Túlértékelt a Bitcoin?

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Amikor azt látod, hogy a sok keverő bezár, kiberbűnözőt elkapnak, amikor megpróbálják a kriptopénzüket valós vagyonná alakítani,... számomra ez azért van, mert a Bitcoin nyilvános és visszakövethető.

Mi a faszért használják még mindig széles körben és értékelik annyira?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Nem tudom, miért használnak az emberek furcsa, bűnözők által üzemeltetett kriptomixereket, amikor egyszerűen használhatsz valami olyasmit, mint a godex.io.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
A tőzsdék zárolhatják a kereskedést, ha a befizetés egy feketelistára került címről érkezett, a Bitcoin ebben az esetben is kérdéses.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
205
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Nagyon jó tapasztalataim voltak az XVG-vel, sokkal gyorsabb, mint az XMR, de a piacok még mindig ragaszkodnak a BTC-hez.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
> A Verge Currency (XVG) átlátható főkönyvvel rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy bárki betekinthessen az összes tranzakciójába

Így akkor is nyomon követhetők, amikor a valutát valós világbeli eszközökre cserélik.
 

minnimus

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Két válasz az Ön kérdéseire
"Túlértékelt-e a Bitcoin?"

Véleményem szerint SEMMIKéppen sem alulértékelt, ha valami.

Ez benne van a "design", hogy menjen felfelé eredendően az érték, és soha nem lehet túlértékelt, mert sok tényező miatt
Mint például
Fordított gyulladás.....

És ami a névtelen pénz, azt jósolom, hogy XRP vagy Monero fog kiáltani felfelé az érték, és valójában 🤔 egy grait befektetés (Ha im egy tru jósnő t.) Azt mondom, hogy az ár a Monero repülni fog, hogy legalább alacsony alacsony 10k USD és Bitcoin fog utazni a 180-300k usd mielőtt tudod, vagy 4-5years belül

Én már helyes voltam a fel és le a BTC értékét néhány éve az én előrejelzésemben

Meglátod, bányász voltam, és 3 évig dolgozott nekem egy dosen ASIC a 256SHA algón 24/7-ben. Fizettem upto mint 6500usd áramot valami 2 hónapig, még mindig fizetett, vagy amíg a coldwallet "befagyott" és a Binance számlámat meghekkelték, és ki voltam zárva belőle egy FIDO2-vel (Yubikey), így alapvetően megingathatatlan, hacsak nem vagy célzottan célzottan.

Trust me plz és USE you're money now when you can, don't dwell to much on it its just money 💰 🤑
U can moustofthetime make it iEASY


MONERO
 

yuki

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 9, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
A perspektíva a bitcoin nem tervezték a magánélet és az anonimitás , ez volt a valószínűbb, hogy glitched ki a központi bank és tartása ott saját eszköz, és hogy ez az érték egymástól, és ez hivatalos kínálat meghatározott, amelyek korlátozottak, így a játékos is hozzá több értéket, hogy azonban Monero hivatalos kínálat van beállítva 18.400.000 XMR. , A teljes kibocsátás utána nem korlátozott. A teljes kibocsátás elérése után 0,3 XMR-t bocsátanak ki "farok kibocsátás" néven folyamatosan, kétpercenként. Ennek a rendszernek az az oka, hogy a bányászati kompenzáció után a jutalékon felül az embereket ösztönözze a blokklánc fenntartására.

A Bitcoin és a Moreno eltérő koncepcióval és az ökoszisztémától eltérő teljes kínálattal rendelkezik.
Az egyik inkább az adatvédelemre összpontosít, a másik pedig az értéktárolásra.
Nem hiszem, hogy a bitcoint túlértékelték , miért van a Black-rock és más nagy műveletek annyira megszállottja a bitcoin?
Manipulálni akarják a piacot és irányítani az ökoszisztémát.
 
Top