Question Szükség van-e állandó keverésre a vízgőz-desztilláció során?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Szükség van-e állandó keverésre a vízgőz-desztilláció során? Thx ansver
 
Solution
I use a double jacketed reactor. with cooling equipment. top mixer. I'm just a beginner, I'm doing my third synthesis. p2np, nabh4, cucl2 route . I want to make oil

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
A kérdése kissé pontatlan. De amíg a desztilláció folyik, megakadályozza a veszélyes forráskésést.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jó, ha összekeverem? 100 fordulat/perc. az angol rossz, bocsánat.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
De én tanácstalan vagyok 😄 így a keverés rendben van. Nem voltam biztos benne, de köszönöm a választ. Keverem 😄
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ezt nehéz megmondani a beállítás ismerete nélkül, a keverő fajtájától függ. De azt hiszem, látja, ha minden mozog valószínűleg.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dupla köpenyes reaktort használok. hűtőberendezéssel. felső keverővel. Csak kezdő vagyok, a harmadik szintézist végzem. p2np, nabh4, cucl2 útvonal . Olajat akarok készíteni
 
Solution

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nem vagyok szakértő, de azt mondanám, hogy kisebb forgólombikot kell vásárolnia a veszteségek miatt ebben a nagyméretű reaktorokban.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Végre sikerült a-olajat készítenem. a harmadik alkalom sikeres volt. Teljesen amatőr vagyok. Most egy 1 kg-os p2np útvonalat készítek. Néhány órán belül képeket fogok közzétenni. Nagyon örülök, ha valakinek segítségre van szüksége, szívesen segítek az olajszintézisben. Amatőr nyelven el tudom magyarázni 😀
 
Top