerpiacot kell kutatnunk. @donkaz akart egyet írni, de még nem tette meg.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Igen im képes megérteni, de azt mondtam, hogy nem tudtam egyesíteni a 2 parte ok lejárt a próba adobe prémium. A másik 2 jelentés a kormány által lefordítottam angolul, és ha nem érdekli, hogy a rendőrség hogyan szervezi és más részleteket, akkor csak hagyja figyelmen kívül az utolsó 2 linkeket. Akkor valaki letöltheti az első linket és egyesítheti a 2 részt, majd újra feltöltheti őket. Nem fogok 75€-t fizetni csak azért, hogy 2 pdf-et egyesítsek 1-ben. Köszönöm a megértést, sajnálom.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ok köszönöm! Megpróbálunk együtt dolgozni, hogy jó kutatást hozzunk létre, hogy legyen a szekciónk :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
A kérésnek megfelelően már 1 héten belül feltöltöttem, de a link 1 hét után lejárt a felhőben. Most újra feltöltöttem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Elolvasta a válaszomat? Nekem nem három dokumentumra van szükségem, hanem egy kutatásra, amelynek követelményeit a vonatkozó szálban leírtam.
 
Top