Question Igaz, hogy Kanadában könnyű minőségi LSD-t, MDMA-t, DMT-t, gombát beszerezni?

Diethylamide-25

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hé, kanadai vegyészek, a termékük 99,1%-os tisztaságú?
Az LSD-vel kapcsolatos információkat kerestem Csehországban, és találtam néhány hozzászólást a reddit-en, ahol kanadai emberek megosztották nagyszerű tapasztalataikat az ilyen drogok vásárlásáról a clearnet boltokban, és megemlítették, hogy ez illegális Kanadában,de Kanada nem ad rá egy f-t sem.
Néhány ilyen felhasználó azt mondta, hogy a minőség nagyon jó,ami számomra fontos, mivel terápiaként van rá szükségem.
Szóval kíváncsi vagyok, hogy ez igaz-e?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
Nem vagyok Kanadából, de azt mondanám, hogy egy jó kereskedőtől 80-90 tisztaságot kaphatsz, és mivel kötőanyagokat és más dolgokat használnak, hogy csökkentsék egy lil, így igen, 99,1% -os tisztaságú kábítószereket az utcán vagy bármely clearnet boltban az egész interneten nem fog megtörténni. kaphatod őket a terápiádhoz, amelyek csak rendben vannak :)
 

EternalSleep

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ami a clearnet CAnada-i vásárlását illeti, jó minőségű gombákat kaptam. Bár sok hamis LSD-t. Most rendeltem egy kis mdma-t, és remélem, hogy jó lesz.
 
Top