Question Rendeltem 3g afgán 4-et és fekete ragacsos köveket kaptam.

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Megrendelt 4g afgán 4 ezt kaptam. Az eladó azt állítja, hogy a természet eljutott hozzá, és a nedvesség vagy valami miatt feketévé vált. Minden #4 Heroinive kapott soha nem volt fekete vagy ragacsos. Átváltoztathatom ezt valahogy tényleges barnás afgán 4-re? Vagy ez egy elveszett ügy és az eladó hazudott és küldött nekem BTH?
Df0q7QBOR3
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
68
Points
18
Deals
19
Ha ez valódi kátrány lenne, akkor azt mondanám, hogy csináld a régi rázd és morzsold trükköt, ahol egy pillepalackba teszed egy ötcentessel és egy fillérrel (mindkettőt mondom, mert nem emlékszem, hogy pontosan melyik), majd beleteszed a kátrányt a palackba velük és egy kis sütőporral (NEM SODA), mint körülbelül 1-2 teáskanál grammonként, tehát egyáltalán nem sok, majd jó pár percig rázod a poklot belőle. Aztán tedd be a fagyasztóba kb. 10 percre, aztán rázd megint a pokolba, és ez majdnem por alakú apró darabokra bomlik, amiket fel lehet szippantani. Utálom a kátrányt, és mivel nem használok IV-t, ezt teszem, ha csak kátrányt találok, de ez a cucc keményebbnek tűnik, mint a kátrány, amit általában látok. Elgondolkodtat, hogy nem lehet-e elszívni, mint az ópiumot. Melyiket kérted a megrendelésben? A puskapor vagy az afgán? Kaptam egy G-t az afgánból egy haveromnak és volt benne néhány kis darabka keverve a barnaporral, de semmi ilyesmi nem volt benne, és a potencia is elég jó volt. Láttam, hogy az emberek összekeverik a fekete, a tan és egy kis fehéret egy mini turmixgépben, és sütiknek és krémnek hívták, a cucc tűz volt, de a legjobban működött az IV-vel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,505
Solutions
4
Reaction score
1,040
Points
113
Deals
1
Nem tudom, miért szórakozott vele megint. NEM TUDOM, MIÉRT szórakozott veled megint. Egyikőtök sem igazán okos, de egy speciális igényű lányt piszkálni eléggé felháborító. Egyikőtök sem tanult az első alkalommal. Én mosom kezeimet az egészben. Két borsó egy hüvelyben. Ha azt mondanád, hogy "baszd meg a halott húgodat", és utána venni akarnál valamit, beleszarnék egy szendvicses zacskóba, és elküldeném neked. Nem, nem ez az üzenet, ez a második alkalom.
SEMkPb1u0g
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
193
Reaction score
84
Points
28
Deals
9
Képzeljük el, hogy a pple nem számít rá...
 

Josiesgone

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Haha én nem használtam. Az obv H csak nem a megfelelő szar már eladtam. Alapvetően az történt, hogy azt mondtam, sajnálom az egész helyzetet, mielőtt aztán beleegyezett, hogy eladja nekem újra, így vettem tőle, és kaptam, hogy idk és idc lol
 
Top